• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - punisher

1
Niestety wszystko na telefon, koszmar.
2
Meble / Re: Ikea w Suwałkach !
29 Gru 2007, 23:28:53
Pożyjemy, zobaczymy. Zbudują kolejny market dobrze, a jak nie to damy sobie radę. Większa ilość sklepów jest nam na rękę, wiadomo konkurencja czyni cuda ;)
3
Zwierzęta / Re: UMIERALNIA DLA PSÓW!!!
29 Gru 2007, 23:24:35
@vanillacat: skoro masz takie znajomości w schronisku to pomóż mojemu koledze, który musi oddać psa do schroniska, a tam za żadne skarby nie chcą psa wziąć. Jak masz taką możliwość proszę o kontakt.
4
Czekasz na odpowiedź jakby na grupie miał dyżur ktoś z tamtego biura. Idź w innych godzinach, lub niestety zadzwoń do AB.
5
Zapytaj u źródła, czyli w spółdzielni. Tutaj pewnie rzadko ktoś ze spółdzielni zagląda.
6
Suwałki - pozostałe tematy / Re: LIDl w S
28 Gru 2007, 19:34:54
Tak jak w każdym supermarkecie. Jak trafisz na promocję jest taniej, reszta rożnie muszą przecież na czymś zarabiać. Mi podoba się cena niemieckiego piwa. Sikacz, ale za taką cenę może być :)
7
Off-topic / Re: nasza-klasa.pl
28 Gru 2007, 19:32:17
Na razie skromnie biorą kasę za zwiększeniu limitu wielkości umieszczanych zdjęć. Potem pewnie dojdą nowe opłaty. Takie czasy :(
8
Off-topic / Re: nasza-klasa.pl
27 Gru 2007, 19:50:44
Podstawówkę skończyłem.......... kilkanaście lat temu, jak nie więcej :) Reszta pewnie ukończyła inne sorbony i kto się przyzna do podstawówki :)
9
Off-topic / Re: Naprawa komputera
27 Gru 2007, 19:44:26
Jakie są objawy niesprawności komputera? Myślę, że w każdym większym sklepie komputerowym znajdzie się ktoś kto ci pomoże. Nie wiem jednak jaka będzie cena takiej usługi.
10
@zaroowka: dziękuję za poszerzenie mojej skromnej wiedzy. Wiem, że są szybsze rodzaje połączenia, ale ja po prostu kojarzę fakty. Odkąd ab przejęło fonet zaczęły sie problemy. Wcześniej średnia prędkość wynosiła około 320 kbit, AB zaproponował 10x szybszy dostęp za 5 zł więcej. Ludzie pozmieniali sobie abo i zaczęły się problemy. Skoro piszą, że 100Mbit jest w sieci, to myślałem, że tyle jest maksymalnie.
11
Off-topic / Re: nasza-klasa.pl
27 Gru 2007, 14:23:21
Chyba jednak poczekam, bo tylko podstawówkę skończyłem :)
12
Jak jesteś taki fachowiec i uważasz, że źle piszę to mnie popraw poproszę. Wytłumacz. Ja natomiast rozumiem to w ten sposób, że jest 100 Mbit, wystarczy że na starym mieście siedzi ponad 30 ludzi, którzy mają łącze 3 Mbit i sieć ma takiej wydolności, więc u poszczególnych ludzi transfer spada. Bo nie wierzę, że między północą, a starym miastem jest szybsze połączenie. Proszę wybitnego fachowca nicka o sprostowanie mojej wypowiedzi, bo pewnie czegoś nie rozumiem, a pouczać to każdy może.
13
Nie wiem czy to coś da. Najważniejsze są dla nich przychody spółdzielni, bo muszą sobie przecież wysokie pensje płacić. A zwykli ludzie?... Niech płacą, a co tam....
14
Dołączam się do pytania. Gdzie w Ełku jest ta ściana wspinaczkowa i proszę o więcej szczegółów na jej temat.
15
Off-topic / Re: nasza-klasa.pl
26 Gru 2007, 01:47:43
Rzeczywiście bardzo ciekawa strona, można znaleźć sporo znajomych. Ja na razie swojej klasy nie znalazłem, ale z czasem będzie może lepiej.
SMF spam blocked by CleanTalk