• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Sokółka

1
Wczoraj wybrałyśmy się na spacerek i na Pułaskiego około 20:00 byłyśmy świadkami jak jeden dresiarz biegł za drugim z nożem w ręku. Chodziło o porachunki między tymi dwoma.
Jakies pół godziny po widziałyśmy jak policja "przeprowadza" z nimi rozmowę. Dostali kopa w d... i na tym się skończyło.
Możemy czekać aż wkońcu niewinny przechodzień dostanie za pomyłko nożem.  :/
2
Wcale sie nie dziwię że kto może to stąd ucieka. Jeżeli pracujesz w suwałkach todużo nie zarabiasz , warunki też nie są najlepsze a powiedzmy w Anglii zarabiasz pięć razy tyle i jesteś spokojny.
A może w Suwałkach zrobić park na placu koło shella?Wyjdzie taniej niż planetarium :)
3
Off-topic / Re: Psy
19 Wrz 2006, 16:31:19
chętnie bym się zajeła rasowym kociakiem. Może ktoś w Suwałkach hoduje syjamy? :)
4
idealnego państwa po prostu nie ma a ludzie tak czy inaczej nie zawsze będą zadowoleni z poczynań rządzących.Takie życie
5
na wybory jak zwykle pójdę, bo trzeba.Najważniejsze jest żeby ten który podejmuje się stanowiska je realizował. Nazwisko jest dla mnie nieważne póki nie mam swego kandydata.
Wszyscy chcieli by żeby było lepiej, ale normalne że nie wszystkim zdoła sie dogodzić,prawda?
6
oczywiście za zezwoleniem. Poza tym malują sprayem bez wiedzy właścicieli domów, czy garaży, co nie?
7
dla mnie obojętne jest czy będzie G. czy Z. czy nawet ktoś od A do Z. Byle zestaw witamin był kompletny i dobrze działał na organizm.
8
Motoryzacja / Re: parkingi w suwalkach
16 Wrz 2006, 12:11:15
kochani kierowcy, parkujcie na parkingach i poruszajcie się po jezdniach.
Kiedy skończy się ten koszmar. Przecież droga przeznaczona pieszym i rowerzystom nie może służyć na dokładkę jako jezdnia. Może ktoś się tym zainteresuje gdy wkońcu dojdzie do tragedii!!!  :/
9
byłam, widziałam, jest spoko.
Nie ma co narzekać na Suwałki, bo naprawdę są gorsze dziury w Polsce. U nas jest kolorowo i wesoło. Mamy empik, mamy empik i nie tylko :D
10
spoko jest,momy zoo na Zielnej, miasto odnawiają. W zeszłym roku pomalowali kamieniczki a teraz klepią kawałek Kościuszki :)
Może niech wybudują nowe bloki, stworzą nowe miejsca pracy.
11
Dawno nie wchodziłam na info i nie jestem na bierząco. Może wiecie czy aukcje na info to sklep internetowy bo na to mi wygląda. Na uakcjach powinny być wystawiane różne rzeczy, prawda?
12
a może aquapark, nie trzeba by było jeździć do Augustowa :)
13
Motoryzacja / Re: parkingi w suwalkach
14 Wrz 2006, 20:26:02
tak, parkujmy gdzie chcemy a najlepiej pod klatką schodową jak na moim osiedlu.
 Na Północy jest raj parkingowy. Przy bloku na Nowomiejskiej niedawno zrobili ścieżkę roweżystom i pieszym. Wcześniej była to osiedlowa uliczka. Teraz jest znak (rowerek/człowiek) i uliczka przedzielona jest linią z rysunkami ale i tak jeżdzą samochody. A najfajniejsze w tym wszystkim jest to że samochody parkuje się teraz na trawniku przed moim oknem.
Nikt nic z tego nie robi-RAJ!!!
14
Irytują mnie napisy na świerzo pomalowanych kamienicach, albo odnowionych tynkach.
 
Dobre graffiti to sztuka a widać że dużo ludzi ma talent. Powinny być wyznaczone miejsca do malowania. Np na Chopina są fajne garaże do graffiti:) Teraz kiepsko wyglądają ale mogły by być "ozdobą".
 
15
Dokładnie 8 lat temu skończyłam szkołę na Zielnej i zawsze było tam wesoło. To nie prawda,że uczyli się tam ci, których nie chciałą żadna szkoła. Ludzie szli tam z własnego wyboru lub z braku miejsc w innych szkołach. Było dużo kierónków, dużo klas i tym samym dużo ludzi.
Kiedyś nauczyciele musieli krzyczeć by zapanować nad szarańczą, teraz muszą "siłą" wywalać z klasy. Czasy się zmieniły ale nie na lepsze.

 
SMF spam blocked by CleanTalk