• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Rozma

1
W Bramie będzie można obejrzeć.
2
Babskie sprawy / Re: Fryzjer Elita
17 Wrz 2010, 18:28:10
Jak widać, ile osób, tyle opinii. Ja z własnego doświadczenia i znajomych osób, które korzystały z usług Pana Filipa, nie polecam go w ogóle. Chłopak uważa siebie za super światowej klasy specjalistę, a niestety tak nie jest. W tym mieście jest o wiele więcej lepszych fryzjerów i fryzjerek. Tak samo z panią Gosią- jestem pod wrażeniem, że Yeti była zadowolona z jej usług. Nie chcę nikogo krytykować, ale dla mnie usługi Pana Filipa i Pani Gosi, to porażka. Więc lepiej się dwa razy zastanowić niż później żałować:)
3
Babskie sprawy / Re: Fryzjer Elita
13 Wrz 2010, 17:52:13
Akurat moje doświadczenie, a tym samym opinia co do tego salonu nie jest pozytywna. Jedyną dobrą fryzjerką w tym salonie jest pani Marta ( ale tez nie zawsze efekt jest zadowalający). Co do chłopaka- Filipa, odradzam. Dużo mówi, dużo macha rękoma, a efekt pracy jest tragiczny.
4
Zwierzęta / Re: szkolenie psów!
17 Sie 2010, 13:40:23
Pani Aleksandra, która jest zarazem psychologiem w WORD-zie, zajmuje się szkoleniem psów.
5
Odzież / Re: Mankiet
25 Cze 2010, 09:49:04
Śledzie są w Alfie,w sklepie na parterze:)
6
Tak jak summer,polecam doktora Sthepana. Wizyta kosztuje maksymalnie 80 zł, cena zależy od problemu z jakim się pacjent zgłosi. Lekarz naprawdę świetny, dokładny, wszystkiego się dopytuje. Wizyta trwa tak długo ile trzeba, nie zbywa pacjenta po kilku minutach, ale rzetelnie bada sprawę.
7
Tak jak powyżej,kosmetyczka to Pani Ksenia z salonu Belleza,a fryzjerka to Pani Ela z salonu z Domu Nauczyciela :)
8
konrado,a Ty odrazu myślisz,że to autoreklama.Jeżeli zachwalam jakąś rzecz,czy też podaję jej nazwę bez zachwalania,nie oznacza odrazu,że mam coś z tym interesem wspólnego.Znalazłam dawniej na internecie ową szkołę,więc podaje jej namiary.Tyle.Nie zdobywam złotko klientów,bo tam nie prqacuję:) A podstępy szukaj w innym miejscu.
10
Osobiście odradzam warszat na reja.Mieli zrobić mi drobną naprawę w instalacji gazowej- to jeszcze bardziej mi to popsuli.Słyszałam coś o zakładzie na ul.Spacerowej,gdzieś w okolicach piekarni,ale narazie nie mogę nic na ten temat powiedzieć.
11
Ile ludzi tyle opinii.O gustach się nie dyskutuje.Ja osobiście nie lubię pizzy z Da Grasso.Najbardziej w Suwałkach lubię pizzę z budki z kebabem na Kowalskiego;) Pycha!ale to moja skromna opinia:)
12
Biorąc pod uwagę wszystko,czyli obsługę,jedzenie,ceny,wystrój,atmosferę itp.Moim skromnym zdaniem lokalem roku jest Piwiarnia Warka. Dobre są także Rozmarino,Einstein i 7 Pokus.Mają swoje małe minusy,ale da się przeżyć:)
13
Loczek,alkoChol może i jest tańszy na Litwie:P A tak na serio,cóż,jak dla mnie alkohol z Litwy jest OK,zależy kto gdzie kupuje i jaki alkohol.Ja akurat trafiam na dobre trunki,szczególnie te z polecenia.Więc moim skromnym zdaniem alkohol z Litwy jak najbardziej,szczególnie z dużych marketów typu MAXIMA,szczególnie jak są promocje,a bywają i to często.Co do kwiatów,tak jak poprzedniczka polecam kwiaciarnię na ulicy Patli,ale nie taka nowa i duża,tylko taka mniejsza,bliżej szkoły podstawowej nr 10.Jestem także zadowolona z kwiaciarni na Noniewicza,w tym samym budynku co Strzecha,tylko bardziej z boku.Ile ludzi tyle gustów i propozycji:)Na twoim miejscu ciast bym nie brała z cukierni a jedynie takie domowe,robione,które można zamówić.
14
O Fikou jest adminem.Nowość :) jak miło...
15
Lokal jak najbardziej OK,pracownicy tak samo,ludzie których tam spotykam-OK.Więc czego ja chcę?Moim skromnym zdaniem,byłoby miło jakby każdy piątek i sobota różniły się od siebie.Tzn.w piątek jakaś dana muzyka,zaś następnego dnia totalnie inna impreza z inną muzyką.Nie trzymajcie się uparcie jednego kręgu,bo to ma coraz mniejszy sens.Nawet ja zauważyłam,że ludzi jest coraz mniej.Marzy mi się,że za jakiś czas np. w piątek w Bramie będzie impreza typu techno,house itp.na którą ja nie przyjdę,bo to nie jest moja bajka,ale znajdą się tam wtedy Ci,którzy to lubią.Zaś w sobotę np.r\'n\'b,soul,wtedy ja bym z totalną radochą wpadła na imprezę.Narazie pozostaję w sferze marzeń:/
P.S.Jako anty-techno,house,electro itp osoba,podziwiam was za to,że nadajecie inny styl tej muzyce niż szalona ekipa Labiryntu itp lokali :P
SMF spam blocked by CleanTalk