• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - silo

1
Interesują mnie nagrody jakie będą..

Chętnie bym wziął udział w takim turnieju...

;)
2
i ja też.

kogo kawałki..

przykłady..

muzyka elektroniczna ale jaka?

3
a ja od tygodnia mieszkam w 3mieście... ;)
4
dziękuje ;)

<łezka w oku> ;)
5
1.Ja tam żali nie wylewam... zwisa mi to totalnie co się tam będzie działo.

2.Jak już mówiłem, przedstawiłem sytuację i tyle.

3.Poza tym jest wiele innych lokali w których można coś robić.

4.No byliśmy młodsi, racja. Ale jednak widok szalejących ledwo co 18 trochę mnie osobiście przeraża... z drugiej strony, nie ma co się oszukiwać, wszyscy mądrzy uciekli. A ci co zostali, zakładam, że też za dobrze się nie czuję w tym przedziale wiekowym na imprezie...

5.Kupa ludzi wczoraj z suwałk, była w augustowie... czyli zapotrzebowanie na taką muzykę ogólnie jest.

6.Co będzie, jak w Bramie skończą się imprezy pod koniec maja..?
Jakiś lokal będzie musiał wypełnić tą lukę...

7.Rzuć kamyk a spowodujesz lawinę.. ;)
6
Tak powiedział Bednar Menagerce.. ??

Ładnie...

Przyjść na gotowe każdy może... ;)

Ja to się ogólnie przestaję udzielać... popatrzę teraz na innych jak coś robią w Suwałkach...

A po pół roku ocenię obiektywnie... co się dobrego i fajnego wydarzyło w naszym mieście...

No i..

...Liczcie na Bednara i Tomasha i DFC...

Pozdr.

7
Podczas dzisiejszej rozmowy z właścicielem lokalu usłyszałem, że czuje się obrażony moją wypowiedzią na temat naszej współpracy.

Chciałbym bardzo wyraźnie zaznaczyć, że nie takie były moje intencje.

Jeśli mój post wywołał takie odczucia, to niezamierzenie. Jedynym celem było wyjaśnienie dlaczego współpraca z Bramą zakończyła się tak, a nie inaczej. W moim odczuciu dzielę się jedynie przykrymi doświadczeniami.
8
Poza tym jak widać, to tylko kropla w morze, całe te zamieszanie z moją osobą.

Ja walczę o swoje. I tyle.

Piona!
9
Proszę Cię Loczek abyś nie mieszał do tego Audiosfery, bo sprawa między mną jest tylko zakończona. A nie Audiosferą.

Audiosfera liczy sobie 8 osób.

A tylko ja jestem odpowiedzialny za akcję w Bramie.

11
Cóż, jak widać anonimowy nie jestem...

Szkoda, że Ty tak...

Atak? A pewnie...

Ja i kasa..? Śmieszna sprawa... Najpierw ludzie i ich szacunek.

Organizator. Promotor ale nie menager... nie stać by Was/Ich było ;)

Gwiazda? Mogę być i gwiazdą, skoro mam się jakoś przysłużyć dla rozwoju sceny

Drzwi? To akurat nie u mnie... Rzeczy ze ścian.. spoko (szkoda, że i moje poginęły.. )

Zdemolowane łazienki? Pobicie znajomi? Okradziony samochód? Rozwalone drzwi wejściowe i stolik?

I nigdy brak dowodów? Przecież tyle kamer... A może wcale nie tak bezpiecznie? ;)

No i ta selekcja..
12
Fikou, możliwe...

Jakoś nie odczułem tego na swoich imprezach w porównaniu z innymi...

Audiosfera czy DFC czy Local Beats..

Muza i przekaz ten sam..

13
Małe sprostowanie....

Lokal potrafi sprostać wymaganiom artystycznym.

Lokal po prostu ma spieprzoną strukturę wewnętrzną. Umawiasz się na coś z Menagerem, i wszystko jest ok. A nagle się okazuję, że tak naprawdę nie ma nic do gadania, że jest tylko kukiełką.. która musi wykonać każdy rozkaż właściciela.. który spokojnie siedzi sobie gdzieś na \"wygnaniu\" (na kontrakcie piłkarskim).

Żeby dje musieli płacić za głośniki z własnej kieszeni...?

Jakim wymaganiom?

To, że chciałem by w Suwałkach był lokal, którym można się pochwalić w innych miastach? By grali tam Dje z całej Polski..? By muzyka była bardzo zróżnicowana.... i niekoniecznie z list przebojów? Bo to się ostatnio słyszy...

Zostałem potraktowany z buta, więc sam teraz tak samo Was potraktuję. Wtedy dopiero będziecie mogli powiedzieć, że nie jesteście sprostać wymaganiom.

Pozdrawiam

I życzę udanej działalności.
14
o tym niedługo...

Postaram się aby nowe miejsce... jakiekolwiek by one nie było, było na miarę Waszych potrzeb.

Pozdrawiam
15
Myślę, że powinienem poinformować wszystkich Bramowiczów o tym jakie plany zaszły w lokalu i które wejdą w życie w dniem 1 maja.
Myślę, że powinienem gdyż dotyczą nie tylko Dji, ale także Was wszystkich którzy przychodzicie na te imprezy.
Wierzę, że moje oświadczenie nie zmieni stanowiska Bramy co do mojej osoby, gdyż działam tam od początku istnienia lokalu i w większym/mniejszym stopniu lokal dzięki mojej włożonej pracy i moich przyjaciół istnieje i ma się dobrze. Mało tego przeobraził się ze zwykłej restauracji/pubu w dobrze prosperujący pub/klub gdzie można przez te ponad dwa lata usłyszeć wiele znanych osobistości Polskiego clubbingu.
Czy takie eventy były udane? Smiało mogę powiedzieć, że wszystkie imprezy które się odbyły, pod względem publiczności lub muzyki, które były organizowane przeze mnie, to imprezy UDANE. Przez 7 lat doświadczeń w organizacji imprez jako Audiosfera czy Silo, nauczyłem się jednej rzeczy. Nigdy ale to nigdy nie wolno patrzeć tylko i wyłącznie przez pryzmat \"kasy\". I tak, często przychodzi taki moment dla klubu, w którym zastanawia się on, czy tak naprawdę jest sens wydawać/inwestować środki na Dji/Producentów/Muzyków , czy może lepiej się zadowolić lokalną wiarą (która fakt faktem jest bardzo na poziomie). Jest to tylko i wyłącznie moja opinia, żeby się nikt mnie później nie czepiał. Moim skromnym zdaniem jest to początek końca.. Klimat straci na wartości, by zyskać na kasie. Utwierdzam się też w przekonaniu, że będzie więcej bójek. Zmieni się całkowicie publika. No bo ta co przychodzi teraz, to zaczyna narzekać powoli, że awantura goni awanturę. A idą ciepłe dni.
Lokal nie ma szacunku zarówno do gości jak i do ludzi wykonujących tam ciężką pracę. Jak można odwołać imprezę z Muzykami/artystami którzy mają terminy swoich imprez/koncertów wybiegające po kilka miesięcy naprzód z błahego powodu \"bo musimy obciąć koszty\". I to 3 tygodnie przed imprezą. To tak jakby odwołać mecz dla Właściciela knajpy Kowalewskiego na 3 tygodnie przed występem. Jeżeli ktoś poważnie podchodzi do swojej pracy, to chyba logiczne jest, że każdy by się wkurwił. Szczególnie jeśli przepadają komuś inne propozycje.
Przecież knajpa miała być knajpą poniekąd sportową. Czy ktoś zadbał o to by w końcu naprawić stół z piłkarzykami? Przecież tyle ludzi się przy nim zawsze zbierało. Śmieszne co nie? Ale to znów dowód na to, że nie zależy im na opinii klientów, ale tylko na tym by kasa była pełna.
Co najbardziej mnie zabolało? To, że Brama się nic a nic nie przejęła tym, że z własnej kieszeni będę musiał opłacić stracone bookingi gości, którzy w maju mieli odwiedzić Bramę by zachować dobre imię/wyjść z twarzą.
Więc proszę Was o jedno. Nie wińcie organizatorów imprez lub menagerów za to, że od maja nie spotkacie już w Bramie Dji/Producentów/Muzyków z Polski czy ze świata (bo i tacy się zdarzali), bo lokal nie chce w takie eventy inwestować, a tak na prawdę jest im wszystko jedno czy za sterami siądzie Dj lolek czy Dj Bania czy sam Tiesto... Najważniejsze by schodził bar. W wielu przypadkach jest to zdrowe podejście. Ale nie w przypadku gdy mamy do czynienia z klubem muzycznym. Raczej pseudo-klubem...
Znajdzie się inny lokal który doceni takie pomysły. Kufelek, nowy lokal koło Bramy czy może stara ułańska, która w maju przekształca się w klub muzyczny. I jestem przekonany, że miejsce nie ma znaczenia, jeśli chodzi o dobrą imprezę. Liczy się przecież klimat i dobre towarzystwo. Którego w Bramie ostatnio brakuje.
Czy zamierzam wypowiedzieć lokalowi prywatną wojnę? Nie. Swoje przyszłe działania nie będą kierowane pod adresem knajpy.. ale tylko w kierunku właściciela. Każda akcja wywołuję reakcję. Jeżeli ktoś nie ma szacunku do innych to niech nie spodziewa się, że inni będą go szanowali.

Taka oto historia...

Z poważaniem dla Was Bramowicze

Silo
Audiosfera
SMF spam blocked by CleanTalk