• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - lunka

1
w takim razie do kogo można wybrać się bez obawy?
2
Jak to jest z państwowymi ginekologami w Suwałkach? Jakie macie spostrzeżenia? Kogo warto unikać, a kto zna się na rzeczy, bez marudzenia da skierowanie na mammografię itd?
3
W Suwalskich hotelach stan pokoi jest rzeczywiście ubogi. Nocowałam jedynie w Domu Nauczyciela, standard ma zdecydowanie niski.
Karta kartą, można ją zmienić, byle Szef Kuchni i załoga dobrze gotowała :)
Czyli bez większych obaw mogę polecić ten hotel/pensjonat znajomym?
4
Sklepy z sukienkami? jest mowa o męskiej odzieży, czytaj uważniej.
5
Co sądzicie o tym lokalu? Jak wygląda standard pokoi, poziom dań serwowanych w restauracji?
6
Dość nietypowy temat, mianowicie poszukuję sklepu gdzie sprzedają męskie t-shirty/koszulki/koszule o dłuższe niż przeciętne. Mogą być także duże rozmiary, byle koszulka była długa, nic nie mogę znaleźć. Potrzebne mi namiary na sklepy sprzedające taką odzież, mogą być także skateshopy (nie wiem czy są w Suwałkach).
7
Psychoanaliza, napisz czy masz jakiś kontakt ze schroniskiem?
Tak właściwie funkcjonuje jeszcze schronisko PGK czy tylko na Sianożęcu? Również rozważam opcję wolontariatu o ile taka jest, dlatego napisz czy czegoś się dowiedziałaś?
8
Suwałki - pozostałe tematy / Gra monopoly
23 Gru 2008, 16:44:43
Gdzie można dostać w Suwałkach grę monopoly świat? Szukam pilnie, w Empiku i Kruku już nie mają. Gdzie w Suwałkach sprzedają gry planszowe? Zagapiłam się z prezentami świątecznymi i muszę to mieć na Wigilię.
9
Imprezy / Re: Najlpesza imprezownia
19 Gru 2008, 13:39:16
Może i najlepiej omijać, ale w końcu gdzieś się bawicie i ja też chcę jak będę w święta w mieście. Także liczę na rady. Stara, dobra Piwnica istnieje?
10
Imprezy / Najlepsza imprezownia
18 Gru 2008, 19:50:48
Trochę czasu minęło od kiedy wyprowadziłam się z Suwałk. Kiedyś za lokal z klimatem uchodziła Piwnica, a centrum małolat był Labirynt. Jak jest teraz? Gdzie warto pójść? Co omijać z daleka? Może jakieś nowe ciekawe lokale pojawiły się w Suwałkach bądź okolicach? Polećcie coś, gdzie nie spotkam dresiarz i panienek z tipsami, a poczuję fajny klimat. Gdzie imprezy w 1 i 2 dzień świąt?
SMF spam blocked by CleanTalk