• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - wrok

1
Ja tankuje na Orlenie. Gaz jest tam najtańszy jeśli chodzi o stacje sieciowe. Np. ostatnio na Orlenie w Augustowie gaz był po 2,14 , w Suwałkach po 2,19, a na statoilu 2,31 (przy kauflandzie na statoilu 2,21).

Co do jakości gazu to nie widzę żadnej różnicy między stacjami. Samochód zawsze mniej więcej tyle samo pali i tak samo przyspiesza.
2
Motoryzacja / Re: ODŚWIEŻANIE LAKIERU
09 Wrz 2010, 12:30:00
Polerowałem lakier w myjni naprzeciwko Fiata na Wojska Polskiego.

Ceny całkiem spore, bo polerowanie kosztowało chyba 240 zł. Czas polerowania to praktycznie cały dzień, natomiast efekt powalający więc polecam.

W tej samej myjni prałem też siedzenia, podłokietniki itp - koszt 120 zł, ale warte swej ceny bo tapicerka była pod względem czystości jak nowa.
3
Też odnoszę takie wrażenie, że temat nie jest traktowany poważnie przez Erudykę (ale mogę się oczywiście mylić).

A ten post Erudyki :
[cytat]uchowaj boże! Obojętne, jaki. Może być nawet tani w wersji weneckiej: zwłoki płyną gondolą, a orszak pogrzebowy wpław...[/cytat]

jest jednym z najzabawniejszych jakie przeczytałem na tym forum kiedykolwiek  :lol:
4
redakcjo suwalki.info, poruszając ten temat zajmijcie się także zbyt wąskimi miejscami parkingowymi. Tak jak już ktoś wspomniał nierzadko są one wyznaczane według planów z czasów PRL, kiedy to samochody były 30 cm węższe.

Często jest tak, że parkując mam do wyboru : albo wcisnąć się w miejsce parkingowe i przy wysiadaniu z samochodu obić komuś drzwi (i vice versa) albo zająć miejsce parkingowe i 20 cm miejsca obok.

Owszem, na upartego można na parkingu, gdzie normalnie mieści się 20 aut narysować 40 miejsc parkingowych, tylko czy to oznacza, że tyle samochodów się tam zmieści ?
5
gdzie dobrze zamontują instalację LPG ? (może być w Augustowie lub Białym)
6
Off-topic / Re: CB RADIO - strojenie
22 Cze 2009, 23:12:02
mam juz kupiona antene na magnes, takze musze ja zestroic
7
Off-topic / CB RADIO - strojenie
22 Cze 2009, 14:35:33
witam,

gdzie można w Suwałkach zestroić antenę CB i ile to mniej więcej kosztuje ?
SMF spam blocked by CleanTalk