• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - malibux

1
Meble / Odp: SUWALSKIE SKLEPY MEBLOWE
07 Lis 2018, 10:32:30
W kwestii mebli dziecięcych i młodzieżowych to dla mnie zdecydowanym liderem jest sklep Meblik: https://www.meblik.pl/ ;) Ich meble mają niepowtarzalne wzornictwo i są zupełnie bezpieczne. Moje dzieci mają je w swoich pokojach i są nimi zachwycone.
2
Off-topic / Odp: Ulubione blogi
26 Paź 2018, 12:01:28
Ja czytam blogi o tematyce modowej i urodowej :) Poza tym lubię strony tego typu: http://trescidlaludzi.pl/ gdzie znajduje się masa praktycznych porad :)
3
Ja inspiruję się tym co znajdę w sieci. Np. tu: http://www.rrmeble.pl/ . Satysfakcja później jest ogromna :)
4
Off-topic / Odp: Budowa domu
23 Paź 2018, 14:53:10
Budowa domu to niełatwa sprawa. Trzeba się do niej naprawdę dobrze przygotować. Pomóc w tym mogą strony tematyczne w sieci, np ta: http://bestroom.pl/ ;) Mi się bardzo przydała.
5
Off-topic / Odp: jaka reklama
08 Sie 2018, 14:47:25
Dobrze jest pomyśleć również o tradycyjnych formach reklamy. Stare dobre długopisy reklamowe też mają swoje zalety: https://dlugopisyreklamowe.pl/poradnik/jaka-jest-skutecznosc-dlugopisow-reklamowych/ :) U mnie doskonale się sprawdzają a nie wymagają dużego wkładu finansowego.
6
Mój mąż również potrzebował sprężarki do swojego przydomowego warsztatu i kupił sprężarkę tłokową bezolejową tutaj: https://air-com.pl/g/sprezarki-i-kompresory?categoryId=946 . Jest z niej zadowolony, często pracuje naprawdę wiele godzin i nic się z nią nie dzieje.
7
My zdecydowaliśmy się na stalowy wkład kominkowy z płaszczem wodnym z Galerii Kominków. Fakt, że kosztuje on więcej niż zwykły wkład ale dzięki temu kominek jest alternatywą dla kotła na drewno centralnego ogrzewania :) Bardzo praktyczne rozwiązanie, cieszę się, że tak wybraliśmy :) 
8
Off-topic / Odp: Czy warto studiować?
11 Kwi 2018, 11:30:37
No jasne, że warto :) Ja na studia wyjechałam do Wrocławia na Wyższą Szkołę Prawa :) Studiuję na specjalności kryminologia i kryminalistyka bo od zawsze uwielbiałam kryminały i ogólnie tą tematykę i chciałabym pracować jako technik policyjny  :) Zajęcia są bardzo wciągające, uczymy się poprzez praktykę, sprawia mi to masę radości ;) Mam za sobą już kolokwia, poszły mi gładko :) Uważam, że to super wybór. Ważne by robić to, co się uwielbia :)
9
Off-topic / Odp: Zakupy w sieci są ok?
14 Mar 2018, 11:16:13
Jasne, że zakupy w sieci są ok. Trzeba tylko zwrócić uwagę, czy opłaty są realizowane za pomocą bezpiecznych płatności internetowych jak np. Paybynet http://www.paybynet.pl/dla-internauty/bezpieczne-platnosci-internetowe/. Dzięki temu można być pewnym, że wszystko będzie w porządku.
SMF spam blocked by CleanTalk