• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - dzessi

1
Czy warto wybierać studia i dlaczego?
2
Jak w temacie, jakie pomysły?
3
Jeśli zależy Ci na opcji darmowego konta z podstawowymi funkcjami to z własnego doświadczenia mogę polecić Nest Bank: https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto.html i nie tylko dlatego, że jest ono całkowicie za darmo ale dlatego, że jest opcją nowoczesnej bankowości-czyli konto zakładasz przez internet, nie czekasz w kolejkach i nie tracisz czasu. Wszystkie działania także załatwiasz drogą internetową a do tego cała masa usług jest rzeczywiście za darmo. Spróbuj, nic nie płacić a jak Ci się nie spodoba zrezygnujesz.

4
Off-topic / Odp: Prezent
24 Mar 2018, 11:39:56
Drogi prezent.
5
Dla dziecka / Odp: Opinia o szkole.
24 Mar 2018, 11:38:49
Jednemu się podoba innemu nie.
6
Off-topic / Odp: Czy warto studiować?
24 Mar 2018, 11:37:15
Myślę, że każda forma inwestowania w swoją edukację jest jak najbardziej ok. Na pewno nie ma się co sugerować opiniami i trendami panującymi wśród znajomych bo wybór kierunku studiów to sprawa bardzo indywidualna. Ja studiuję na WSB: bankowość i doradztwo finansowe: http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/bankowosc-i-doradztwo-finansowe i jestem zadowolona z wyboru bo zajęcia są ciekawe i nie chodzę na nie jak za karę.

SMF spam blocked by CleanTalk