• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Marcin156

1
Off-topic / Odp: Dokumenty w firmie
29 Sie 2019, 12:38:00
Dobrym rozwiązaniem jest elektroniczny obieg dokumentów. W platformie wybrać można moduły, które dostosowane będą do indywidualnych potrzeb, np. finanse, sprzedaż, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi itp. Sam system pozwala na efektywną i w pełni bezpieczną koordynację dokumentami. Obniża on dzięki temu koszty operacyjne przedsiębiorstwa. Na stronie https://www.ideo.pl/realizacje/elektroniczny-obieg-dokumentow-dla-mddp-outsourcing,91.html przedstawiono wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów dla jednej z firm. Warto spojrzeć.   :)
2
Bardzo ciekawy pomysł. Faktycznie ekologiczne długopisy firmowe, ołówki i inne gadżety tego typu są bardzo popularne wśród firm. Są one bardzo pozytywnie odbierane przez klientów i świadczą o tym, że przedsiębiorstwo liczy się z zagadnieniami ochrony środowiska.  :D
3
Off-topic / Odp: Wieczór kawalerski
15 Mar 2019, 15:45:41
Myślę, że wybór klubu to kwestia indywidualna. Wszystko zależy od waszych upodobań oraz od tego jak bardzo chcecie zaszaleć. Ja zwróciłbym tutaj uwagę raczej na alkohol, bo tego przy takich okazjach raczej nie brakuje. Kupcie sobie tabletki 2KC, albo napój 2KC Drink. Środki te pomagają z objawami kaca, ale też zapobiegają jego powstawaniu. Myślę, że nie chcielibyście kończyć imprezy zbyt wcześnie, albo męczyć się z kacem kolejnego dnia, więc polecam. ;)
4
Wyposażenie biurowe można kupić także przez Internet. Przykładowo taki długopis z grawerem COSMO - https://dlugopisyzgrawerem.com.pl/grawerowany-dlugopis-metalowy-cosmo-ap9029/ na pewno przyda się pracownikom. Można wybrać kilka kolorów i różne grawery. Swoją drogą, dobrze sprawdziłby się on również jako wizytówka firmy i efektowny gadżet reklamowy. Warto sprawdzić.  ;)
5
Off-topic / Odp: Klub nocny
09 Lut 2019, 15:20:30
Ja nie jestem zwolennikiem wizyt w nocnych klubach. Wolę inne atrakcje.. ;)
SMF spam blocked by CleanTalk