• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - AxTap

1
Ja zanim wybiorę miejsce na wakacje sprawdzam sobie miejsca na najpopularniejszych portalach, potem czytam opinie o danym obiekcie i porównuje sobie co piszą ludzie na temat danego miejsca. Hotel może sobie samodzielnie wypisać co chce, a jednak realne opinie to coś zupełnie innego. Są dowody na to, że opinie są kluczowe, https://bookingsolutions.pl/blog/opinie-o-hotelach-czy-sa-wazne/
2
Hobby / Odp: Wyjazd na narty
03 Lut 2020, 14:32:39
Dobrze jest poszukać sobie noclegów np na bookingu, ale zarezerwować bezpośrednio w hotelu, coraz więcej hoteli stara się mieć niższe oferty u siebie, żeby wyjść bardziej na plus, tu masz poradnik o zasadach współpracy https://bookingsolutions.pl/blog/booking-zasady-wspolpracy/, bez prowizji zawsze jednak całość zostaje w kieszeni.
3
Off-topic / Odp: Wasze hobby
14 Sty 2020, 14:02:40
Z racji mojej miłości do podróży od jakiegoś czasu planuje dłuższy wyjazd do USA. Zauważyłem coś dziwnego, o ile amerykańskich obiektów na Expedii jest mnóstwo o tyle w Polsce się o niej w ogóle zapomina. Może komuś się przyda jak założyć konto hotelu w tej grupie https://bookingsolutions.pl/blog/jak-zalozyc-konto-hotelu-w-expedia-group/, szkoda nie wykorzystać takiej dużej opcji.
4
Z doświadczenia powiem Ci, że najlepiej oprzeć stronę o intuicyjny CMS, z darmowych najlepszy będzie Wordpress, a już mniej polecam Wixa czy Weebly. Tu masz poradnik dlaczego Wordpress jest spoko opcją: https://bookingsolutions.pl/blog/strona-internetowa-hotelu-wordpress/, Samodzielnie możesz sobie stworzyć stronę, a jeśli chcesz, żeby była bardziej rozbudowana - skontaktuj się ze specjalistami a koniec końców potem sam możesz ją edytować według uznania.
5
Ciężko powiedzieć co masz na myśli, bo nie napisałeś nic o specyfikacji swojego biznesu, ale w hotelarstwie na przykład, świetną opcją jest silnik rezerwacyjny na stronie internetowej https://bookingsolutions.pl/blog/bs-engine-silnik-rezerwacyjny-booking-solutions/, można go obsługiwać z poziomu każdego urządzenia mobilnego oraz z poziomu przeglądarki desktopowej, więc z każdego miejsca na świecie jesteś w stanie kontrolować swój biznes.
6
Hobby / Odp: Wyjazd na narty
02 Sty 2020, 10:22:58
Super opcja na takie wyjazdy to korzystanie ze wszystkich programów partnerskich, przynajmniej dla turystów. Hotelarze raczej na tym tracą bo muszą obniżać ceny ale za to turyści mogą zarezerwować coś 10, 20, czy 30% taniej niż normalnie, https://bookingsolutions.pl/blog/booking-genius-co-daje-hotelarzom/, w sezonie zimowym ceny potrafią być astronomiczne, więc każde nawet 10% mniej daje sporą oszczędność.
7
Hobby / Odp: Podróżowanie
19 Gru 2019, 13:38:11
Z innej beczki, lubicie wyjeżdżać na Święta albo Nowy Rok? Korzystacie z ofert hoteli w tym okresie? Okazuje się, że ponad połowa hoteli w Polsce nawet nie ma pakietów świąteczno-noworocznych? https://bookingsolutions.pl/blog/9-pytan-pakiety-oferty-swiateczne-badania-marketingowe/, mega słabo, bo zapotrzebowanie jest coraz większe!
8
Tu masz wywiad co RODO zmienia: https://bookingsolutions.pl/blog/rodo-w-hotelarstwie-wywiad/, na przykładzie hotelu, ale masz wywiad z osobą, która jest specjalistką od ochrony danych osobowych, może rozjaśni Ci to trochę co możesz, a czego nie
9
Off-topic / Odp: Wasze hobby
18 Gru 2019, 14:38:57
Uwielbiam podróżować, teraz kiedy to wszystko jest dużo łatwiejsze, a nawet badania branży: https://bookingsolutions.pl/blog/badania-branzy-hotelarskiej/, pokazują że online odgrywa coraz większą rolę, można praktycznie w każdej wolnej sekundzie wyjeżdżać gdzie tylko się chce :)
10
Off-topic / Odp: Prezent dla żony
11 Gru 2019, 15:40:31
A może jakiś romantyczny wyjazd? Na TripAdvisor znajdziesz mnóstwo fajnych ofert na krótkie wyjazdy, zerknij jak z tego skorzystać https://bookingsolutions.pl/blog/tripadvisor-co-to-jest/, mam nadzieje, że się uda :))
11
Ja zawsze rozglądam się za ofertami bezzwrotnymi, wychodzi taniej, a raczej nie mam zwyczaju zmiany miejsca podróży, podrzucę wam fajny poradnik dlaczego to dobra opcja: https://bookingsolutions.pl/blog/booking-oferty-bezzwrotne-a-wzrost-zyskow/ ja korzystam niemal przy każdym wyjeździe.
12
Biznes / Odp: Firma w tarapatach
27 Lis 2019, 15:41:48
Pozycjonowanie to jedno, ale jeśli będziesz tworzyć stronę i pozycjonować ją, zadbaj o to, żeby ludzie opatrzyli się z Twoją marką, stawiaj na brand i sami do Ciebie wrócą, tu masz jak fajnie to działa na przykładzie miejsc noclegowych https://bookingsolutions.pl/blog/co-znaczy-marka-hotelu/, trzymam kciuki żeby się udało!
13
Biznes / Odp: firma od pozycjonowania
27 Lis 2019, 15:37:47
Pozycjonowanie na mapach Google też jest ważne i co najważniejsze, można sobie założyć to za darmo, statystyki potem dają Ci mega dużo, https://bookingsolutions.pl/blog/moja-firma-google-maps-statystyki/, masz tutaj taki ogrom informacji, że masakra. Wiesz ilu ludzi i skąd trafiło do Ciebie, ilu zadzwoniło ilu weszło na stronę.. słowem, wszystko.
14
Off-topic / Odp: Inwestycje z pożyczką.
26 Lis 2019, 14:58:31
Nie ma co demonizować inwestycji z pożyczką, w branży hotelarskiej, zwłaszcza tych mniejszych obiektach to często tak działa, budując apartamenty czy małe hotele mnóstwo ludzi szuka inwestora w ten sposób, potem proces kategoryzacji i można zaczynać, tutaj artykuł jak skategoryzować swój hotel na dwie gwiazdki, https://bookingsolutions.pl/blog/gwiazdki-hotelowe-hotel-i-motel-dwugwiazdkowy/, nowe obiekty nie mają przymusu przebudowy starych elementów, więc można to zrobić całkiem sprawnie.
15
Biznes / Odp: Reklama firmy na instagramie
26 Lis 2019, 14:44:47
Sposobów promowania jest mnóstwo, w hotelach np można wykorzystać do tego restaurację i usługi z tym związane, mam fajny poradnik jak to zrobić https://bookingsolutions.pl/blog/sposoby-promowania-hotelu-restauracja/, mniej rozbudowane biznesy mogą skorzystać z kampanii w google i na fejsie.
SMF spam blocked by CleanTalk