• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - szklanym okiem

1
Clod.... piekne:D
Zgłaszam modyfikacje pomysłu... atrapy ze sklejki są mało mobilne. Proponuję takie jak na filmie  
http://www.youtube.com/watch?v=iLQKiD9K5nE  
I wtedy będziemy mieli takie wojsko jak ruscy:)
2
Suwałki Plaza / Re: Praca - plaza
21 Sty 2010, 13:33:44
Nie rozumiem \"oburzenia\"... przecież nie będą pracownikom płacić pensji męskimi spodniami czy koszulkami. KappAhl jest niezłym sklepem.. lubię.
3
Praca / Re: Suwalki - rozwoj - praca
15 Sty 2010, 10:52:11
Heh... Vanillacat... Powiedz mi.. co to jest... tylko średnie wykształcenie?
4
Praca / Re: Suwalki - rozwoj - praca
15 Sty 2010, 10:49:29
Anzelmie... pytanie raczej... czego nie robiłem w życiu... a sporo robiłem:) Fizycznie też tyrałem i powiem Ci, że lubię... choć niezbyt mogę. Nie, nie.. kręgosłup mam prężny, pełny i sprawny... ale niestety nie mogę już \"nosić woreczków\" jak to jest w powiedzeniu o teczce. Teczkę za to.. mogę.
A tak poważniej tooo... i handlowałem i produkowałem i naprawiałem i kierowałem... ludźmi też. Ale to nie miejsce chyba na moje pełne dossier:)
Powiem Ci też czego nie lubię... nie lubię monotonii... automatyzacji i taśmociągów... Wolę wyzwania.. bo wiem, że \"nie ma takiej rury, której nie można odetkać\"..:)
Pax:)
5
Praca / Re: Suwalki - rozwoj - praca
15 Sty 2010, 08:52:59
Anzelmie.. skoro często przyjmujesz to daj znać... może będziesz ludzkim panem i dasz zarobić:) Przeglądając oferty pracy z Suwałk często rżę z niepohamowanej radości choć do śmiechu mi daleko. Oszczędności mi się kończą... widoki marne na przyszłość... chyba jednak trzeba będzie zrobić kambek na \"łono\" korkami i smogiem zionące. A myślałem, że osiądę w miejscu \"gdzie woda czysta i trawa zielona\"... ludzie mili... i przystępne ceny wynajmu mieszkań:D
Tak wiem.. należę do tych narzekających i powinienem własną przyszłość ująć w swoje spracowane dłonie... \"a nie w uwiędłych laurów liść z uporem...\" itede....
CV na @... jakbyco:)
Pax:)
SMF spam blocked by CleanTalk