• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - mlody1000

1
O proszę kategoria\" -\"Towarzyskie \"  na naszym serwisie została podzielona na kategorie    ;)  brawo , wielki PLUS
2
Moja droga \"jaa\" z ogromną i miła chęcią wybiorę się z tobą na rower  :)
3
hmm
środki ochrony bezpośredniej to co z nożem do chleba mają chodzić , trochę zły pomysł bo za dużo zboków by narobiło się w parkach.  najlepiej zrobić np  temat na forum i każdy by podał np gg i opisał czego oczekuje itp  tylko takie  sformułowania jak zadowolę ,zaspokoję , szukam sponsora , szukam sponsorki , z gestem były od razu kasowane  a a reszta sama by się potoczyła  
4
he he he ma 27 lat ino i jakieś tam doświadczenie.
a ciągniecie tego tematu naprawdę nie ma sensu bo i tak nic to nie zmieni .
Proponował bym podzielić kategorie ogłoszenia towarzyskie na działy :
Normalne ogłoszenia  i  sponsoring  . było by łatwiej
Pozdrawiam wszystkich i powodzenia  
5
Droga Turkusowa fakt ze zaglądamy do tych ogłoszeń nie oznacza ze jesteśmy pustymi skorupami , ale po prostu gdzie mamy szukać
tej miłej normalnej .... bo chyba nie w Plazie  czy dyskotekach typu 7H....czy K....   bo przecież królują tam same inteligentne inaczej  a męska strona tez jest po prostu \"fantastyczna \" :@ .
Bo pokarz mi kobietę która będzie miała ochotę iść na długi spacer (odpowiedz jest znana -to nie mam siły , a to nie możemy jechać itd) .
i powiedz mi czemu wy kobiety najpierw wybieracie takich  pajaców który nawet nie myję się zbyt często w dresach z kultura i manierami goryla w zoo a nie normalnego faceta  z kultura mającego zdanie  na każdy temat . Wystarczy tylko trochę po   obserwować nasze ulice i wniosek nasuwa się sam Panowie:
- trzeba kupić podrabiane dresiwo i buciki , kajdan na szyje , maniery schować do szafy, rzucić prace bo trzeba mieć czas tylko dla swojej blondyny i chodzić cały dzień po galerii z 1 kubkiem z kfc ( bo dolewki za darmo ) .
A zachowuje się tak 95 % kobiet to gdzie jest te 5 %
,
6
ludzie ale po co cała ta \" debata \" bo chyba wiadome jest ze \"miły , inteligentny singiel jest niestety na wymarciu \" poprawka on nie jest na wymarciu lecz jest gatunkiem \"zagrożonym\" wymarciem z jednego tylko powodu a mianowicie-pustych kobiet których coraz więcej jest na tym świecie , bo wystarczy poczytać ogłoszenia :
\"poszukiwany- bogaty ,przystojny ,zmotoryzowany , dobrze zbudowany mądry itd a piszą to prawie w 95% wszystkie kobiety( ładne,brzydkie,mądre ,głupie,z dzieckiem, czy bez ,wysokie, czy niskie )które ciągle szukają tej drugiej osoby bo po co być kulturalnym , miłym ,szamańskim ,normalnym ,trzeźwo patrzącym na świat facetem  skoro nie ma się golfa 3 czy 2 z gazem ( bo co ona nie będzie chodziła piechotą   )  bo po co jej facet który ciężko pracuje , szanuje i dba o to co udało mu się zdobyć swoją ciężka praca  (skoro można mieć  takiego co jego rodzice będą go sponsorować ) ale później jest rozczarowanie bo muszą tyrać na 2 zmiany w mięsnym aby utrzymać rodzinę a on i tak je okłada i chla z kumplami cały dzień .
Bo kurne aż nóż w kieszeni się rozkłada jak idzie taki oflajtus w brudnym dresiwie  z łańcuchem na szyi ze aż się ugina -( a na pewno to nie srebro czy złoto)  na ramieniu tatuaż jak by z chrupek czy gumy do żucia długopisem robiony, a obok jego fajna elegancka dziewczyna i wsiadają do jakiegoś rypla ciągle na rezerwie. po prostu szok to wy kobiety do tego doprowadzacie bo szukacie bóg wie czego i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
7
Witam chciałbym poznać opinie innych mieszkańców czy Suwałki to bezpieczne miasto !!!!
Gdyż ostatnio ( dokładnie w sobotę 06-03 ) bylem świadkiem bardzo niepokojącej sytuacji, a mianowicie o w godzinach późnego popołudnia stałem na parkingu obok Szulca na Ul Waryńskiego a przed Pizzerią Fantazja stała grupa \"Brudasów \" około 10-15 wyrostków w wieku 16-18 lat i zaczepiała ludzi oczywiście przy tym krzyki typu ty kur... , h... , pie... itd. sam ich wygląd raczej powinien zainteresować policje czy też ochronę Pizzerii ( brudne i wytarte \"dresiwo \" z Bazaru takie same buciki i reszta wręcz jak kloszardy, ale cóż przecież to oni są kozaki w grupie) lecz przez około 15 minut aż odjechałem ani jednego patrolu ani interwencji ochrony ( czy w Fantazji pracują osoby niewidome ???, czy może dla właściciela tego lokalu nie zależy na bezpieczeństwie gości ).
Wiec jadąc sam zadzwoniłem na Policje.
Ale pytanie samo się na suwa  co robi Policja ? zamiast stać i spać w samochodach gdzieś za garażami na Szpitalnej , Przytorowej , czy Sejneńskiej   lub z ciągając paliwo z radiowozów na kolejowej to zaczęli by coś robić  a nie chwalić się tylko kogo oni złapali i co oni niby wykryli a zazwyczaj ktoś ich o tym informuje . A ten cały monitoring miasta to na co jest chyba do gier video ????
Wiec proszę o opinie innych.

Pozdro
SMF spam blocked by CleanTalk