• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - midas

1
Praca / Re: Toksyczna Praca
25 Lis 2011, 01:26:30
WITAM, BYŁEM W RÓZNYCH FIRMACH I DUZO PRZEŻYŁEM, WY OD RAZU BYŚCIE CHCIELI DUŻĄ KASĘ I NIC NIE ROBIĆ, A WIDZĘ , ŻE WIELE OSÓB ZASTANAWIA SIĘ I BOI , ŻEBY CZASAMI SIĘ NIE NAROBIĆ ZA DUŻO. DLA MNIE JAK KTOŚ SAM NIE SPRÓBUJE TO SIĘ NIE DOWIE A LENIE ZAWSZE BĘDĄ PISAĆ I MARUDZIĆ I BĘDĄ MIELI PRETENSJE O TO, ŻE KTOŚ ROBOTY CHCE ICH NAUCZYĆ// ZA DYSCYPLINĘ I POŚWIĘCANIE CZASU DLA KOGOŚ ABY NAUCZYĆ DOBRZE PRACOWAĆ TEŻ KTOŚ MUSI ZAPŁACIĆ MOI DRODZY//- O TYM TO NIKT NIE PISZE TYLKO JĘKI I HISTERIE ODNOŚNIE JAKA TO ZŁA FIRMA TA CZY INNA. TO JEST OBRAZ MŁODEGO POLAKA KTÓRY NIEWIELE UMIE A WYMAGA-TO JEST WŁAŚNIE TEN DRAMAT (FIKCJA A NIE BEZROBOCIE). POJECHALIBYŚCIE DO PACY ZA GRANICĘ I TAM ZASUWACIE JAK BIALI MU..........NI. ZA \"DUŻE\" PIENIĄDZE ALE JAK SIĘ PRACUJE. TO TYLE NA TEN TEMAT.
2
Wybory w niedzielę – 20 czerwca, nie ma sensu łudzić się, że któryś z kandydatów zjawi się wcześniej w Suwałkach. Można za to odnieść wrażenie, że kampania w mieście przyjęła formę walki na plakaty i banery - im większy baner, tym większe poparcie, tym lepszy kandydat? Patrz: baner Komorowskiego na Arkadii. Nawet w siedzibach klubów niemrawo, tylko plakaty wiszą na słupach, jakieś komitety poparcia były na początku, teraz cisza. Tak się zastanawiam, co mnie ma przekonać do głosowania na Komorowskiego, Napieralskiego czy Kaczyńskiego – ich programy to tylko ogólniki. Który waszym zdaniem jest „mniejszym złem”? Sonda na suwalki.info pokazuje, że Komorowski - http://www.suwalki.info/poll.php

3
Przejazdy / Re: Wycieczki na Litwę
28 Maj 2010, 12:18:47
chyba widac po muszce :D
4
Przejazdy / Wycieczki na Litwę
28 Maj 2010, 11:46:24
Jaką firmę polecacie jezeli chodzi o wycieczki na Litwę? W Suwałkach jest kilkunastu przewoźników jednak, która firma jest godna zaufania?
SMF spam blocked by CleanTalk