• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - waldi

1
Motoryzacja / Auto z USA
28 Kwi 2019, 20:16:00
Witam
Poszukuję warsztatu blacharskiego, który naprawi mi uszkodzenia oraz zajmie się przerobieniem świateł na europejskie. Auto to ford escape z 2017 roku. Znacie kogoś?
2
Budownictwo / Re: Projektanci
26 Paź 2015, 13:04:25
Jeżeli nic się nie zmieniło w tym zakresie to drabiny ewakuacyjne montuje się bez kosza ochronnego do wysokości 5 metrów w przypadku nieruchomości i wysokości 3m w przypadku ruchomości.
Jeżeli chodzi o aktualne przepisy, normy i wymagania to szukaj tych informacji chociażby tutaj: http://www.crynoline.pl/.
Jest to jeden z większych dostawców tego typu rozwiązań na rynku.
3
Praca / Re: praca lipówka
25 Sty 2015, 20:23:02
robilem tam  pani jola i pan janek praca na autach zlomach a pobory za dwadziescia lat lipa
4
Startuja z ruchu palikota, Tylenda, imienia nie pamietam, 5 na liscie jest. RPP zniknie ? haha, spojrz tylko na sondaze www.wybory.xaa.pl
5
Najlepsza pizza w fantazji ? Co to za zarty ? Sery brane z hurtowni po  terminie, i pizza smakuje tak, jak na spodzie za 3 zl z zamrazarki, jest beznadziejna.
6
Praca / Re: Animex Suwałki(drobiarskie)
25 Sty 2011, 18:18:44
Pamiętam jak mówił - dobrze to juz było drogi panie a co bedzie dalej to powiedziec nie mogę.
7
ach Ci biedacy..... :-) tak tak ochrona czepia się i wyprowadza ludzi, którzy są grzeczni, nie zaczepiają nikogo i są trzeźwi..., a na Sportową to policja zabiera ludzi z tych samych powodów... :-) Pogięło was ludzie!!!! Ochrona ma ochraniać, spokojnych i dobrze bawiących się ludzi, a nie pijanych agresywnych idiotów, którzy myślą, że jak mają tatusia prawnika to im wszystko wolno!!!!!
8
Motoryzacja / Mechanik od UPG
24 Maj 2010, 21:12:26
Poszukuję sprawdzonego mechanika, który zrobiłby uszczelkę pod głowicą
w silniku 1,6 16V DOHC.
9
popieram ROZMARINO [/u]
10
oczywiscie ze NAJ jest Rozmarino
SMF spam blocked by CleanTalk