• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - patryk

1
ruski pogonic gdyby to odemnie zalezalo odrazu zestrzelilbym ich poszli won
2
Obsługa mistrzowstka w fenix gas. Jest super, szybko i wszystko gra, a filterki są w zapasie na zapleczu wiem bo byłem z asystentką
3
Praca / Re: Mispol
30 Wrz 2014, 08:06:38
Jak jest teraz w Mispolu na dzien 30.09 , przyjmują? jak płatne ? czy cięźko? dziekuje
4
Nie polecam weterynarzy na Chopina. Pani Dagmara jest bezczelna i naciąga na pieniądze jak tylko może, a w zamian nie oferuje fachowej pomocy i nie wiem czy jest coś co potrafi dobrze zrobić. Dziękuję
5
Dziś (tj. 21.07.14) także około 14 przelatywały 4 śmigłowce nad Suwałkami, leciały w kierunku Litwy. Nie wyglądały na Blackhawk\'i.
6
Imprezy / Re: KOBRA
04 Lip 2012, 12:08:50
taaa. niby nie wejda tam osoby poniżej 18 lat ? pełno tam takich moge załozyc sie ze dziewczyna 15-16 lat tam wejdzie i jeszcze bez żadnego problemu kupi alkohol. Kto tam sprawdza dowody.  :lol:  :lol: . Takie małolaty 15-17 lat chwala tu teraz korbe bo wchodza tam jak chca . Dla mnie korba beznadzieja . Nie polecam  :)
7
Witam ja to chciałbym znaleść jakiś kontakt do właściciela jeśli ktoś ma to niech napisze z góry dziękuję chcę na własnej skórze się przekonać czy to prawda
8
Na dzień dzisiejszy bolączką tego miasta jest stan naszych dróg, oblodzonych i całkowicie zasypanych. co na to nowe władze miasta. Wybory z wielką parą a teraz co? Radź se sam?
10
Praca / Re: praca ankieterka
20 Lis 2010, 19:18:50
https://www.askgfk.com/reg/?x=31b8f657705608eedcace8ebf3f12411&srcid=253
Praca ankietera, majątków nie ma ale zawsze grosik wpadnie.
11
Wesela / Re: opinie o zespołach weselnych
02 Lis 2010, 10:32:40
Zdecydowanie zespól Wanat, super śpiewają bez fałszu,eleganccy, pełna kulturka.
12
Budownictwo / Re: Dekarze
02 Lis 2010, 10:17:12
Czemu Dach-Best jest najlepsza? Remontowałem już trzy dachy, robiłem rozeznanie na rynku więc mogę się wypowiedzieć na temat suwalskich dekarzy i pseudodekarzy bo jest ich całe mnóstwo,robią za grosze nie umieją dokończyć dachu a i w razie poprawek to szukaj wiatru w polu. i jak powiadają \"z taniej jadki to psy jadły\". Cenię sobie firmę Dach-Best\". Właściciel jest na miejscu robót od początku do końca nie tylko przy podpisaniu umowy i przy płaceniu rachunku.Prace idą bardzo sprawnie i szybko,ceny konkurencyjne  i brygada przynajmniej była trzeźwa, co niektórym firmom się nie zdarza, nie musiałem też wstydzić się sąsiadów za niecenzuralne słowa.Druga rzecz to nie zarabiają na materiałach, jak większość firm, wręcz odwrotnie, dzięki zniżkom P.Piotra na materiałach zaoszczędziłem ponad 3 tyś. zł mało? I proszę mi wierzyć, dach też nie przecieka.
13
Ja również miałem jazdę u P.Marcina Szypulskiego, gość jest idealny. Dzięki jego cierpliwości i umiejętnościom, zdałem za pierwszym razem. Trzeba nadmienić, że jest on również Mistrzem Polski w rajdach samochodowych, dzięki temu uczy również innych
manewrów, które mogą się bardzo przydać w codziennej jeździe, by była bezpieczniejsza. Polecam! Akademię Nauki Jazdy
14
Budownictwo / Re: FIRMY BUDOWLANE -OPINIE
14 Cze 2010, 09:53:40
Witam czy może ktoś polecić kogoś do wykończenówki szpachlowanie , podwieszane sufity ,malowanie , łazienki . potrzebuje solidnej ekipy .
15
superanckie maja na zastawiu kolo zalewu JULIA. Maja fajne i tanie ciuszki
SMF spam blocked by CleanTalk