• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - tajna

1
chodz wychodzimy profesorek
2
wy się **** bo ja nie jestem burakiem bo to wy
3
co ci ludziom odbiło przecierz ja nie jestem jakimś człowiekiem którym nazywacie mnie burakiem jestem za tym profesorkiem a co do tramwaji w Krakowie są tramwaje troche dziwne troche straszne a ten gość z krakowa niech sobie nie myśli że ja jestem głupi raczej to on z laffim są głupi
4
Przyznaję się. Jestem Amerykańcem. Ale nie takim prawdziwym jak Donald.
5
--> prorok, mirek: Ty **** zamknij dziób lepiej
6
o jakim spamie mówisz? Salamona?
7
Ta strona kosztowała tylko 50zł ( serwer, domena, kreator strony). Mam komuś zlecić? To jakieś dodatkowe 1200zł:) Jak mi dasz tyle, to wtedy zlecę komuś.
10
spadaj prorok, ja nie jestem informatykiem
11
Jest dużo innych sposobów, np. pisanie informacji na portalu na stronie głównej, czyli prawdziwe dziennikarstow , że coś jest nie tak. Tutaj wejść jest 1,5mln w miesiącu, więc ciśnienie opinii społecznej jest dość duże. Teraz toczy się bój o to, żeby Gałązka, alkoholik, przestał być dyrektorem szpitala. Jutro może dziennikarze będą rozliczać polityków.
12
**** to stacja bardziej rozrywkowa, niż dziennikarska. Ale jak Arens wypowiada się tutaj, że władza i tak robi co chce, to trudno nie utożsamiać jego głosu z całym radiem. W Suwałkach jest raczej tak, że nie ma zawiele możliwości na subiektywne czy wręcz indywidualne poglądy, w takich miejscach pracy, w których jest bliski kontakt pracownika z tzw. szefem. Choć może i w całym kraju jest podobnie. To przecież takie polskie powiedzenie, żeby nie wychylać się przed szereg, prawda?
13
Takich jak ty panów to ścinali we Francji ponad 200 lat temu, bo im też nie podobało się, że ktoś poza ich policją ma w domu broń i chce sobie postrzelać do tarczy.  
14
Miejska kultura, miejskie tramwaje, bum ta ra ra
15
No ja burakiem nie jestem, jestem z Suwałk. Zapraszam na stronę o miejskiej kulturze:)
SMF spam blocked by CleanTalk