• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - new

1
No, a teraz synek wywija, tatusiowa kasa się skończyła, to synalek okrada Fundację, którą założył.
2
Praca / Re: Presto i Tesco?
24 Lis 2011, 12:21:40
Właśnie spotkałem swoją bratanicę, która pracowała w ubraniu z etykietką Anna, a imię ma inne oczywiście i trochę się zdziwiłem, ale ona nie mogła z klientem rozmawiać niestety. Wniosek taki, że ubrania robocze nosi kilka osób. Sprawa powinna być już w sanepidzie, ponieważ każdy pracownik powinien mieć 2 fartuchy, jeden na zmianę, gdyby się zabrudził.
3
kiedyś w oplu na sejneńskiej była
4
Praca / Re: praca w Aquaparku
29 Gru 2010, 16:41:05
Tylko powiem tyle, że zaproponowali 1700 brutto + stażowe +plus premia.  No i praca poza godzinami bezpłatnie, chyba że przepracowałoby się 8 godzin dodatkowo w ciągu doby, to dzień wolny, żadnych nadgodzin. Myślałem, że w budżetówce to wg przepisów Prawa Pracy, a tu też kantują jak prywaciarze. Z tego co wiem było 7 osób na rozmowie kwalifikacyjnej.
5
Praca / Re: praca w Aquaparku
28 Gru 2010, 15:38:13
Miałem okazję uczestniczyć w naborze na stanowisko informatyka do OSiR. Formalne warunki spełniłem, i przystąpiłem do rozmowy kwalifikacyjnej. Komisja złożona z ludzi, którzy pojęcia nie mają o informatyce - interesowało ich tylko ile chcę zarabiać. Niestety nie byli mi w stanie zapłacić minimum pensji, którą podałem.
6
Praca / Re: praca w Porta Drzwi
28 Cze 2010, 11:48:56
...tak samo jest w tym syfie Salagu.Kamer przybywa,na wejsciu na produkcje odbijasz odcisk papilarny,za czesto nie mozesz wychodzic do toalety bo przechodzisz przez bramke wlasnie(odcisk kciuka),pozniej jada po premii,albo zabieraja cala po podliczeniu ilosci minut poza produkcja.Wystarczy popatrzec na ogrodzenie przy firmie...jak oboz.zarobki marne.Po 5 latach zarabiam niecale 1300zl i to po kilku podwyzkach!Szczerze nikomu nie polecam tej firmy.Brak tolku,nikt nie umie kierowac wszystko na ostatnia chwile,jak zamowienie jest wysylka towaru pare dni przed  jest zapierdziel,musisz zostac i walic nadgodziny.Ogolnie syf ,o problemach ze zdrowiem nie wspomne.Olow masz na cale zycie w organizmie.
Tak nawiazalem nie na temat ale chcialem poinformowac ludzi...
SMF spam blocked by CleanTalk