• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - mila22

1
Witam ostatnio widziałam posiadłość Hanny Gronkiewicz nad Wigrami jest tak zabezpieczona że jak ona jest to nie można pływać obok jej pałacyku, jakim cudem dostała pozwolenie na wybudowanie takiej willi w parku narodowym?I żeby bylo śmiesznie ten dom to widmo bo nigdzie nie mozna znalesc informacji nawet na google maps nie ma na satelicie jakim cudem?
2
Zwierzęta / Suczka gończy polski
10 Paź 2017, 09:57:38
Witam czy ktoś ma taka rasę w domu razem z dziećmi? Jak jest ta rasa ,wiem że jest to pies myśliwski i ma swoje potrzeby ale ja go na polowania brać nie bede.Dużo o tej rasie czytałam ale wiadomo że w praktyce jest inaczej
3
Witam, mam pytanie odnośnie szczepień w 1-szej dobie życia noworodka w Suwalskim szpitalu dużo czytałam na ten temat i wolałabym urodzone dziecko zaszczepic po 2 gim miesiacu życia a nie jak tylko wyjdzie na swiat czy sa mamy które odważyły się przeciwstawic naszym lekarzom i jak to wyszło w praktyce rodze za 1,5 miesiąca wiec mam czas na zastanowienie i podjecie ostateczznej decyzji prosze o pomoc
4
Motoryzacja / Badania dla kierowców
11 Maj 2017, 12:37:53
Witam skończyła mi się ważność prawa jazdy jestem matka z 2-ką dzieciaczków jest mi ciężko finansowo ale pracuje radzę sobię i zapomogi nie potrzebuję ale ostatnio myślałam że się przekręce. Mam wade wzroku i co 5 lat nowe prawko co mnie tak zraziło? 200 zł samo badanie + 100 za prawko + 35 za zdjęcie łacznie 335 zł za prawko na 5 lat. Jak żyć w tym kaju ?Za co mam zapłacić? Skoro nawet musze mieć oddzielnie zrobione badania wzroku? Nie stać mnie. Co wy o tym sądzicie ? Czy nie ma osoby która by się tym zainteresowała?
SMF spam blocked by CleanTalk