• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Misia34

1
Off-topic / Sandały czy klapki
15 Lip 2019, 09:04:04
Witam,
jakie buty są dla Was wygodniejsze - sandały, czy klapki, takie jak na stronie https://butymodne.pl/pozostale-klapki-damskie-c19915.html. Ja zdecydowanie bardziej wolę klapki. Nie trzeba tracić czasu na ich zapinanie, nie obcierają i świetnie prezentują się na stopach. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
2
Off-topic / Budowa drogi a bezpieczeńswo
01 Lip 2019, 21:35:28
Witam serdecznie,
jak powinno się zadbać o bezpieczeństwo pracowników podczas budowy drogi lub ogólnie podczas jakiś robót drogowych? W jaki sposób Wy to załatwiacie? Podobno tymczasowe zapory drogowe, takie jak na stronie https://www.maes.com.pl/kategoria/34/tymczasowe-zapory-drogowe są w takim wypadku koniecznością i trzeba się w takie zapory zaopatrzyć. Wiedzieliście o tym?
3
Off-topic / Dokumenty w firmie
02 Cze 2019, 12:09:18
Witajcie,
jak radzicie sobie z zarządzaniem dokumentami w Waszych firmach? Czy macie wdrożony na przykład elektroniczny ich obieg, czy korzystacie z tradycyjnego? Z tego, co widziałam na stronie http://www.primesoft.pl/, elektroniczny obieg dokumentów może pozwolić na usprawnienie pracy w Waszej firmie, zaoszczędzenie czasu i ograniczenie wydatków :) Co Wy na to?
4
Off-topic / Filtry cząstek stałych
31 Mar 2019, 19:30:33
Witam,
czy korzystacie z filtrów cząstek stałych w Waszych autach? Jeśli tak, to jak często poddajecie je czyszczeniu? Czytałam ostatnio na stronie http://fdt.biz.pl/inne/skuteczne-czyszczenie-filtrow-dpf/, że jest to bardzo istotna sprawa, która może pomóc ochronić taki filtr przed zapchaniem się. Pamiętacie o tym?
5
Off-topic / Gwiazdkowy prezent
08 Gru 2018, 10:39:11
Witajcie,
macie już kupione wszystkie gwiazdkowe prezenty dla swoich dzieci? Co im w tym roku kupiliście? Mój synek zażyczył sobie w liście do Mikołaja duży zestaw klocków, więc taki dostanie, a oprócz tego, żeby nie narzekał, że Mikołaj znowu mu nie odpisał, zamówiłam dla niego specjalny, spersonalizowany list od Mikołaja na stronie www.listymikolaja.pl. Całkiem fajna sprawa, Mikołaj zwraca się w nim po imieniu do syna, a list jest przyozdobiony dużą, solidną pieczęcią :)
6
Budownictwo / Problem z kominem
31 Sie 2018, 08:50:53
Witam,
ostatnio był u nas wykonywany przegląd komina. Mieszkamy w starym domu, komin również jest stary, no i okazało się, że jest nieszczelny. Nie stać nas póki co na jego gruntowny remont lub wymianę, więc szukamy innych rozwiązań. Znaleźliśmy na stronie https://sarmata.pl/wklady-kominowe coś takiego jak wkłady kominowe, które podobno mogą podnieść szczelność takiego komina. Czy ktoś z Was korzystał z takich wkładów? Rzeczywiście ich zastosowanie w takiej sytuacji wystarczy?
7
Witam serdecznie,
od ponad roku mieszka z nami mały kundelek. Niestety, mimo licznych prób, nie udaje nam się oducczyć go siusiania w domu. Radzimy sobie z tym jakoś, stosujemy płyny neutralizujące przykre zapachy (np. Antyodor), no ale ile można. Czy macie jakies SKUTECZNE sposoby na to, aby piesek wreszcie postanowił siusiać na dworze? ;)
SMF spam blocked by CleanTalk