• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - wikotor

1
Off-topic / Przeróbki z kablami
05 Cze 2019, 12:08:27
Mam do zrobienia kilka małych przeróbek w domu, trochę inaczej podpiąć niektóre kable na przykład. Jestem w stanie to zrobić sam, znam się na tym ale czy warto? wiem jak poprawnie ściągać izolację z kabli, jak też chcesz wiedzieć to wejdź i przeczytaj.
2
Off-topic / Laptop do gier
28 Kwi 2019, 02:07:28
Macie takie sprzęty u siebie w domach? laptop gamingowy to najlepszy z możliwych prezentów dla wielbiciela gier. Widzę po moich synach jacy są szczęśliwi odkąd taki mają, konsola poszła w odstawkę. Wybieraliśmy model z tej wyszukiwarki euro https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,typ!laptop-dla-graczy.bhtml , za niespełna 3 tysiące udało się kupić dobry model. Sprawdza się rewelacyjnie.
3
Czy ważąca ponad 300 kg paleta kurierem też może być normalnie wysłana? nie miałem nigdy takiej potrzeby a znajomy chce mi przesłać niepotrzebne urządzenia z garażu i właśnie tyle mogą ważyć, paleta 120x80 prawie cała załadowana. Kurierem byście to posłali czy jak lepiej? tak żeby było w miarę tanio.
SMF spam blocked by CleanTalk