• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - trezors

1
W tym roku mamy do czynienia z wyjątkowo łagodną zimą i nic nie zapowiada aby stan ten miał ulec jakiejś istotnej zmianie w przewidywalnej perspektywie czasowej. Trochę smuci, utrata miana polskiej stolicy zimna ;/
No i jak to wpłynie na przyrodę, na kieszenie i nasze przyzwyczajenia?
2
Szukam jakiegoś usługi graficznej z przeznaczeniem do wykonania strony internetowej oraz identyfikacji graficznej.
Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
3
Szukam namiaru na dobry sklep ze sporym wyborem dobrych mebli wypoczynkowych w Suwałkach.

Ktoś coś wie?
4
Sprzęt komputerowy / Telefon voip
01 Lip 2019, 12:26:27
Czy ktoś może przerabiał tematykę telefonów voip? Jak to się ma pod względem stosunku ceny do jakości usług głosowych?
5
Dodam, że chodzi o wycieraczkę taką z przeznaczeniem na zewnątrz budynku, który będzie użytkowany do celów publicznych. Możecie polecić coś z tego zakresu?
6
Potrzebuję jakiegoś oprogramowania, które się sprawdzi do rejestracji pacjentów w punktach medycznych. Chodzi o takie oprogramowanie, które da możliwość rejestracji online, telefonicznej ale również osobistej.
7
Motoryzacja / Wypadek drogowy w Holandii
16 Maj 2019, 07:35:21
Chodzi o wypadek drogowy w Holandii - pytam z perspektywy poszkodowanego. Czy i na jakie odszkodowanie mogę liczyć z tego tytułu? Czy kwestie związane z ubezpieczeniem i usuwaniem szkód wyglądają podobnie jak w Polsce?
8
Potrzebujemy ułożyć wycieraczkę na zewnątrz budynku na powierzchni około 4 m kw. Wycieraczka ma być na planie prostokąta. Ruch jest dosyć duży, więc powinna być wydajna i odporna na czynniki zewnętrzne, uszkodzenia mechaniczne itd. Możecie polecić coś z tego zakresu?
9
Meble / Jaka narzuta na łóżko
20 Mar 2019, 12:06:42
Po głowie chodzi mi zakup nowej narzuty na łóżko w sypialni (kolor ecru - brąz, styl nowoczesny). Obecna z Ikei jakoś mi się już przejadła

Gdzie polecicie szukać ciekawych modeli?
10
Sprzęt komputerowy / Marketing automation
15 Lut 2019, 10:56:46
Czy ktoś przerabiał może tematykę marketing automation? Gdzie w zasadzie można to wykorzystać? Interesuje mnie też potencjał jaki posiada w sobie marketing automation, jak przekłada się to na potencjalne zyski?
11
Budownictwo / Jaki koszt hali stalowej
24 Sty 2019, 08:00:29
Witam. Planuję w najbliższym czasie budowę hali przeznaczonej pod maszyny gospodarskie. Zastanawiam się co będzie lepszym rozwiązaniem.
Jaki może być koszt hali 10 / 40 m2?
12
Zastanawiam się jaki kask lepiej sprawdzi się na skuter? Nie będą to byt duże prędkości, zwykle do około 60-70 km na h max. Pytanie jaki kask będzie lepszy do tego typu zadań... otwarty czy szczękowy.
13
Biznes / Skrypt pod sklep intenretowy
16 Lis 2018, 09:37:23
Zastanawiam się jaki skrypt będzie najlepiej sprawował na potrzeby sklepu internetowgo... wybór jest duży z tego zakresu. Czy ktoś już to może wcześnej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?
14
Praca / Absolwet a konto studenckie
16 Lis 2018, 09:36:05
Czy ktoś kto skończył studia, może nadal korzystać oficjalnie z rachunku bankowego na studenckich zasadach?
15
Biznes / Zawieszenie konta w banku
11 Lis 2018, 10:39:01
Hej Mam taki problem, od jakiegoś czasu nie pracuje i zastanawiam się czy można zawiesić konto w banku ? Np na 2-3 miesiące zamiast zamykać i niedługo znowu zakładać nowe? Nie będę płacić bankowi za konto którego nie używam chwilowo;p
16
W jakim banku najlepiej jest założyć konto bankowe, studenckie z przeznaczeniem dla pierwszoroczniaka? Możecie polecić coś w tym zakresie? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
17
Poprzedni właściciel był namiętnym palaczem. Zastanawiam się w związku z tym, w jaki, efektywny sposób pozbyć się zapachu papierosów ?
18
Biznes / Gdzie po tanie materiały biurowe?
07 Wrz 2018, 07:42:56
Jak w temacie, gdzie szukać tanich materiałów biurowych? Które sklepy w Suwałkach mają dobre ceny tego rodzaju artykułów?
19
Jak w temacie, potrzebuję zakupić kask motocyklowy na skuter. Wprawdzie skuterem raczej nie rozpędzę się do większych prędkości niż 50 km/h - ale bezpieczny kask przyda się jak najbardziej. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?
20
Potrzebujemy transformatora, który efektywnie obniży napięcie z 230 na 24V w całym obszarze piwnic. Tak, aby nie można było korzystać z niczego innego niż oświetlenie.
SMF spam blocked by CleanTalk