• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - moderators

1
Hej szanowni internauci. Ponieważ w Europie funkcjonuje wielka ilość dużych gospodarstw specjalizujących się w przeróżnych typach  rolnictwa wrzucam ten nowy temat. równolegle z rozwojem rolnictwa nieodzowne jest też uwzględnianie nowych rozwiązań. Co to powinno znaczyć? Dla przykładu wśród producentów mleka krowiego istnieje aktualnie duże zapotrzebowanie na różne sprzęty:
- hale udojowe ---> https://centrumrolnictwa.pl/hala-udojowa/
- zgarniacze obornika ---> https://centrumrolnictwa.pl/zgarniacze-obornika/
- różnego typu dojarki ---> https://centrumrolnictwa.pl/dojarka-przewodowa/
Jeśli szukacie namiaru na markę, która trudni się w dostarczaniu takich rozwiązań dla polskich gospodarstw rolnych, gorąco zapraszam do rozmowy z pracownikami firmy.
Technik Centrum Rolnictwa
ul. Kościuszki 104B
07-100 Węgrów
tel. 25 792 38 43
2
Szukasz przyjaznego serwisu internetowego z pomocami terapeutycznymi ? zapraszamy do zaznajomienia się z asortymentem serwisu Juniora.pl . Sklep skupia się na oferowaniu licznych pomocy do kuracji dziecięcych dla autyzmu. W serwisie m.in.: matematyka dla dzieci, książki kocham czytać, logiczne myślenie, grafomotoryka, wczesne wspomaganie rozwoju a także poprawna wymowa.
Serwis uwzględnia korzystne promocje dla szkół.

https://juniora.pl/
SMF spam blocked by CleanTalk