• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - bursky

1
Pytanie do tynkarzy - jakie obecnie agregaty tynkarskie będą najlepsze pod względem ceny do jakości?
2
Które siłownie polecacie? Mam tutaj na myśli warunki, sprzęt i generalnie stosunek ceny do jakości? Zastanawiam się też nad jakimś wyposażeniem do domu, abym mógł ćwiczyć, wtedy gdy nie będę mógł chodzić na siłownię ze względów czasowych. Jak to u was wygląda?
3
Na jakiej platformie prowadzić blog? Pytam w kontekście strony o szeroko pojętej tematyce regionalnej. Będzie sporo treści, zdjęć, ale też i zamieszczania filmików i innych tego rodzaju materiałów. Ktoś już to może wcześniej przerabiał?
4
Posiadam drukarkę dwustronną OKI B432dn - tonery oryginalne są dosyć drogie i zastanawiam się poważnie nad tańszymi zamiennikami. Czy ktoś już to moze wcześniej przerabiał? Jak to wpływa na drukarkę, bo producenci zwykle odradzają. Jaka jest jakość wydruku?
5
Sprzęt komputerowy / Stojak pod sztangę
19 Sty 2020, 11:24:57
Szukam jakiegoś stojaka pod sztangę. Podstawa - to powinien być wytrzymały, aby nie uginał się pod ciężarem itd.
6
Gdybyście mieli wybór, to jakie auto osobowe obecnie byście kupili w budżecie do około 150 tys zł? Oczywiście auto z przeznaczeniem do zadań firmowych.
7
Budownictwo / Wybór agregatu tynkarskiego
17 Paź 2019, 07:44:22
Potrzebuję zakupić jakiś sprawdzony agregat tynkarski. Przede wszystkim do gładzi wewnątrz budynków, bloków i w innych tego rodzaju miejscach. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
8
Biznes / Jakie kierunki studiów?
17 Paź 2019, 07:41:51
Jakie aktualnie są opłacalne kierunki studiów? Pytam w kontekście późniejszej kariery zawodowej, oraz tego, aby nie było większego problemu w znalezieniu dobrze płatnej pracy?
9
Motoryzacja / Oświetlenie rowerowe
10 Wrz 2019, 09:25:32
Szukam jakiegoś efektywnego, wytrzymalego oświetlenia rowerowego. Dzień jest coraz krótszy, a pogoda jeszcze umożliwia jazdę rowerem. Może ktoś już to wcześniej przerabiał?
10
Czy jest taki dokument oraz kiedy i w jakich sytuacjach należy go stosować? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?
11
Hobby / Wędkowanie
10 Sie 2019, 11:13:14
Czy są na sali wędkarze? Gdzie i na jakie ryby zwykle wędkujecie? Jaką metodą? Jakiego sprzętu oraz przynęt używacie zwykle? Jaki największy okaz udało wam się wyłowić?
12
Potrzebuję założyć rachunek bankowy - zależy mi korzystnym współczynniku ceny dojakości usługi. Zwłaszcza jeżeli chodzi o bankowość elektroniczną. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
13
Szukam jakiegoś oprogramowania z przeznaczeniem do handlu zarówno stacjonarnego jak i internetowego? Szukam jakiegoś spójnego systemu z tego zakresu.

Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?
14
Praca / PPK - pracownicze plany kapitałowe
29 Cze 2019, 09:45:41
Myślicie, że warto jest się zapisywać do pracowniczych planów kapitałowych? Jakie mogą być korzyści z tym związane? Czy są jakieś gwiazdki o których trzeba pamiętać?
15
Budownictwo / Wycieraczka do wiatrołapu
27 Cze 2019, 11:09:06
Chodzi o przeszklony wiatrołap o powierzchni okolo 1,4 długości i 1,6m szerokości. Zastanawiam się, aby na całej powierzchni zamontować wycieraczkę. Pytanie jaka lepej się sprawdzi: gumowa czy aluminiowa?
16
Jaki samochód dostawczy będzie najlepszy do firmy remontowo-budowlanej. Taki do przewozu zarówno sprzętu jak i akcesoriów. Możecie polecić coś z tego zakresu?
Budżet - fajnie gdyby udało się zmieścić w około 35 tys zł.
17
Budownictwo / Sprężyny gazowe
27 Cze 2019, 08:33:27
Jak w temacie, gdzie szukać sprężyn gazowych z przeznaczeniem do wywoływania ruchu np tłoczyska?
18
Motoryzacja / Tanie części motoryzacyjne
26 Cze 2019, 09:47:17
Gdzie w Suwałkach mają aktualnie tanie części motoryzacyjne ( z przeznaczeniem do samochodów)?
19
Kiedy wchodzą pracownicze plany kapitałowe... Myślicie, że warto jest w tym uczestniczyć? Ba! Chyba jest to nawet obowiązkowe? Pytanie czy takie formy oszczędzania są bezpieczne. Pytam w kontekście OFE, które zostało przecież przejęte.
20
Biznes / Wyposażenie do sklepu
21 Maj 2019, 09:05:47
Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Gdzie szukać wyposażenia do sklepu samoobsługowego?
SMF spam blocked by CleanTalk