• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Asterixo

1
Nowa praca, nowe wyzwania, nowy styl...tak podchodzę do życia i teraz właśnie jestem na etapie tychże zmian. Zawsze uważałem, że nasz wizerunek bardzo skutecznie podkreślają perfumy, dlatego w planie mam  zakup jakichś naprawdę eleganckich. Gdy na stronie https://perfumy.pl/product-pol-1565-Paco-Rabanne-1-Million-woda-toaletowa-200-ml.html zobaczyłem flakonik Paco Rabanne 1 Million, przypominający sztabkę złota to praktycznie od razu pomyślałem, że muszą być wyjątkowe. Zastanawiając się nad zakupem już na chłodno, zacząłem jednak się wahać czy aby na pewno nie oceniłem "książki po okładce". Jak myślicie?
2
Cześć. Postanowiłem zadbać w większym stopniu o bezpieczeństwo mojej posesji, ponieważ ostatnio na osiedlu zdarzały się drobne kradzieże.  Szukam porad odnośnie zakupienia tego sprzętu, zwłaszcza rodzaju kamer zewnętrznych. Zależy mi na uzyskaniu dobrej jakości obrazu i braku opóźnień transmisji. Byłem już w jednym sklepie branżowym, ale rozwiązania cyfrowe jakie mi zaproponowali okazały się zbyt drogie. Ciekaw jestem czy sprawdziłaby się zatem kamera ahd ? Ku zakupowi takiej skłania mnie też fakt, że z instalacją i konfiguracją powinienem sobie poradzić.
SMF spam blocked by CleanTalk