• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Jaćwing

1
brawoty
Sam jesteś żartem bo sekunda czy nawet 53 sekundy to ciągle jednostka czasu. Faktycznie jesteś zabawny tylko w innym sensie niż myślisz.

Proszę o kontakt rolników, którzy byliby zainteresowani współpracą 507232573.
2
Dokładnie , tak jak napisał przedmówca. Jesteście sponsorowani przez finansowego grandziarza, spekulanta i lichwiarza. To właśnie tacy ludzie jak wasz sponsor tworzą tzw,, rynki finansowe'' łupiące ludzi z owoców ich pracy. Gdyby wasz ,,pryncypał' i jemu podobni przestali spekulować i tworzyć sztuczny pieniądz to ludzie sami mieliby środki na takie dodatkowe formy spędzania wolnego czasu jakie się wam nie śniły.
Udławcie się tą jałmużną za zrabowane pieniądze!
3
Motoryzacja / Re: Kamery nad sygnalizacją?
28 Maj 2015, 21:50:36
Dokładnie tak jak choćby u ruskich mają. Można byłoby nawet taniej, bez dodatkowych liczników, zielone zaczynałoby migać tuż przed zmianą, kwestia zaprogramowania. ...... tylko................ nie o to chodzi, że to trudne czy kosztowne lecz ............................... o to................


by je##ć kierowców mandatami tym sposobem reperując budźet, bo nie można normalnie czyli uwalniając gospodarkę i ludzką zaradność, bo to wbrew interesowm zagranicznych korporacji u których ,,nasi światli przywódcy;; służa za lakoajów w zamian za kości z pańskiego stołu.


Taka jest moja opinia.
4
Off-topic / Re: Biblia
06 Wrz 2013, 21:08:34
Pamiętam jak kiedyś będąc uczniem szkoły podstawowej, na którejś z lekcji religii poczułem coś na kształt dumy, że urodziłem się ,,w jedynej pawdziwej wierze chrześcijańskiej\'\'.  Uczucie to podsycają w młodych ludziach katacheci lub duchowni, przekonując ich jakie to maja szczęście, że dane im było poznać ,,prawdę objawioną\'\'.

Nie musiało minąć dużo czasu bym sobie uświadomił, że wyznawcy jakiejkolwiek religii mogą mieć takie same przekonanie o wyższości ich wiary nad pozostałymi. Istnieje wiele ksiąg będących świętymi dla tych lub innych społeczności i narodów.

Niech każdy wierzy w to co uważa za słuszne, jednak GŁOSZENIE , że dana religia jest tą JEDYNĄ I PRAWDZIWĄ jest zwyklym nadużyciem i kłamstwem.

O ile sama idea chrześcijaństwa jest na swój sposób wzniosła (miłość bliźniego, czynienie dobra etc.) to już obudowanie tego INSTYTUCJĄ kOŚCIOŁA KATOLICKIEGO całkowicie ją wypacza i degeneruje.

Jeśli ,,Bóg\'\' naprawdę znajduje upodobanie w tworze zwanym KOŚCIOŁEM KATOLICKIM to ja chcę być od tej istoty jak najdalej.

 
5
Co to jest: dwie deski i trzy gwoździe?

Zestaw wypoczynkowy Jezus.

:D


Nie bądźcie tacy przybici:d
6
Sport i rekreacja / Re: Sporty Walki
18 Lut 2012, 19:38:51
Remix,
w jakie dni są treningi judo dla początkujących obecnie?
7
Wesela / Re: PMG Studio
10 Sty 2012, 12:40:04
errata:
powinno być - Dlatego UNIKANIE
8
Wesela / Re: PMG Studio
10 Sty 2012, 12:38:37
Ja odniosę się do wypowiedzi mps s-ki[cytat]Jeśli na tym zarabiasz to oczywiście, powinnaś lecieć do skarbówki i ZAiKSu ( Dla własnego bezpieczeństwa ) .
 Znasz temat od kuchni? bardzo dobrze, i uwierz że nie każdy jest oszustem podatkowym.
 Może jeszcze zacznij wymieniać nazwiska kto nagrywa i nie płaci podatków ... bardzo to im pomoże
[/cytat]

Płacenie podatków byłoby moralnie słuszne gdyby państwo, które je zbiera przestrzegało zasad jakie samo ustanawia. Weźmy choćby podniesienie wieku emerytalnego, to jawne złamanie umowy przez państwo jaką zawarło z każdym pracującym, że w danym wieku przejdzie on na emeryturę, a teraz jakby nigdy nic to sobie zmieniają bo nie mają pieniędzy.
Dlatego nie unikanie płacenia podatków uważam za jak najbardziej morlanie uzasadnione i słuszne. Oczywiście najlepiej jak inni najmniej o tym wiedzą. Z tego tez powodu ludzi, którzy nie dają się bezkarnie państwu okradać należy się według szacunek.
Takie jest moje zdanie.
9
Z tego oczywiście  ;)  
Pozdrawiam polonistkę panią Żykowską  :]
10
Żeby trochę ponarzekać ;)
Co stego że nowa strona skoro te same tyłki zajmują stołki od lat, tylko zamieniają się czasem w swym gronie dla urozmaicenia.
11
Kursów flasha (banery reklamowe) też nie ma na dobrym poziomie? Orientuje się ktoś?
pozdr
12
Heh należy mu się w**** jak widzę za osłabianie libida mieszkanek Suwałk i okolic :D.
13
Kiedy ludzie zrozumieją, że żaden socjal nie jest darmowy, bo żeby dać Kowalskiemu to Państwo zabiera najpierw Wiśniewskiemu, a banda biurokratów po drodze jeszcze z tego połowę ukradnie?
Opamiętajcie się, to nie sąsiad , który ma beemkę serii siedem i korzysta z zapomóg jest przyczyną nieszczęścia. Przyczyną jest chory system, który na to pozwala. Powiem więcej on to WYMUSZA, bo gdyby pozwolił ludziom rozporządzać bogactwem jakie wytwarzają, zamiast ich okradać, by potem rzucać socjalne ochłapy to prawie każdy sam by sobie w życiu poradził. Nieliczne wyjątki potrzebujące wsparcia otrzymałyby wsparcie bezpośrednio od ludzi zaradniejszych, bez ingerencji biurokratycznego aparatu, który marnotrawi środki na bandę niepotrzebnych urzędników.

Sory za mały off topic ale to jest powiązane pośrednio także i z tematem.Pozdrawiam.
14
Właśnie osobnik zieleń przedstawił sposób działania państwa, które zwyczajne problemy chce rozwiązywać w absurdalny sposób. Rozumiem zieleń, że jak boli cię noga to walisz  z baranka w murek, żeby zapomnieć o niej. Niestety skutkuje to takimi postami jak wyżej.
15
Warto umyć tapicerkę, to powinno usunąć lub przynajniej zmniejszyć problem.
SMF spam blocked by CleanTalk