• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - ja

1
z daleka omijac serwis auto wigry
nie znaja sie na robocie ceny kosmiczne
nie mila obsluga jak by robili łaske ze naprawiaja
2
do bozo: Polecem firmę Budomex w Gołdapi bezpośrednio a nie przedstawicielstwo w Suwałkach. tez z tą babką nie mogłam w suwłach przez 2 miesiące się skonktować!
3
A ja polecam firmę Budomex z Gołdapi. Proszę tylko dzwonić do fabryki do Gołdapi, Pan przyjedzie i wymierzy, szybka realizaja. Okna bardzo ładne i w porównaniu do producentów suwalskich mają najniższe ceny.
4
to ładnie ze strony admina, że nie podaje nazwy, ale my wszyscy wiemy o jakie \"bajeranckie\" radio chodzi ;)
5
Odzież / Re: second handy Suwałki
19 Mar 2014, 20:00:58
fajne ciuski sa na wesolej za siemionem polecam
6
Motoryzacja / Re: złomowanie pojazdu
16 Mar 2014, 16:38:22
ale przy pgk daja najniższą
cene
7
To raczej zależy kto co lubi. W zeszłym roku na weselu u nas grał In factor. Grają w sytlu rockowo - popowym, ale z disco polo też grali (ale my dużo nie chcieliśmy). Mają swoją stronę internetową i muzyka ktorą tam można posłuchac wiernie odzwierciedla oryginał. Byliśmy bardzo zadowolni. Goście też - z tego co nam opowiadli. Wiem że pytałas o inny zespół, ale jak się zespół sprawdził to warto o tym napisać. Poza tym byli tak fajni, że aż się prosi żeby o tym innym ludziom powiedzieć.  
8
Nie polecam dr Iwaszko, po prostu chamstwo w czystej postaci. Nie chciała nawet przyjąć dziecka bo było zapisane do innego lekarza rodzinnego, mimo że dziecko potrzebowało leków. O ile słyszałem musiała wypełnić wniosek do sanatorium dla siebie i męża :) Iwaszko NIE i jeszcze raz NIE
9
Zdecydowanie Kalinka ceny sa niskie oraz duże porcje
10
Praca / Re: Praca w Decco
16 Gru 2013, 17:24:40
raffer, co Ty się przejmujesz taka praca. Zdrowia pilnuj. Tam Ci nikt dziekuje nie powie. Jeśli sumiennie pracowales to niech oni się martwią, ze zwolnią dobrego pracownika. Glowa do góry.
11
Sala Parkowa
byłam tam na chrzcinach - super miejsce jak większy salon w domu
i jedzonko pycha
polecam
12
Uwaga na żony kryminalistów w banku , z drugiej strony to czemu one jeszcze pracują ..
13
niedawno miałam przyjemność szukać pracownika do pracy biurowo - administracyjnej jak zwykle nadesłano kilka ofert z których wybrałam jedną. Była to dziewczyna która ukończyła jeden z bardziej renomowanych uniwersytetów w Polsce. Dzwonię więc do Pani (z nadzieję że jest to poważna osoba) i co słyszę \"Ona tańczy dla mnie\", ale myślę dobra jeszcze nic takiego i Pani odbiera telefon witając potencjalnego pracodawcę słowami \"joł joł co tam\"

Chyba nie trzeba tego więcej komentować.
14
mieszkaniec, nie dojrzales do czasów w których żyjesz. Wiecej pokory. Ktos kto ma nizsze wyksztalcenie od Twojego wcale nie musi być bardziej nieudolny lub glubszy.
Tak jest już w zyciu, ze jedni maja szczęście a inni posiadaja go mniej lub wcale. Jak się nie zmienisz to postarzejesz się zgorzknialy, pracując wciąż na produkcji.
15
Wesela / Re: Fotograf na wesele
01 Cze 2013, 15:32:06
Hej. Ja miałem.
Pozdrawiam.
SMF spam blocked by CleanTalk