• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Barbara

1
Nikt nie pisze o OPTYCE na ul. Krótkiej. Kiedyś w parku. Ja i cała moja rodzina od lat robimy tam okulary. Jest tam tanio, szybko (bo robią okulary na miejscu-nie wysyłają). Mają duży wybór oprawek w normalnych cenach. Kobiety naprawdę znają się na swoim fachu. Pani optyk posiada wiedzę i profesjonalnie doradza. Poza tym wszystkich napraw dokonują gratis. Polecam.
2
W tym roku wymieniłam opony w walmarze. Z tego względu ze nie lubię czekać w kolejce zapisuję się na wyznaczoną godzinę. Wybrałam ten zakład z tego ze wcześniej we wrześniu wymieniałam tam olej i obsługa była szybka i bardzo miło można porozmawiać z serwisantem. Na razie byłam tam dwa razy i polecam ten zakład. :)

PS. co do ceny to chyba wszędzie to samo ale już podejście do klienta tam jest bardzo dobre.  
3
Ja uwazam ze mieszkanie nie powinny byc jakims dobrem luksusowym. bo w przypadku kredytu na 30 lat wlasnie takim sie staje. cale zycie trzeba pracowac na 50 metrow! A mieszkanie nigdy nie jest wlasne dopoki kredyt nie zostanie splacony!!!!
4
Fajny pomysl realizacji takich targow. jednak uwazam za oferowane mieszkania sa zbyt drogie na kieszen mlodego suwalczanina. mnie przy zarobkach 1500 netto nie stac na zakup mieszkania w cenie okolo 4000 za metr kwadratowy.
5
Nie wiem jakie zmiany, nic mi nie przychodzi teraz do glowy, w kazdym razie jestem tutaj  bardzo czestym gosciem, bo chetnie korzystam z informacji, a jeszcze chetniej z bezposredniego udzialu w imprezach. Pozdrawiam i zycze dobrego Nowego Roku
Barbara Kowalewska  
6
Praca / Re: Opiekunka
28 Lis 2010, 14:56:56
A ja od dłuższego czasu szukam pracy jako opiekunka i nic... prawdziwy casting teraz trzeba przejść i nawet do ciebie nie oddzwonią... a jednokrotnie 3zł to pracodawcy za dużo!
Jeżeli ktoś szuka opiekunki do dzieci to proszę o kontakt 512175218
 :(
SMF spam blocked by CleanTalk