• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Zagranica

1
Off-topic / Re: Wesołych Świąt!!!!
24 Gru 2006, 17:21:11
Szczęśliwych, spokojnych i radosnych Świąt!!!
2
Ja też w końcu odwiedziłam, pomimo tego że tak narzekałam, Karczmę. Podobno od otwarcia wiele się tam zmieniło. (Może właścicielstwo czytało to forum). Wewnątrz nawet przyjemnie, chociaż nadmiar ozdób może co bardziej wrażliwe osoby przyprawić o zawrót głowy. Jedzenie było naprawdę dobre. Ale nie zmienię zdania, że zewnętrze lokalu to brak gustu wołające o pomstę do nieba. W knajpie nie słyszałam "Złotego krążka" i innych tego typu przebojów, co świadczy o tym, że chyba się tam poprawiło.
3
Off-topic / Do kasienki84
15 Lis 2006, 12:45:20
Droga Kasiu,
Ściągnij sobie Firefoxa 2, polecam ci serdecznie. Ma tą zaletę, że podkreśla błędy w pisanym tekście w internecie.
4
 "Wymagam od miasta, w którym mam mieszkać, asfaltu, kanalizacji, klucza od bramy, ciepłej wody. Dowcipny i kulturalny jestem sam." (Karl Kraus - 1874 - 1936; austriacki publicysta, poeta i dramaturg)
5
A tu nagle, zupełnie niespodziewanie wrócił listopad. Ale zimy żal...
6
Suwałki Plaza / Re: PLAZA SUWAŁKI !!!
06 Lis 2006, 14:49:36
Zobaczymy jak to będzie. Ciekawe czy mają porobione analizy, dotyczące potencjalnych klientów i czy wiedzą, że Suwalczaki są to takie ludzie, którzy na wszystko kręcą nosem. (Poza oczywiście koncertami disco polo, Dody, cy ich troje). Może suwalska wersja Plazy ma zaprojektowaną remizę, gdzie takie imprezy mogłyby się odbywać.
7
m.in. o suwalskiej jesieni: http://chlip-hop.bloog.pl/

Nie wiem, czy zauważyliście ale w tym roku całkowicie ominął nas listopad, październik trwał tylko tydzień a potem nagle nastał grudzień. Może listopad przypomni o nas w innej porze roku, może wiosną albo latem.
Bardzo podoba mi się sformułowanie Poniedzielskiego, że Suwałki są Światowym Centrum Jesieni. Coś w tym jest. Nigdzie chyba jesień nie wygląda piękniej niż nad Gałęzistym, w Dolinie Wiatrołuży, Udziejku, czy Turtulu.
Pozdrawiam wszystkich miłośników suwalskiej jesieni.:)
8
Off-topic / Re: CO CI W TYM PRZESZKADZA?
17 Paź 2006, 14:17:20
O matko, nauczcie się pisać. Proszę! Tego nie da się przeczytać.
9
Kiedyś to była świetna impreza, granotowa sala ROKiSu pękała w szwach. A teraz Pani Marysia serwuje nam akademię szkolną. Echh szkoda gadać, to miasto schodzi coraz bardziej na psy.
10
Off-topic / Re: BARDZO WAŻNE
14 Paź 2006, 00:46:29
gtex ,chodzi o ogłoszenia o porzuconych psach do przygarnięcia. Naprawdę dziwię się, jak mogłeś zostać nauczycielem, nie potrafiąc czytać ze zrozumieniem.
Bardzo dobry pomysł Iza, popieram w całęj rozciągłości. Możesz wziąść mój nr gg skoro to potrzebne.
11
O przepraszam Winston, uważam, że Iza dobrze robi. Gdzie niby ma pisać takie rzeczy? Może nie potrzeba nowego watku skoro jest o wolontariacie i o psach, ale osobiscie uważam, że należaloby szybciej wyciac twoj wpis niz Izy.
12
Haha, trzeba sprawdzić, czy ówze Pan nie jest pacjentem naszego Psychiatryka.
13
a ja nie będę w tym wypadku głosowac na partię, ale właśnie na człowieka i wydaje mi się, że Gajewski się sprawdził i że jeszcze bardzo dużo może zrobić. Wole fachowca niż partyjniaka.
14
HMMM przeczytałam artykuł. Mam taki pomysł: a gdyby w Suwałki.info w aukcjach zamieszczać zdjęcia psiaków do adopcji, tak żeby chętni mogli je kupować za przysłowiową złotówkę. A szanowna derekcja powinna doprowadzić do zwiększenia ilości miejsc w schronisku, zorganizowac jakąś zbiórkę, ogłaszać potrzebę wolontariuszy (jestem pewna, że napewno znalazłaby się jakaś dobra młodzież, która mogłaby tam od czasu do czasu popracować), a nie odrzucać pomocną dłoń. Wstyd panie dyrektorze, wielki wstyd! Ten artykuł jest dowodem, że nie dorósł pan do swojego stanowiska. Prezydent powinien pana zwolnić, może gdyby posiedziałby pan trochę na kuroniówce, odzyskałby pan wrażliwość.
15
to ja chcę:
King Crimson - lata 70
Pink Floyd
Al di Meola
Davis - zawsze (a najlepiej z Monkiem i Mingusem albo z Coltrenem)
Paco de Lucia
Charlie Parker
Armia z Legendą
A najbardziej ze wszystkiego to odjechany w kosmos koncert Zappy!!!!
To na tyle marzeń.
A co do Skalpela to owszem dają koncerty (chyba, że ktoś woli nazywać to czterodecowymi występami).
SMF spam blocked by CleanTalk