• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - dusiołek

1
Czyli jak nadejdzie takie święto, że uda się tajnejpolsce z kimś przespać to zużytą gumkę rzuci na chodnik... Pewnie, pewnie - powinieneś się pochwalić, bo druga taka okazja szybko się nie powtórzy (może w ogóle  ;) )
2
A co by tajnapolska z nich zrobił? Balonik?  ;)
3
Ależ to wykwintne: podawać adres tego byle czego...
4
Wynalazek roku? Niewypał roku? Największe rozczarowanie?

Człowiek, który ma najbardziej nie po kolei?

5
ja, wprawdzie nie pięć sekund i żadna to powalająca na kolana historia, ale ja
czyli, jak mam rozumieć, to po prostu otwierasz dowolną stroną, na której można znaleźć jakieś dowcipy i walisz (czyt. kopiujesz, wklejasz, publika szaleje, jesteś panem sytuacji...), no, no, niezły patent

chodzi mi wyłącznie o to, że gdy czytasz jednego dnia ten sam tekst w dwóch miejscach, to za drugim razem jest to trochę żałosne, gdy ktoś coś nam insynuuje, czujesz, prawda? sądzę, że zaroowka Ci wybaczy, gdy będziesz szczery (a może cały świat Ci wybaczy, gdy raz w życiu postarasz się mieć własne zdanie)
6
Off-topic / Re: Troche usmiechu :) :) :)
08 Gru 2005, 16:59:03
Ale niech zaroowka napisze, jak kopiuje z joemonstera. Bo ktoś pomyśli, że to on ma tak wykwintne pomysły :/


---------------
Przychodzi baba do sklepu i mówi:
- Tylko proszę mnie nie oszukiwać, bo ja nie umiem liczyć.
7
Off-topic / Re: ginekolodzy w suwałkach
08 Gru 2005, 16:46:29
Jeszcze raz. Trochę odradzam doktora B.... Niby miły, ale potrafi też się wydrzeć. No i czasem trochę dwuznacznie się zachowuje - chyba że jestem przewrażliwiona. A poza tym można dowiedzieć się wielu rzeczy o prywatnym życiu doktora. Czyli taki brat-łata (w trochę starszym wydaniu), ale chyba nie o to nam chodzi, gdy idziemy do lekarza?  ;)
8
Off-topic / Re: ginekolodzy w suwałkach
08 Gru 2005, 16:41:45
Doktor S... jest przemiła i kompetenta, a także taktowna. No cóż - nie ma ideałów - dostać się do niej to jak trafić czwórkę w LOTTO  ;) Ale nie jest to niemożliwe  ;)
9
Jak się mierzy siły na możliwości to się robi prawie nic, bo ile tak naprawdę możesz, Arens? Pioseneczkę nawet nie każdą wyemitować, a co już mówić o jakiś kontrowersyjnych ludziach na antenie... I kto tam dzwoni? Pan Gurban i super-rodzinka z okolic Szwajcarii, wypasione sprawy.
Ktoś stracił pracę? Z powodu załatwienia \"grubszych\" spraw?
W końcu wszyscy w tym mieście to lepsi lub jeszcze lepsi przyjaciele \"Prezesa\", zatem to co piszesz to fikcja. Nie przyśniło Ci się to czasem?
SMF spam blocked by CleanTalk