• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - gryson

1
Im bardziej nietypowe miejsce tym lepiej, o ile młoda para zgodzi sie na takie "nietypowe" zdjęcia.
W zasadzie miejsce nie ważne tylko pomysł na zdjęcia, bo jeśli mają to być "pozowane, drętwe" sylwetki na jakimś tle to nawet nie warto sie trudzić, można i w parku pstryknąć kilka fotek. A jeśli ma się pomysły na zdjęcia (a najlepsze są sytuacyjne) to plener nie aż tak ważny. Proponuję dostosować sesję do pary młodej, może mają jakieś zainteresowania ciekawe, poznali się w jakiś nietypowy sposób lub w jakimś konkretnym miejscu czy okolicznościach i to można właśnie w takiej sesji wykorzystać, jako pomysł na sesję.
Pozdrawiam
2
Dawno do netu nie zaglądałem.
Gratuluję!
Zawody jak czytam sie udały i dobrze. Podobała mi się impreza, choć nie miałem za dużo czasu, żeby je oglądać, choć kilka fajnych zdjęć zrobiłem ;)
W najbliższym czasie podeslę Ci Pawle kilka na skrzynkę.
Pozdrawiam i już sie zapisuję na jakies następne focenie na lotnisku, a może i znów w powietrzu... ;-)
Gryson
3
Zagranica, nie widziałeś (aś) wystawy to nie wiesz o czym piszesz. Malczewski jest znany i ceniony nie tylko  u nas ale i w Polsce, proponuję obejżeć wystawę i inne zdjęcia tego autora, jesli znasz się trochę na sztuce fotografii to zobaczysz, że fotografie Malczewskiego sa znakomite. A Woś? Przereklamowany....
4
VooDooKTA, jeszcze nie zakończona sprawa, o ile mi wiadomo, ale dam znać jak się zakończy (i oby pozytywnie).

Niestety nie masz racji co do koleżanki, i sugerujesz też, że koleżanka ukradła te pieniądze (chce naciągnąć bank) na te 50 zł, skoro piszesz, że bank ma powody, żeby nie uznać reklamacji. Jedyny powód byłby taki, że bankomat pieniądze wydał, a ktoś chce wyłudzić je od banku. Racji nie ma?? Do swoich pieniędzy nie ma?? CHyba kpisz, albo nie wiesz co piszesz. Ja życze Ci z całego serca, żeby bank UKRADŁ Ci nawet kilkaset złotych, i nie uznał reklamacji, bo bedzie miał powody na \"nie\", poczujesz się jak złodziej, może wtedy przestaniesz sugerować, że inni to złodzieje.
5
Widzę Voodookta, że nie znasz się na bankowosci. Tak się składa, że ja się znam i mam doświadczenie w bankowości, w jednym z największych banków w Polsce i świecie (o ile mówic Ci coś nazwa Citibank). Znam funkcjonowanie bankomatów, wiem co to logi z bankomatów, więc wiem o czym mówię.
Nie chodzi o bankomat, bo ten zawsze może się zepsuć, ale o traktowanie klienta, bo to w BZ lezy na całej linii, znam ten bank równiez.
A co do oceny banku, to niestety tez się mylisz, oprocentowanie lokaty nie może być jedynym argumentem przemawiającym za bankiem, i nie jest nawet ważnym argumentem dla kogoś kto wie co zrobić ze swoimi pieniędzmi(a propos oprocentowania lokaty to radzę Ci np zwrócić uwagę na reklamę lokaty w Lukasie obecnie, to jest niezłe mamenie klientów, a warunki prowadzenia tego \"konta\" to kpina - chodzi mi o opłaty - ale dla Ciebie najważniejsze jest oprocentowanie, prawda? Ale najpierw proponuję policzyć koszty \"prowadzenia\" tej \"lokaty\").
A co do tego, że koleżanka się nie zna i nie umiała wytłumaczyć, otóż pracowała w baku, to po pierwsze, po drugie ma ojca bankowca, który zna sprawę i pomagał przy skladaniu reklamacji. Ale to kompletnie bez znaczenia, bo normalny klient nie ma i nie musi mieć zielonego pojęcia o bankowości i działaniu bankomatów, a i tak ma prawo odzyskac sowje pieniądze, gdy bankomat mu ich nie wyda. Bo jeśli ktoś nie wie co to zrzuty w bankomacie to nie dojdzie swego i nie odzyska kasy? A gdyby wypłacał ktoś 1000 zł? To też by przepadły? Żartujesz chyba. Zresztą ludzie często próbują wypłącić w bankomacie np. 3000 zł, tyle, że tyle banknotów nie przejdzie przez szpare do wydawania gotówki, i te pieniądze zostają w bankomacie. I co wtedy? Właśnie po to są zrzuty, logi z bankomatów. Skłąda się wtedy reklamację. I myślisz, że bank ma prawo powiedziec, że klient gotówkę dostał (choć nie całą), a to co zostało w bankomacie to zysk banku? No chyba nie tak to wygląda, przynajmniej w normalnym banku.
Cóż, BZ działa w dziwny sposób od dawna, zresztą oddział w Suwałkach będzie wkrótce zmieniał seidzibę, ta jest podobno dla niego za duża. Nic dziwnego, przy takim podejsciu do klienta tych klientów ciągle traci, więc i oddział zrobił sie za duży.
A opisana przeze mnie sprawa będzie pozytywnie rozpatrzona - na głowie stanę a pomogę to załatwić.
6
Ale coś czuje, że admin ma coś wspólnego z fotografią, chyba, że się mylę :-)
A gdyby chciał ktoś popatrzeć na kilka fotek z ostatnich Mistrzostw karate w hali OSiR to zapraszam.

http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?p=630851#630851
7
Co do fotek i fotorelacji z imprez, to Suwalska Grupa Foto się oferuje, oczywiście nie wszędzie jesteśmy i nie mamy zdjeć wszystkiego, ale czasami możemy jakąś fajną fotkę, choćby plenerowo - miejską podrzucić, noka ma rację. ;-)
8
Luki, w Lucas banku masz bankomat Euronetu, tam też masz bezpłatne wypłaty z mBanku, ja z niego korzystam, bo też mam tam konto.
9
Chciałem przestrzec wszystkich przed Bankiem Zachodnim WBK. I nie chodzi o oddział suwalski, ale o całą instytucję.
Otóż zdarzyło się, że koleżanka chciałą wypłącić w ich bankomacie w Suwałkach 50,- zł. Bankomat przeprowadził operację normalnie, ale nie wydał banknotu. Po złożonej reklamacji i 2 tygodniowym oczekiwaniu odpowiedź na rekalamcję z centrali w Poznaniu przyszła odmwna. Wychodzi na to, że koleżanka jest złodziejem wg nich, że chce wyłudzić pieniądze, skoro wg nich bankomat wydał żądaną kwotę.
Przestrzegam przed tym bankiem i nie polecam go nikomu.
Koleżanka pomimo, że jest ich byłym pracownikiem i jest związana mocno z tym bankiem zmienia bank i rezygnuje z ich usług. Ja radze Wam to samo.
10
Diabolo, znam dobrze ten beton z SLD i ich radnych i prezydenta, i wiem co mówię (piszę na ich temat).
11
Wolnoć Tomku (Adamie) z swoim domku. Tak się skłąda, że mam własne mieszkanie i to ja decyduję o nim i o sobie.Bo to moje mieszkanie. I ktokolwiek by w nim oprócz mnie mieszkał to o mieszkaniu decyduję ja, nieprawdaż?
Właściciel mieszkania ma prawo decydować o wszystkim, może nawet wyrzucić pasożyta ze swego mieszkania.
A że mama wyłączyła Ci internet, cóż, takie jej święte prawo.
Swoją drogą, mądra kobieta, wiec co robi... ;-)
12
Porpzyjmy ludzi a nie partie! W tym własnie problem, że kierujemy sie schematem partii, a nie tym na kogo konkretnie głosujemy.
13
Najlepiej kupic własne mieszkanie i decydować o sobie, fakt, gorzej z nieudacznikami zyciowymi, Ci wiecznie będą zalezni od kogoś i wiecznie na wszytsko będa narzekać, mało tego, będa wyznawać spiskową teorię dziejów. Apage satana!
14
Chwała Bogu, że właściciel mieszkania może decydowac, czy odciąć net we własnym mieszkaniu czy nie. I każdy właściciel ma do tego prawo. Choć to byli tacy niedobrzy rodzice ;-)
15
Jak już kiedyś napisałem: Suwałkami trzęsie nie ziemia a SLD i pożal się Boże prezydent przez SLD popierany... I równia pochyła... pochyła... może jakaś zmiana w czasie wyborów? Co Wy na to?
SMF spam blocked by CleanTalk