• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - ewcia

2
to zróbcie listę:) wpiszcie maile a ja się rozkręcę :)
3
chciałabym chciała :)chciałabym chciała ..lalla:) az się mnie piosenka dawna przypomniała:)
4
chciałabym chciała :)chciałabym chciała ..lalla:) az się mnie piosenka dawna przypomniała:)
5
to jednak ktoś oprócz mnie też nie ma drugiej połówki:)a muzyka klasyczna..jakoś niebardzawo to brzmi:)nawet na odmianę:)
6
 a Wy dalej single?bo wąteczek już starawy?:)
7
Suwałki - pozostałe tematy / Re: Skup
30 Sie 2011, 18:28:55
właśnie czy rodzaj butelki ma znaczenie (tzn. wielkość), czy tylko po piwie  i ile jest wypłacane za butelkę?
8
Nauka / Re: angielski dla dzieci
22 Sie 2011, 12:01:06
Ludzie przecież ta metoda CAllana to jeden wielki pic na marce i tylko na nazwie utrzymany pic, Z resztą można z dzieckiem w tym wieku siąść i samemu się po uczyć angielskiego to trudne nie jest, kupuje się książeczki w księgarni a jest ich mnóstwo i już korzyść dla dorosłego, dziecka i kieszeni. Czas dziecku poświęcić, a nie oddać na zajęcia.
9
Nauka / Re: Ranking szkół
22 Sie 2011, 11:57:40
Ja polecam I LO. Może i trzeba się trochę przyłożyć, ale masakry nie ma z tą nauką, tak jak wszędzie, a ostatnio słyszałam, że nawet i lżej jest niż jak ja się uczyłam. A dzięki temu LO na studiach masz taki lajcik z pisaniem, ludzie na wykładach notować nie nadążali poza tym jakie luki w wiedzy mieli ogólnej to w głowie się nie mieści. Biologia, Angielski, Polski, Fizyka i Matma z Infą na prawdę SUPER są w tym LO. Polecam
10
Ja wykonuję taką biżuterię z różnych materiałów od drewna poprzez różnego rodzaju kamienie i kryształy po metal i srebro. Bardzo przystępne ceny od 5 do 12 zł, w tym perły i swarovski. Jeżeli jesteś zainteresowana napisz do mnie : [email protected], a ja ci wyślę zdjęcia moich wyrobów.
11
Ale co się dziwić dzieciom jak biorą przykład z rodziców, gdzie większość to bumelanci, pijacy i bezrobotni, co nie płacili czynszu i wyeksmitowani zostali. Rodzice g... robią tylko czekają aż im pod nos podsunie się wszystko bo oni tacy biedni. Ale do roboty się żaden nie kwapi, bo zamiatanie ulicy czy sprzątanie to nie dla takiego państwa.... panicze wielkie,. D...do roboty wziąć i zakasać rękawy to i kasa dla dzieci na kino, na bilet nad jezioro by się znalazła i dzieciak by pod blokiem nie gnił.  Taka prawda przykład z góry idzie.    Okropny błąd w polityce miasta taką wyspę patologii tworzyć.
12
Suwałki Plaza / Re: sklep RTV EURO AGD
07 Maj 2011, 12:30:41
moi drodzy,
nie wiem co gorzej - w euro pracować , czy kupować - wiem bo pracowałam :)
powiem tak - polityka firmy to naciągnąć klienta na 100% , ubezpieczenie kredytu nie jest obowiązkowe, ale pracownik ma o tym tak mówić ,ze klient ma być przekonany,ze jest obowiązkowe, dodatkowo do sprzętu należny sprzedawać akcesoria i gwarancje ( przedłożone, 20% wartości towaru) dostaliśmy kiedyś polecenie ,ze wyniki są złe...więc nie wolno nam sprzedawać sprzętów bez gwarancji.... jak klient nie chce kupić gwar. to mamy go odwieść od zakupu, albo powiedzieć ,ze go nie ma !!!! pracownicy z takiej sprzedaży są rozliczani, a jak wyniki kiepskie, to co chwila lata za wami kierownik i truje,ze taka sprzedaż być nie może, że taka polityka firmy, ze jak nam się nie podoba to nie musimy tam pracować( no, nie musimy, już na szczęście mnie tam nie ma:)) więc moja rada, nie wierzyć w nic sprzedawcy, bo on jak tam chce pracować to musi kłamać i naciągać - a sprzętu też Wam nie wybierze dobrego tylko ten który jest najwyżej punktowany ( dwie ostanie cyfry w prawym górnym rogu to punktacja, za którą sprzedawca jest również rozliczany- jak 04 to kiepsko, jak 08 to super - sprzedawać !!) ceny niektórych rzeczy dobre, ale naprawdę trzeba ostrożnie bo zamiast 500zł wydacie 700zl, nie raz, nie dwa takie rzeczy się widziało, a kierownik sam namawia na naciąganie np. emerytów - bo oni cytuje \" we wszystko wierzą, a często mają spore oszczędności :/!!!) no moralne dno!!! handel, nie handel - wiem ,ze można inaczej, teraz jestem w media markt - niby o to samo chodzi , a mega inne podejście do pracownika i klienta , a też jakoś zarabiają :)
13
Wesela / Re: zespoły weselne
26 Kwi 2011, 16:13:33
Ja polecam InPuls.Chłopaki grają bardzo dobrze,potrafią \"rozruszać\" najbardziej oporne towarzystwo!
14
Praca / Re: Szukam pracy
18 Lis 2010, 16:09:33
Ja wyprowadziłam się z Suwałk 5 lat temu i wszystkim bezrobotnym radzę zrobić to samo póki są młodzi!! W Suwałkach nie ma niczego!!! Tam ludzie z magistrem pracują w butikach, aby tylko mieć zatrudnienie. Mieszkam w Białymstoku (teoretycznie niedaleko) zarobki są kilkakrotnie większe niż w Suwałkach. Fakt, że mieszkania są droższe, ale jak na początek wystarczy wynająć jakiś pokój, a później już będzie łatwiej. W Suwałkach nawet nie ma perspektywy na własną działalność,  nie ma normalnego rynku pracy więc z czym startować? :) Żaden inwestor nie jest zainteresowany Suwałkami, a szkoda, bo zmieniłoby to wiele... Pracodawcy nie dorośli do swojej roli, myślą, że jak już jakiś biznesik lub budkę otworzyli to mogą wymagać od innych nie wiadomo czego :) Śmiech mnie bierze jak o tym słyszę. Szukają pracowników na umowę zlecenie :) Pfff Tacy biznesmeni, a na ludziach chcą oszczędzać :) Masakra!! Jedynie usługi kosmetyczne i fryzjerskie cieszą się jakimś zainteresowaniem, ale i to częściej wykonywane po domach niż w salonach. Jeśli chodzi o szukanie pracy to polecam portale: pracuj.pl i gazeta.praca.pl
SMF spam blocked by CleanTalk