• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - darioz

1
Wyraźmy swoją opinie czego nam brakuje w Suwałkach w dziedzinie handlu jakich produktów, firm? Co byśmy chętnie chcieli kupować, w jakie marki się ubierać, jakich kosmetyków używać. Może takie informacje pozwolą przyszłym inwestorom sprostać oczekiwaniom mieszczkańców.
2
W Cymesie płacą nie najgorzej ale trzeba ostro zapierdzielać światęk, piątek i niedziela. A co do pracy na czarno to nie prawda. Zatrudniają legal ale w dokumentach figuruje płaca najniższa krajowa i od takiej kwoty odprowadzają składki do zusu. Wniosek z tego taki, że pan właściciel dba o to aby przyszłe emerytury pracowników nie były za wysokie  :lol:
3
Super sala w Amon Ra za 4000 zł.  :lol:
4
Witam

Zwracam się z pytaniem do osób posiadających wiedzę na temat dofinansowania rozpoczęcia działalności gospodareczej ze środków UE. Jaka instytucja  zajmuje się przyznawaniem takich środków w Suwałkach. Jakie są kryteria otrzymania takiej dotacji? I czy osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę może ubiegać się o takie środki aby rozpocząć własną działalność?
5
Suwałki - pozostałe tematy / Re: TV Wigry
03 Sty 2010, 22:13:46
Może udostępnicie więcej informacji o typ operatorze. Np czy dostarczają sygnał cyfrowy, jaki internet jakie abonamenty itp??

6
"Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, który spowodował wypadek na ulicy Pułaskiego, zostanie wydalony ze służby. Policjant w momencie zdarzenia miał we krwi prawie 2 promile alkoholu.
Audi, którym jechał Leszek T., uderzyło w ciężarówkę. Mężczyzna z urazem głowy i kręgosłupa trafił do szpitala. Badania wykazały, że był pod wpływem alkoholu. - Za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jego przełożeni mogą podjąć decyzję o wydaleniu policjanta ze służby – mówił w ubiegłym tygodniu Ryszard Tomkiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.
Leszek T. jest policjantem od 18 lat. Komendant suwalskiej policji zdecydował w poniedziałek (09.11), że funkcjonariusz straci pracę.
Sprawą policjanta zajmie się prokuratura z Sejn lub Augustowa. Z uwagi na dotychczasowe miejsce zatrudnienia Leszka T. i współpracę z miejscową prokuraturą, Prokurator Rejonowy w Suwałkach wystąpił o wyłączenie tej jednostki z prowadzenia postępowania."

Co o tym wszystkim sądzicie?
7
Ja osobiście polecam punkt ubezpieczeniowy przy ul. Pułaskiego obok sklepu nocnego \"Milo\". W swojej ofercie posiadaja kilka firm ubezpieczeniowych i wybierają dla ciebie ofertę najbardziej optymalną. Podaje mój przykład. Wiek ponad 25 lat, pierwsze auto, zniżek 0 pojemność silnika 1900 cm3 i składka w II ratach po 330 zł każda. Taniej nigdzie nie znalazłem a obdzwoniłem sporo.
8
Witam wszystkich na forum!

Pokażmy wszystkim mieszkańcom miasta jak bardzo hojni są suwalscy pracodawcy. Wpisujcie branże, firmę (opcjonalnie), stanowisko, wysokość miesięcznych zarobków oraz własne opinie na temat pracy w takiej firmie. Takie informacje pozwolą osobom szukającym pracy mieć rozeznanie gdzie warto jest aplikować o pracę a których firm należy z dala unikać :) Sądzę, iz ten post wzbudzi zainteresowanie internautów oraz stworzy "czarną" i "platynową" liste suwalskich przedsiębiorców :)
9
Witam
Stworzyłem ten temat ponieważ chciałbym poznać opinię, spostrzeżenia i wnioski mieszkańców miasta na temat tego gdzie fajnie oraz w przystępnej cenie można wynająć salę weselną. Proszę wpisujcie swoje uwagi o lokalach, cateringu tam istniejącym, cenach oraz o wszystkim co z tym jest związane. Sądzę, iz taki post pozwoli uniknąć rozczarowania w jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka :)
10
sorki działa nie doczytałem zmiany adresu
11
Zwracam się z pytaniem czy jest ktoś u kogo dc++ nie działa na nowym adresie. Po zmianie adresu huba dc++ dzialał prawidłowo jednak od 2 tygodni przestał się logować. Czy znacie przyczynę. Prosze o wskazówki
SMF spam blocked by CleanTalk