• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - JoanAnn

1
Praca / Odp: Szukam pracy
07 Wrz 2016, 13:22:36
Hej wszystkim, widzę, że tematy związane z pracą dawno nie były odświeżane, więc dodaję coś nowego. Myślę, że to dobra opcja np. dla młodych mam czy studentów. Znalazłam ofertę pracy w firmie Kruk (ci od wierzytelności): https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=106
Oferują zatrudnienie na stanowisku doradcy terenowego, zarobki wyglądają bardzo spoko (3-4 tys. brutto) do tego samochód służbowy i inne potrzebne narzędzia pracy + właśnie elastyczny grafik i wolne weekendy. Podobno jedyne czego wymagają to doświadczenie w obsłudze klienta. Miał ktoś do czynienia z tego typu pracą? Możecie polecić tego typu oferty? Przyznam, że "na papierze" wygląda to bardzo zachęcająco :)
2
Najlepiej zawsze sprawdzać mapki zasięgu i korzystać z okresów próbnych. Wtedy są najmniejsze szanse, że się podejmie złą decyzję. Ja sama mam internet z Playa i u mnie się sprawdza.
3
Odzież / Odp: black t-shirt
23 Sie 2016, 12:17:21
Najlepiej zrobić rajd po lumpeksach, tam zwykle jest spory wybór, szczególnie jeśli zależy ci na czymś prostym.
4
Ja bym na początek wzięła kurs w grupie, ale później to rzeczywiście indywidualny może być lepszym pomysłem. Wiem z doświadczenia, że na zaawansowanym poziomie łatwiej wtedy zrozumieć niektóre zagadnienia.
5
Sama zwykle piję wodę z kranu i to już od dawna, i do tej pory nic złego mi się nie stało, więc myślę, że woda w Suwałkach jest w porządku :)
SMF spam blocked by CleanTalk