• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - maksik

1
Nauka / Odp: kurs krawiecki
09 Paź 2018, 16:03:18
Ja co prawda jedyne szkolenie na jakim byłam to szkolenie z systemów jakości (http://emt-systems.pl/systemy-zarzadzania-jakoscia.html). Ale taki kurs szycia może być ciekawy.
2
Off-topic / Odp: Wakacje?
21 Maj 2018, 16:29:03
U nas kilka dni nad wodą. Mamy na oku tę ofertę http://royal-camp.pl/. Druga część urlopu to Bieszczady. Tam jeździmy prawie co rok.
3
Biznes / Motywacja pracowników?
17 Maj 2018, 15:11:28
Jakie sposoby na motywacje pracowników możecie polecić?
4
Wiecie może czy w Suwałkach jest ośrodek szkoleniowy z kursami i warsztatami dla inżynierów? Dokładnie poszukuję takiego szkolenia http://emt-systems.pl/oprogramowanie-siemens-tecnomatix.html, jednak EMT jest na Śląsku i nie mam możliwości tam dojechania. Może wiecie czy takie szkolenia ktoś u nas organizuje?
5
Czy miał ktoś z was styczność ze stacjami roboczymi? Chodzi o komputery przenośne jak na stronie http://servus-comp.pl/. Chce dopytać o wydajność i kilka technicznych spraw.
6
Praca / Odp: W poszukiwaniu pracy
23 Lis 2017, 11:07:58
Własna firma to sporo obowiązków i ciągła walka z konkurencją. Nie ma co się pchać bez solidnych podstaw w biznes. Podobno mamy teraz rynek pracownika. Podobno, bo jakoś nie widać tego entuzjazmu na forach typu https://www.opiekunki24.pl/ i masa ludzi wciąż wyjeżdża. Dobrze płatną pracę przyjdzie poczekać.
7
Budownictwo / Docieplenia
05 Wrz 2017, 09:27:57
Czy ktoś z was docieplił budynek własnymi siłami? Zastanawiam się nad kupnem wycinarki do styropianu i dociepleniem we własnym zakresie. Czy komuś udało się udźwignąć to zadanie?
8
Biznes / Odp: Walka z dłużnikami
07 Cze 2017, 22:00:50
Po co zlecać odzyskiwanie długu jakiejś firmie? Nie prościej wypełnić wniosek do sądu i dostać nakaz zapłaty, który egzekwuje komornik?


---
WoMM marketing profesjonalnie
9
13 zł brutto to niewielka stawka. Planowane kolejne podwyżki znowu będą symboliczne. Mało kto rozumie, że dobrze opłacany pracownik jest bardziej wydajny i zarobi na siebie oraz na firmę. Taka Polska.
10
Off-topic / Odp: Mieszkanie od developera?
10 Mar 2017, 18:20:02
Wyższy wkład własny to niższa rata i jakaś podstawa do negocjacji warunków z bankami. Mieszkanie od developera można kupić jeżeli oferta jest atrakcyjna. Ceny za m2 zależne są od miasta.

________
http://forum-ogloszenia.pl | wycinarka do styropianu
11
Off-topic / Odp: Psy
25 Sty 2017, 09:21:48
Jak zabezpieczacie swoje psy przed kleszczami? Szukam skutecznych metod jako posiadacz psa od niedawna. Póki co znalazłem dobre opinie o fiprexach i ich stronę https://www.fiprex.pl/ ale szukam dalej sprawdzonych rozwiązań.
12
Odzież / Odp: Prezent dla taty
23 Sty 2017, 15:31:02
Zegarek to fajny gadżet. Jeśli jest potrzebny to warto go kupić. Ja zazwyczaj od święta kupuję tacie butelkę dobrego alkoholu w sklepach typu http://sklepzwhisky.pl i jest zadowolony.
13
Na temat technologii widziałem artykuł bodajże na http://www.inzynieria.com. Generalnie zawsze są plusy i minusy.
14
Wszędzie trzeba uważać. Czy to Suwałki czy Warszawa zawsze ktoś się znajdzie.
SMF spam blocked by CleanTalk