• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Memol

1
Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas [recenzja tutaj]
Darmowe jeśli 1 płatność kartą w miesiącu
250 zł premii za założenie konta i aktywność

Minusem z kolei jest mała ilość wpłatomatów i darmowych bankomatów. Są jeszcze inne karty, które mają wszystkie bankomaty za darmo, ale te są już płatne.
2
a lato też takie samo, wieczna jesień.
3
Cytat: gryson w 27 Lut 2006, 21:14:34oprocentowanie lokaty nie może być jedynym argumentem przemawiającym za bankiem

Problem w tym, że właściwie tylko te lokaty dla nowych klientów są z oprocentowaniem przewyższającym inflację. Oprocentowanie lokat bankowych: http://antyhaczyk.blogspot.com/2017/11/oprocentowanie-lokat-w-ktorym-banku-najlepsze.html

Oprocentowanie lokat w większości banków jest teraz poniżej inflacji, co sprawia, że generują one stratę, a nie zysk. Do tego jeszcze od odsetek potrącany jest podatek Belki.

Ludzie łapią się na te promocyjne lokaty z wysokim oprocentowaniem powiedzmy 4-3,5%, ale one są do 10-20 tys. na 3 miesiące, jak się policzyć odsetki to wychodzi parę złociszy i raczej nie opłaca się kombinować, zakładać nowych kont dla tych paru złotych z 0,5% wyższego oprocentowania lokaty. No, ale jak widać owy zabieg marketingowy działa i ludzie tak robią, bo się cieszą, że mają większe oprocentowanie lokaty o 0,5%
4
Off-topic / Odp: Tworzenie stron
12 Gru 2017, 10:44:33
Warto najpierw obejrzeć projekty jakie dana firma już wykonała
SMF spam blocked by CleanTalk