• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Monik99

1
Generalnie to zależy jaka pożyczka Cię interesuje. Teraz większość tych internetowych ma wygodne suwaki gdzie ustawiasz kwotę pożyczki i widzisz realne koszta i RRSO etc
2
Hobby / Odp: Mieszkanie
07 Cze 2018, 15:30:46
My tam niedługo przeprwadzamy się do Warszawy gdzie kupiliśmy nowe mieszkanie na Bemowie :)
3
https://sprintpozyczka.pl/ nie ma żadnych kruczków a oferta jest bardzo przejrzysta :) RRSO jest wyższe niż w banku ale to zupełnie inny produkt finansowy - bez zaświadczeń, poręczeń i w kilka minut na koncie :)
4
Jeśli nie kredyt to może szybka pożyczka ratalna?
W sprintpozyczka nie trzeba żadnych dodatkowych zaświadczeń, poświadczeń, poręczeń etc a można wziąć do 5000zł na pół roku :) Ja brałam nie raz i mogę polecić.
5
Myślałam, że chodzi Ci o ten serwis: https://autokredytok.pl/ - osobiście nie korzystałam :) Ale brałam w innej ich firmie pożyczki przez internet i za każdym razem było bezproblemowo, szybko i sprawnie.
6
Ja zanim wezmę pożyczkę to czytam testy pożyczek właśnie po to aby znać realne koszta pożyczki łącznie z kosztami przedlużeń itp. Moim zdaniem warto to robić żeby później nie wpakować się w kłopoty i pętlę zadłużenia.
7
no ja polecam dwa razy zweryfikować firmę pożyczkową zanim się w niej zadłużymy bo można skończyć jak klienci Kredyty chwilówki bez szans na np przedłużenie daty spłaty pożyczki ;/ http://kredyty-chwilowki.eu/kredyty-chwilowki-pl/
8
Możesz spróbować je oddać przez Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim :)
SMF spam blocked by CleanTalk