• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Julita00

1
Hobby / Odp: Pożyczka na wakacje
28 Cze 2019, 12:45:36
Kredyty na wakacje?! tego jeszcze nie słyszałam. Na wakacje to się powinno jeździć jak się ma pieniądze, jak się nie ma to pozostają piwaki, jeziorka i lasy. Szczerze to polecam biwakowanie niż pchanie się do innych krajów gdzie turystów jest tyle, że nie ma gdzie palca włożyć. Moim zdaniem wakacje to pora na relaks w ciszy, a nie stanie w kolejkach na lotnisku i skakanie po hotelach :)
2
Kiedyś w telewizji oglądałam przypadki kobiet, które nie o tym, że były w ciąży dowiadywały się dopiero jak już zaczynały nagle rodzić dziecko :D, więc różnie bywa. Każda kobieta inaczej przechodzi swoją ciążę :)
3
Babskie sprawy / Odp: Cellulit
28 Cze 2019, 12:29:04
Na cellulit to jest dobry długi i energiczny trening. Polecam robić tabate, skakać na skakance, biegać, kręcić hula-hoopem :)
4
Hmm o przyprawach na odchudzanie to mało słyszalam za to wiem, że świetnie na odchudzanie działa cytryna ^^ - wiem to z własnego doświadczenia.
5
Miałam kiedyś iść razem z znajomymi, ale jakoś tak wyszło, że nie możemy się wszyscy zgadać i ustalić takiego terminu, który będzie wszystkim pasował. Kiedyś na pewno w końcu się wybiorę.
SMF spam blocked by CleanTalk