• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Antoni

1
Motoryzacja / Re: WYPOŻYCZALNIA AUT
11 Sie 2014, 19:59:47
jestem zainteresowany wypozyczeniem auta od 15wrzesnia
do 22wrzesnia
2
Motoryzacja / Re: Szroty w okolicy suwalk
14 Wrz 2013, 16:44:54
ul.Różana - to jak sie jedzie dalej kolejową to w strone fabryki mebli w byłym kółku rolniczym coś rozbierają
3
Stado baranów. Jedynym logiem Suwałk winien być herb , który mamy juz 300 lat. Czy ktos wzoruje sie na Białymstoku i nawiazaniu do emblematu pedalskiego?
4
W Suwalskich przedszkolach niestety nie ma miejsca dla dzieci których rodzice nie maja znajomosci. Nasze dziecko nie dostało sie mimo ze obydwoje pracujemy pierwsze dziecko juz chodzi do przedszkola a i mamy przedszkole 20 m od domu. Pierwsi napisalismy podanie o przyjecie pierwsi tez odwołanie jak okazało sie ze drugie dziecko jest nie przyjete i mimo tego nie dostało się. Pani Dyrektor wyraźnie mówiła ze w połowie sierpnia bedzie wiadomo ile dzieci przyjma a tu sie opkazuje ze do konca czerwca wiadomo bylo kto zostanie przyjety. Wiec prosze nie pisać ze w suwałkach jest wystarcajaca ilosc przedszkoli bo to nie prawda. Prywatnych moze i jest kilka ale co mam prowadzic do prywatnego przedszkola na koncu miasta jedno dziecko a do panstwowego ktore mam pod nosem drugie. Wybaczcie ale to chyba bez sensu.
5
Aktualności, wydarzenia / Re: Przedszkola
12 Kwi 2010, 17:39:41
Opiekunka jest cały czas, ale po co płacić 500zł jak można 250zł i nikt tu nie beczy tylko wyraziłem swoje zdanie. Z drugiej strony ciekawy jestem czy twoje dziecko woli z dziećmi się bawić, czy z opiekunką siedzieć przed tv.
6
Aktualności, wydarzenia / Re: Przedszkola
09 Kwi 2010, 19:37:08
Moja mała nie dostała się do trzylatków,a mały jest w przeczkolu obecnie w trzylatkach oboje pracujemy. Nic nie rozumiem odwołanie złożone zobaczymy.
7
Dlaczego jedynym kryterium oceny wladz jest zawsze to ile pieniedzy rozdala \"biednym\"?
Widac ze komuna i \"urawniłowka\" jest gleboko zakorzeniona w umyslach.
8
Tylko najpierw zapytaj jakie ten psycholog ma wyksztalcenie.
Bo wiekszosc z nich jest po suwalskiej pseudo uczelni i pojecie o psychologii maja z babskich gazet i quizow typu \"jaki jest twoj typ osobowosci\". Prawdziwych psychologow w suwalkach jest tylko kilku i tym sie roznia od reszty ze maja specjalizacje czyli jest to psycholog kliniczny.Reszta to wrozki z fusow.
SMF spam blocked by CleanTalk