• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - lektor

1
Off-topic / Odp: Konto bankowe
14 Cze 2022, 11:00:05
Ja korzystam m.in. z konta Wise (kiedyś Transferwise). Karta w wersji na tel. jest darmowa, konto także. Jest przydatne szczególnie za granicą, bo mają bardzo dobre kursy przewalutowania.
2
Off-topic / Odp: Prezent na komunię
03 Maj 2022, 11:03:27
Sprawdź to: https://makrama.shop/produkt/aniolek-w-ramce-z-personalizacja/

Niby też makramowy aniołek, ale masz możliwość personalizacji, wybrania koloru, napisu itp.
3
Rozwiązanie jest jedno i jest bardzo proste: przestać tam chodzić i jeść. Nie dość, że w portfelu zostanie więcej kasy, to wyjdzie wszystkim na zdrowie. Już lepiej zawitać do jednego z suwalskich barów mlecznych.
4
Postawiłem wiele projektów na wordpress i nie mam uwag, działa jak należy, jest na bieżąco aktualizowany, masz multum wtyczek na różne potrzeby, wiele jest darmowych.

Odradzam gotowce typu wix, bardzo ograniczają, chociaż z drugiej strony dobrze sprawdzają się u osób nieznających się na tworzeniu stron. Statyczny html - to chyba nie ta epoka. Dynamiczne strony wymagają czegoś więcej.
5
Z tego, co się zorientowałem, sprawa jest z pierwszej połowy sierpnia. Wiesz coś więcej na ten temat? Są już jakieś dokładne plany? Bo coś czuję, że mieszkańcy os. Kamena nie będą zadowoleni.
6
Swego czasu korzystałem z aplikacji webowej prezi (prezi.com). Odbiór prezentacji przez słuchaczy był bardzo pozytywny, powerpoint to już chyba nie ta epoka...
7
Sprawdź www.paroli.pl, są tam kursy i tłumaczenia z hiszpańskiego, ale nieprzysięgłe.
8
Podatek płaci tylku kupujący, trzeba wypełnić druk PCC-3 i zapłacić 2% wartości transakcji. Sprzedający nic nie musi płacić.
9
Tego nie wiedziałem, dzięki.
10
Czy ktoś posiada informacje na temat przedszkola, które kiedyś znajdowało się w miejscu dzisiejszych bloków przy ul. Klonowej 40 i 42, ale zostało zamknięte i wyburzone? Dlaczego zostało zamknięte?

Może jakieś linki, zdjęcia, cytaty z prasy z tamtych lat lub namiary na pozycje do sprawdzenia np. w archiwum miejskim?
11
Dla Google ma obecnie duże znaczenie to, czy strona posiada zainstalowany certyfikat SSL oraz to, czy ma wersję mobilną. Należy zadbać poza tym o dobre i aktualne treści. Pozycjonowanie nie zaszkodzi, reklama w social media też, chociaż nie są to teraz działania przynoszące tak dobre efekty, jak kilka lat temu. Skupiłbym się na aspektacch, które wymieniłem na początku i dałbym stronie trochę "pożyć" w sieci. Buduj naturalny ruch na stronie i po prostu dbaj o odwiedzajcych, popularność przyjdzie sama :)
12
Nauka / Odp: Szkolenia językowe dla firm
04 Lut 2019, 08:13:06
https://www.paroli.pl ma w ofercie indywidualne kursy językowe online z lektorem. To suwalska firma (!!!) o globalnym zasięgu działająca od 2011 roku.
13
Cytat: starak w 24 Sty 2019, 13:34:23Czy Instagram ma jakieś właściwości marketingowe?  Pytam, bo o ile w Google czy Facebooku jest to w sumie proste i oczywiste, o tyle Instagram-a trudno jest mi rozgryźć pod tym względem.

Ma, natomiast nie są one tak "bogate", jak np. w przypadku FB, chociażby z racji tego, że promować możemy udostępnione zdjęcie lub film, a nie posty tekstowe, linki itp. (Wynika to oczywiście z możliwości samego Insta.) W ciekawy sposób działa połączenie promocji na FB z tąna Insta, polecam sprawdzić efekty. Od kiedy FB kupił Instagrama, te 2 portale całkiem nieźle ze sobą współgrają.
14
Do wymiany danych w formie plików wystarczy jedna z chmur (dropbox, mega itp.). Jeżeli zależy Ci na równoległej pracy np. zespołu nad dokumentem (wnioskuję to z tego, że wspomniałeś o google docs), to możesz też sprawdzić paper.dropbox.com. Doprecyzuj swoje oczekiwania, a może doradzęcoś więcej.
15
Latają regularnie dosłownie nad moim blokiem, niezbyt ciekawie to wygląda...
SMF spam blocked by CleanTalk