• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - lapetitmort

1
Podtrzymuję to co napisałem w ostatnim poście.
Najprawdopodobniej popełniłem błąd łącząc Spółkę PRYMUS z wydarzeniem które mogło nie mieć miejsca, o którym napisałem sam nie będąc jej świadkiem. Wyrażam skruchę i przepraszam, za podanie błędnych informacji.
Proszę Moderatora o zamknięcie i skasowanie tematu, który może niesprawiedliwie budować błędny i nieprawdziwy wizerunek Spółki NZOZ \"PRYMUS\".

Lapetitmort
2
Niniejszym ja użytkownik forum www.suwałki.info piszący pod pseudonimem \"lapetitmort\" informuję:

Nie byłem świadkiem zdarzenia które opisałem powyżej w założonym wątku. Opisane przeze mnie zdarzenie nie miało miejsca w obecności mojej osoby tak więc nie jestem w stanie stwierdzić czy było ono prawdziwe. Nie mam podstaw aby uważać je za prawdziwą sytuację.

Ja sam natomiast nigdy nie byłem świadkiem jakichkolwiek prób łamania prawa przez pracowników NZOZ \"PRYMUS\" Sp. z o.o. .

Nigdy nie bylem świadkiem łamania prawa przez którykolwiek z podmiotów gospodarczych znajdujący się w budynku przy ul. Waryńskiego 27 w Suwałkach.

Przepraszam pracowników NZOZ \"PRYMUS\" Sp. z o.o. oraz wszystkich którzy mogli poczuć się urażeni.

Zobowiązuję się też zaprzestać podawania do publicznej informacji treści o niesprawdzonym pochodzeniu dotyczących pracowników NZOZ \"PRYMUS\" Sp. z o.o.  jak i niezależnych podmiotów znajdujących się w placówce.

3
Sanepid albo od razu policja. Proponuję też poinformować ****. To niesamowite, że coś takiego mogło w ogóle mieć miejsce! :/
4
Aktualności, wydarzenia / Re: II tura
02 Lip 2010, 11:59:09
@Tajna
W mojej opinii licytacja, kto większą gafę popełnił nie mają sensu. Wiem po sobie, że kiedy występować publicznie można powiedzieć nie jedną głupotę, którą potem w zaciszu domowym opluwamy sobie brodę :)

Skreślenie obydwu to w moim przekonaniu złe rozwiązanie.. i może nie o tyle złe to żadne. Słyszałem, że skreślanie obydwu kandydatów ma być wyrazem sprzeciwu przeciwko polityce, głosem pokazującym, że nie ma na kogo głosować.
A przecież tak naprawdę nikogo to nie obchodzi, i nikogo obchodzić nie będzie.

Najlepszym rozwiązaniem jest pójście na wybory i zagłosowanie na jednego kandydata. :)

Ciągły przepływ ludzi/myśli/ideologii/poglądów/przekonań w parlamencie jest kluczem.

Chciałbym aby frekwencja zawsze była wysoka. Aby jeden z kandydatów miał wyraźną większość. Wtedy czy wygrałby Kaczyński czy Komorowski czy nawet Napieralski. Czułbym, że to wybór większości społeczeństwa. Nie tylko tych 35% spośród uprawnionych do głosowania (tych którzy się stawili)
Dlatego zachęcam do głosowania.
5
Wątpię aby komukolwiek chciało się wnosić pozwy do sądu, zwłaszcza po czasie gdy na miejscu nie wezwało się policji. To przykre, że ciągle wszędzie trzeba pilnować swojego mienia bo nawet te drobne mogą Ci dziabnąć w biały dzień. :/
6
---

SPROSTOWANIE!

W budynku przy ul. Waryńskiego 27 w Suwałkach, gdzie znajduje się siedziba NZOZ \"PRYMUS\" Sp. z o.o. działa 27 podmiotów gospodarczych. Każdy z nich jest samodzielną firmą. Pracownia RTG, w której miało miejsce opisywane poniżej zdarzenie nie należy do spółki \"PRYMUS\" i nie jest z nią w żaden sposób powiązana.


---
Witam serdecznie. Pewien czas temu, byłem świadkiem niezwykłej relacji na temat usług prowadzonych przez nasz Suwalski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRYMUS.

Mianowicie, Pani która miała okazję opowiedzieć mi tą historię została tam "prawie" okradziona przez "specjalistów" tam pracujących. Miała przejść tam prosty i nieskomplikowany zabieg jakim jest prześwietlenie. Na miejscu miały zostać wykonane dwa zdjęcia, lecz w chwilę po wykonaniu pierwszego kiedy pacjentka ma rzekomo czekać na sygnał, wspomniana Pani usłyszała, że ktoś jest w przebieralni gdzie pacjenci zostawiają rzeczy.

Okazało się, iż Pani wykonująca zdjęcie rentgenowskie ma nadnaturalną zdolność jego wykonywania z innych pomieszczeń ;)

Przyłapana z torebką pacjentki, zasłaniała się tłumacząc, że musiała sprawdzić czy w pobliżu nie ma telefonu komórkowego. (!)

Szybkie sprawdzenie zawartości portfela zaowocowało dziwnym ubytkiem jego zawartości w wysokości 20pln.

"Specjaliści" którzy tam "pracują" starali się załagodzić sprawę, szybko oddając kwotę która zginęła z portfela ( co jest samo w sobie niesłychane; przyznanie się do winy)

Gdy pokrzywdzona chciała to zgłosić ich przełożonej, poinformować co tam miało miejsce, nikt nie chciał w tej sprawie z nią rozmawiać.

To co najciekawsze w tym wszystkim to to, że takie opowieści słyszę już nie pierwszy raz. Wygląda na to, że PRYMUS szybko się uczy i regularnie podbiera małe nominały z portfeli pacjentów. A reszta pracowników doskonale o tym wie.

Ostrzegam wszystkich i proszę wszystkich o dopisanie się do wątku, jeżeli ktoś spotkał się już z tym zjawiskiem w tym miejscu wcześniej.
7
Wstrzymam się z opinią na ten temat. Wolę poezję :)
8
Aktualności, wydarzenia / Re: II tura
01 Lip 2010, 17:43:38
Ale się rozpisałem. Wybaczcie za tą ścianę tekstu. Musiałem ;-).
9
Aktualności, wydarzenia / Re: II tura
01 Lip 2010, 17:41:35
@Tajna: Ładnie to tak wyzywać Komorowskiego od imbecyli? Ja pomimo tego, że Kaczyńskich nie lubię, nie zgadzam się z ich poglądami i uważam ich za kiepski materiał na polityków NIGDY ich nie obraziłem. Bo to jest coś co kulturalnemu człowiekowi nie przystoi. Jeżeli chodzi o błędy, gafy; i Kaczyńskiemu można wyliczać bez końca, ot choćby słowa które zostały użyte w spocie PO; te w których sam Kaczyński zachęca do głosowania na PO. Kto gafami wojuje ten od gaf ginie.

Nigdy nie zagłosuję na PiS z powodu jej agresji, populizmu i autorytaryzmu.
Interesuję się polityką. Śledzę wydarzenia na bieżąco. Czasem też o niej rozmawiam. To co mnie uderza najbardziej to agresja ze strony znajomych popierających PiS. Rozmawiając z nimi, czy słuchając ich zdania zupełnie przypadkowo, czuję się wręcz atakowany. Uderza mnie agresja z ich strony. A przecież ja sam nic im nie zrobiłem.
Czy polityka nie powinna być prowadzona z chęci zmian, czegoś na lepsze a nie z agresji, nienawiści do kogoś, jakiegoś wroga? Przecież to już tylko krok do polowań na czarownice.


Agresywna polityka PiS do wszystkich im przeciwnym, nie jest niczym nowym. Dzielenie ludzi na prawdziwych patriotów i tych \"innych\", budzenie w ludziach strachu; najpierw Unią Europejską (Polska miała rzekomo stracić tożsamość i historię), teraz Liberalizmem. Brak zrozumienia moich potrzeb jako obywatela jak i wszechobecna wazelina w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego.

Lizusostwo.

...jest wszędzie, w PO także, rozpowszechnione mniej bądź też bardziej. natomiast to co robi pan Kurski, Zieliński (prawda, że dobrze nam znany?) ; ( mógłbym wymienić jeszcze kilka osób) przechodzi granice mojego zrozumienia. To przechodzi już granicę dobrego smaku gdy reakcją na każde słowo które pada z ust Pana Kaczyńskiego są owacje na stojąco. Czasem można odnieść wrażenie, że jest tylko Kaczyński i gromada bezmyślnych zombi bez własnej świadomości i rozumu.

Staram się na wszystkich patrzeć obiektywnie. Nie słuchać tych którzy głośno wskazują kogo \"należy popierać\"; ani tych z PiS ani z PO ani UPR czy SLD. Dlaczego? Bo to są głosy ludzi nieobiektywnych próbujących przekonać każdego innego tylko do swojej jedynej racji.

Komorowski nie jest moim wymarzonym kandydatem na prezydenta, lecz przy Kaczyńskim który kompletnie na to stanowisko się nie nadaje wypada na \"mniejszy minus\"
Mniejsze zło.

To tylko moje zdanie.
10
A czym innym jest recenzja jak nie metawypowiedzią, czyli wypowiedzią o wypowiedzi? :)
Temat miał być rzekomo o książkach; recenzja jak by nie spojrzeć nią właśnie jest; tylko autor jakiś taki znany na tym forum. Puszczam ja do Ciebie Tajna perskie oko ;-).

Smile :)
11
@tajna
Pisanie (o czym? o kim?) nie jest jakimkolwiek obciachem.
Obciachem (spamem*) może być promowanie siebie na forum ;]
Oczywiście każdy artysta chciałby aby to właśnie go doceniono, i co robić gdy lud książek nie czyta...?

*To nie spam to autopromocja
** It\'s not a bug! It\'s a feature

smile :)
12
@Obserwator666
\"więc tak wygląda wymiar sprawiedliwości w Suwałkach...\"

Rozumiem, że ten proces oczywiście masz za niewinność? ;]
Dobrze, że są takie fora gdzie można się wyżyć, prawda? :P
13
@Spidy
Wybacz, ale Google nie jest źródłem. Portal zapytaj.com.pl z którego najprawdopodobniej skorzystałeś może już nim być... tylko czy to wiarygodne źródło? Równie dobrze ja mogę napisać, że ser żółty jest robiony z biedronki ;]

Karoten o ile się orientuję został wyodrębniony niecałe sto lat temu, nie wspominając już o opracowaniu technologii jego przemysłowej produkcji. Ser żółty natomiast od setek lat jest tradycyjnie żółty.

Ser filipek odkąd tylko pamiętam był serem żółtym ( oczywiście istnieją różne kategorie serów, mniej bądź też bardziej żółte). Obecnie filipek staje się serem coraz mniej żółtym, dojrzałym ( Skrzep z którego produkuje się sery jest pierwotnie biały) i coraz bardziej słonym; zupełnie jak sery sprzed 30 lat.

Producent Filipka zmienił technologię produkcji?
Obstawiam partactwo :/
14
Ser aby dojrzeć musi poleżeć. Najwidoczniej producent Filipka jest tak rozchwytywany, że sery zamiast czekać są od razu wystawiane na sprzedaż. :/
Okropne. Zwłaszcza, że nie ma dobrego zamiennika. Być może zmasowany atak telefoniczny klientów odniósłby pewien skutek?
15
Witam serdecznie.
Jako Suwalczanin i miłośnik serów już od wielu lat jadam regularnie mój ulubiony ser Filipek. Niestety muszę się poskarżyć na spadek jakości tego wyrobu. Sery już nie są pięknie żółte a białe, co oznacza, że ser jest niedojrzały. Nie wiem czemu taki zabieg ma służyć, ale raczej nie poprawie sprzedaży ;-)
Czy ktoś już spotkał się z tym zjawiskiem? ;]
SMF spam blocked by CleanTalk