• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - handzik

1
ja swego czasu też szukałam i nie znalazłam :( w Ełku coś takiego jest, mój szwagier nawet po tym rzucił. Teraz już nie szukam, bo nie palę już od pół roku :) ale może w tym czasie w Suwałkach coś się pojawiło nowego :)
2
to ja jestem trochę starsza ;)
3
ja jestem w Suwałkach od 4 lat i dopóki nie zaczęłam pracować to też, poza mężem, żadnych znajomych. I chętnie poznam kogoś nowego, czemu nie ;)
4
Dla dziecka / Re: niania
12 Maj 2010, 19:53:16
500 zł miesięcznie za 5 dni w tyodniu 7-8 godzin dziennie
5
Off-topic / Re: kobiety w ciąży Suwałki
16 Kwi 2010, 19:00:03
znieczulenia to w tej chwili chyba wcale nie ma w Suwałkach bez wskazań medycznych
6
Aktualności, wydarzenia / Re: Przedszkola
31 Mar 2010, 18:52:44
moje dziecko też się nie dostało :( dostało się 26 trzylatków, a 53 nie zakwalifikowały się, 3 osoby na jedno miejsce, to chyba świadczy o tym, że należałoby zwiększyć liczbę grup?
I mam takie pytanie. Na ankecie było także do wpisania drugie przedszkole, i nie wiem czemu jak zaszłam do tego drugiego sprawdzić, czy może czasem tam córkę przyjęli, to wcale jej nie było na liście, ani zakwalifikowanych, ani nie zakwalifikowanych. Nie rozumiem dlaczego, może ktoś mi to wyjaśni.
7
to daj numer gg to się odezwę, może być na mejla: [email protected]
8
no to tym razem się nie spotkamy :) powodzenia.
9
he he, ja też idę w środę na rozmowę do Rossmanna :) na 9? z tego co czytałam to tak sobie, w ve lepiej
10
nie, mi się wydaje że to jeszcze za wcześnie, mieli się odezwac w ciągu tygodnia, zresztą nie wiem czy w ogóle się odezwą. Rozumiem, że do ciebie też nie?
11
do Rossmanna też się zaczynają rozmowy
12
to niedobrze kojarzę, hmmm................. jakbyś mi przypomniała co mówiłaś jak się przedstawialiśmy to na pewno bym skojarzyła, może być na mejla.... a ty mnie kojarzysz?
13
to w drugiej grupie byłaś? a na indywidualnych też byłaś? Jedna z dziewczyn z TP? dobrze kojarzę?
14
Ja to Hanka-blondynka w białej bluzce która jako pierwsza przedstawiała grupowe zadanie. Mnie tam szkolenie nie straszne ;)
15
Ada ty mi lepiej napisz która to ty byłaś, dużo nas nie było to na pewno skojarzę :) nienajgorzej, zobaczymy tylko czy zadzwonią :P
SMF spam blocked by CleanTalk