• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Kierownik

1
A gdzie będą targi, jakieś zapisy dla wystawców?? W necie ciężko coś znaleźć...
2
Aktualności, wydarzenia / Re: STOKROTKA
17 Lis 2011, 23:20:42
intermarche
3
A ja mam niezawodną Nokię 6310i! Proste...
4
A mnie rozbawiła informacja, że klienci są wpuszczani TYLKO do 20.30! Po tej godzinie nie wejdziesz?? Pytam się: DLACZEGO?? Lakoniczna odpowiedź, że można być tylko do 22. Skoro przychodzę o 20.45 i kupuję bilet na godzinę to logiczne jest, że wyjdę przed 22! Według pani z obsługi, to ratownicy już od 21.30 dyskretnie informują ludzi (czytaj: wyganiają), że należy już kończyć zabawę. Podobno nie chcą im płacić za nadgodziny. Głupota...
5
W ****..ch wam się poprzewracało!! Żeby zarabiać trzeba pracować a nie udawć że sie pracuje! Ja zaczynałem jako robol przy taśmie. Robiłem za trzech i po 3 miesiącach byłem brygadzistą. Robiłem za trzech i po 10 miesiącach zostałem kierownikiem zmiany.Robiłem za trzech i po kolejnych 2 latach zostałem kierownikiem produkcji. Robiłem za trzech i po następnych 2 latach zostałem kierownikiem firmy! Ijesem nim do dzisiaj, robię za trzech, zarabiam 10.000 - 18.000 PLN miesięcznie (zależy od sezonu) + premie. A Ci którzy razem ze mną zaczynali i tak płakali jak wy dalej robią przy taśmie albo wcale nie pracują!
To nie komuna tu trzeba coś dać żeby wziąć!!
To spadam do pracy. Cześć
6
Motoryzacja / Re: toyota yaris
13 Cze 2010, 10:19:17
Właśnie dobijam kolejną służbową Yariskę (już trzecia). Auto jest niezawodne, nie ma może imponujących wyników, ale bardzo ekonomiczne (przy spokojnej jeździe silnik 1.0 spala około 5 l/100 km). Jest małym autem, ale bardzo wygodnym, no i najważniejsze, auto jest bardzo mało awaryjne. W ostatniej toyce, przy przebiegu ponad 120 tys. km wymieniałem tylko żarówki tak sam z siebie (o klockach, płynach i olejach nie będę pisał, bo to oczywiste). Jedyny minus, to że serwis jest w Ełku, ale serwis godny polecenia. Podsumowując: Toyota Yaris bardzo dobrym autem jest!
7
Popieram przedmówcę!!
8
Markety nie pracują! Wszystkie sklepy sieciowe mają tego dnia wolne. Otwarte będą tylko mniejsze sklepy. Jeżeli o mnie chodzi to mi to wcale nie przeszkadza. Czemu się tym przejmujesz?? Może nie chcą patrzeć tępo w telewizor!
9
Może najpierw niech powstaną te markety. Dzielicie skórę na żywym niedźwiedziu i narzekacie że ją mole zjadają..
10
Obiecanki cacanki, a głupiemu jak na tym weselu....
Masz niezły kontakt. Z samą górą.
11
Wnerwia mnie w tym miejscu reklama. I tyle w tym temacie, gdyż wszystkie nasze wypowiedzi krytyczne administratorzy mają w poważaniu głębokim.
12
Firma wykonuje budowę ul.Reja, a nie wszystkich odgałęzień od niej. Po więcej walcie do magistratu.
13
Potwierdzam. Taniej niż w petrolinwest nie znajdziesz w Suwałkach.
14
Jest to tak paskudne żarło, że nie powiem :)
15
Fresh,
jak to leci? Kto z kim przestaje, ...........
Toż to ten wasz kociaczek nawet poprawnie pisać nie potrafi. Ma przecież możliwość korekty tego co napisała, ale Ona tego nie dostrzega.
SMF spam blocked by CleanTalk