• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - foto

2
Właśnie dowiedziałem się, że w Suwałkach w SOK wystąpi Dawid Podsiadło! Super!
Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w SOK w najbliższym czasie?
3
Na portalu suwalki.info pojawiła się nowa sonda: "Jak oceniasz dotychczasowe rządy prezydenta Renkiewicza?" - www.suwalki.info/sonda . Jak oceniacie naszego "wodza" szczególnie w porównaniu do jego poprzednika - Józefa Gajewskiego? Czy są lepsi kandydaci na prezydenta Suwałk?
4
Czy ktoś korzystał z pożyczki pod zastaw użytkowanego samochodu www.autokasa.suwalki.info, czy to prawda że taka pożyczka jest tańsza niż inne pożyczki? Czy to tylko dla przedsiębiorców?
5
Poszukujemy innych podwykonawców z którymi do tej pory nie rozliczyła się firma Prospects Publisher, organizatora imprezy: Targi Business to Business SSSE, które miały miejsce 12 września 2013 w Parku Naukowo-Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach. Chcemy złożyć pozew zbiorowy przeciwko Prospects Publisher.
6
Na całym świecie przyjęło się, że przyznając nagrody za jakieś osiągnięcia, wskazuje się jednocześnie tych którzy zasłużyli na antynagrodę. Analizując tegoroczne zestawienie kandydatów do Włóczni, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że połowa z tych kandydatów bardziej chyba zasługuje na ANTYWŁÓCZNIE niż Włócznie. Proponuję na łamach suwalki.info stworzyć listę kandydatów do ANTYWŁÓCZNI. Proszę tylko mądre, przemyślane i rzeczowo uargumentowane kandydatury.
7
Wesela / Re: zespoły weselne
25 Lip 2012, 21:49:49
Byłem na weselu z udziałem Pauliny i przyznam,że ma bdb wokal,więc w czym problem?
8
no dziś spotkała mnie ogromnie przykra sytuacja - w Plazie naszej światyni \"dobrobytu i bogactwa\" w jednym ze sklepów zaatakowała mnie żebraczka! czy ktoś miał podobne \"przygody\"?
9
nie każdy bluesa kocha i dobrze, podpisuje się obiema ręcami pod tym co chłopaki rymują:

http://www.youtube.com/v/HcH9hvoMs-Q?version=3&hl=en_US\">http://www.youtube.com/v/HcH9hvoMs-Q?version=3&hl=en_US\" type=\"application/x-shockwave-flash\" width=\"560\" height=\"349\" allowscriptaccess=\"always\" allowfullscreen=\"true\">
10
właśnie na jednym z mniej popularnych kanałów TV obejrzałem jeden z filmów, które wiele lat temu mną wstrząsneły i bez wątpienia odcisnęły swoje piętno na to kim jestem i jak myślę, kto zgadnie jaki film? jakie są wasze \"filmowe kamienie milowe\"
11
Szlak mnie trafia jak widze głupotę suwalskich drogowców. Piatek godz. 15:00 (godzina szczytu) a panowie drogowcy zamykają jeden z pasów dojazdowych do skrzyżowania na ul. Utrata (okolice stacji PKS) i łatają dziury tzn. jeden łata a 4 pozostałych pali fajki. Efekt jest taki, że stworzył się gigantyczny korek od skrzyżowania przy PKS do skrzyzowania przy Ośrodku Rechabilitacyji.

Niech mi ktos wytlumaczy dlaczego nie mozna łatać dziur nocą kiedy jest zmniejszony ruch tylko trzeba to robić w godzinach szczytu?!
12
pytam z ciekawości i nie oczekuję tu adresów, nazwisk czy numerów telefonów, czy nie jest tak, że prawie każdy w Suwałkach ma bezpośrednio albo przez znajomych czy rodzinę dostęp do lewych zwolnień lekarskich? ile takie zwolnienie kosztuje?
13
co za porażka z tą włócznią jaćwingów dla kina! dlaczego nikt z bliższych czy dalszych byłych współpracowników Ś. P. Józefa Gajewskiego nie wpadł na prosty i oczywisty pomysł aby właśnie on stał się pośmiertnie laureatem nagrody specjalnej za całokształt swoich niewątpliwych zasług dla mista - władze Suwałk nie ośmieszyłyby się tak z kinem a przy okazji zapunktowały u społeczeństwa, które jak mniemam przyklasnełoby takiej idei, to takie moje spotrzeżenia na poniedziałek
14
Czy ktos orientuje sie czy mozna wykupic sobie prywatne miejsce postojowe na parkingu pod blokiem SSM? Może ktos takie miejsce ma... ile to kosztuje?
15
zbierzmy wszystkie obietnice wyborcze jakie Czesław Renkiewicz złozył podczas kampanii wyborczej: cele, środki na ich realizacje, terminy i inne i będziemy regularnie nowego Prezydenta Suwałk z tego rozliczać
SMF spam blocked by CleanTalk