• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - freeq

16
No co Ty Winston, masz zamiar krytykować poczynania Admina?
17
Tajna, nie obruszaj się tak, nie wyzywaj wszystkich od trolli, bo jak wiadomo, to Ty oficjalnie otrzymałeś taki przydomek (piszesz zresztą o tym na swoich blogu, nie wiem czy to powód do dumy :))

Popieram Winstona w kwestii wstępowania do PSR.

Ale pokaż mi może ucznia z III, jakże zlaicyzowanego (te długie włosy u płci męskiej, kolczyki w każdej części ciała) liceum, który nadal jest członkiem KK. Znajdziesz ich więcej, niż członków PSR z I (zresztą w Suwałkach nie wiem czy jeszcze kogoś dobierzesz). Jaki z tego morał? Za żadne skarby nie można uogólniać, a z pewnością Ty, intelektualista, racjonalista, osoba światła, wykształcona i tolerancyjna, robić tego nie powinieneś.
18
Tajnapolska, nie jesteś racjonalistą. Racjonalizm nie równa się propagowaniu stereotypów. Idąc Twoim tokiem myślenia, każdy uczeń drugiego słucha techno, rapu, popu, a trzeciego metalu, rocka, punku. Takie są stereotypy, przynajmniej kiedy jeszcze ja wybierałem liceum.

Jedną z głównych zasad racjonalizmu, jest tolerancja, dostrzeżenie praw i wolności jednostki. Ty nie potrafisz zrozumieć, że ludzie mają różne upodobania. Nie wszyscy żegnają się przechodząc koło kościoła, nie wszyscy są nawet katolikami (w pierwszym, no jak to? wywalić ich!), nie wszyscy chodzą na religie. Są różni ludzie, oni tworzą szkołę, a nie Twój osąd o niej.

I nie mów mi, że pierwsze wypiera mózg, słabej jednostce nie potrzeba takiego autorytetu, by zmienić swe poglądy.

Zresztą nie wiem czy to do Ciebie dotrze. I nie propaguj racjonalizmu, jeśli nawet nie znasz jego głównych zasad. Ośmieszasz tylko siebie i całą \"ideologię\".
19
Wiele już zostało powiedziane, wiele jest do zrobienia. Popieram wiele pomysłów, zwłaszcza dot. działania i funkcjonalności forum. Reszta już należy do obsługi.

Ale skoro już taki temat został poruszony, to trzeba przyznać, że strona naszego urzędu miasta jest okropna. Ją należy zmienić i to całkowicie. Większego syfu się zrobić chyba nie da.
(koniec ot)
20
Off-topic / Re: Wadliwe f-16
09 Gru 2007, 17:20:27
Do broni! Zwarci i zjednoczeni zwyciężymy wroga.. Ale kim on jest?
21
Kamil, pooglądaj Taniec z gwiazdami i zaproś do tańca mamę lub siostrę i działa :)

22
Off-topic / Re: niedzielni kierowcy
18 Lis 2007, 20:20:13
no to dawaj jerzyk, podziękujmy niedzielnym kierowcom.
23
a ja kiedyś słyszałem plotki, że niby gdzieś na przedmieściach, przy ulicy byłej augustowskiej, miało powstać Obi, czy coś takiego.
24
Pozytywny, mów za siebie.

Ja jestem za.
25
Tajna, gdzieś na Falka jest dancing :)
26
Szkoda, że brakuje tych 7 mandatów.
27
Off-topic / Re: Lajtowy temacik :)
21 Paź 2007, 21:57:44
czyli nowa odsłona posłanki Sobeckiej?
28
Off-topic / Re: Lajtowy temacik :)
21 Paź 2007, 19:58:01
no nie ma, przepraszam, nie było sprawy
29
Off-topic / Re: Lajtowy temacik :)
21 Paź 2007, 18:36:56
Fresh, już kiedyś pisałem o tym, że warto by było stworzyć nowy (nowe) dział na forum, by trochę tu uporządkować.  

Pozwól, że zacytuję:
\"Może na forum się powinny pojawiać gorące tematy? Czyli jak w przypadku schroniska, temat bedzie umieszczany u góry. Co o tym myślicie i jaki byście zaproponowali następny gorący temat? \" - vanillacat 2007-08-12

Czy lajtowy temat, jest wart przyklejenia go? Jest wiele ważniejszych (wg mnie, bo widzę, że mamy zupełnie inne poglądy) tematów, choćby związane z sytuacją polityczno-gospodarczą miasta. Nie chodzi mi o treść tego tematu, bo z tego co widać są osoby nim zainteresowane, pytam się jedynie, czy trzeba go przyklejać?
Czy może szary użytkownik nie może wypowiadać swej obiektywnej opinii w stosunku do admina? Jak tak to powiedz od razu, że mamy rządy autorytarne, a głos jednostki jest g***o wart.
30
Off-topic / Re: Lajtowy temacik :)
21 Paź 2007, 17:30:05
Po co Vanillacat przyklejasz swoje tematy? Gdyby był jeszcze ciekawy to rozumiem, ale coś tak dennego jak ten? Nie nadużywaj swych administratorskich uprawnień by zaspokoić swoje ego.  Taka mała dygresja.
A może by stworzyć nową kategorię forum, gdzie wszystkie takie \"lajtowe temaciki\" znalazłyby swoje miejsce i chętnych do czytania.
SMF spam blocked by CleanTalk