• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Zagranica

16
Do tego co napisał Wojtek dodałabym jeszcze Kult, Robotaobiboka, Skalpel....
Chciałabym tez usłyszeć legendarne Zero 85.
17
I jak? Powstał tan film?
19
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30950&highlight=Suwa%B3
Czy ktoś wie jakie naprawdę panują tam warunki i co tam się dzieje?
20
Ja przejrzałam hmmm. Jest to mianowicie obleśny 60-latek, który próbuje podstępem zwabic 40-letnią młodzież na wyuzdane zabawy, odbywające się pod przykrywką dancingow w GAMSIE>
21
Ciekawe ile lat ma hmmm... skoro 30-latkom proponuje zabawy o zabarwieniu lekko geriatycznym.
22
To prowda maciejan - tez to zauwazylam. Tez mnie to zastanawia. Wszedzie gdzie sie pujdzie sa albo starszaki albo dzieciaki.
23
To bardzo fajny pomysł z zamieszczaniem informacji o tym , co dzieje się na Litwie. To w sumie rzut beretem, a Wilno to stolica Europejska i dzieje się tam całkiem sporo. Fajnie by było gdyby na suwałki.info był jeszcze link do litewskiej informacji lotniczej (podobno bilety są tańsze a do Wilna bliżej niż do Warszawy).
24
To była dość słynna sprawa dwa lub rok temu. Aresztowano nauczyciela o tymże nazwisku za molestowanie niepełnoletnich i chyba próbę gwałtu.
25
Off-topic / Re: wiceminister Jarosław Z.
28 Cze 2006, 09:07:16
A ja tam kocham Suwalszczyznę - to jest moja ojczyzna i  właśnie to powstrzymuje mnie jeszcze przed opuszczeniem tego cudownego kraju, jakim jest Polska. Chociaż gdybym była zmuszona jak maciejan 3 godziny spędzić na słuchaniu Jarosłowa Z. , pewnie od razu po powrocie do domu spakowałabym walizki.
26
hehehe, chyba ktoś się nie przygotował w tygodniku suwalskim do artykułu. Cztery księżyce były Lorci z muzyką Crumba. A cztery księżyce to były tancerki. Natomiast studenci wykonywali tradycyjne pieśni hiszpańskie pochodzące bodajże z XVI wieku
27
Off-topic / Re: wiceminister Jarosław Z.
27 Cze 2006, 12:04:23
No właśnie: co robi dobrze? Ja też jestem ciekawa.
28
Off-topic / Re: wiceminister Jarosław Z.
27 Cze 2006, 11:48:55
"A co do wychowania partiotycznego.. Jesli zostałoby juz ono wprowadzone to napewno nie opierałoy sie tylko na tepieniu jednego a sławieniu np. demokracji czy czegokolwiek... Podobały Ci się czasy komuny?? Myślisz, że piep$%& SB działało wedle reguł kościoła..:/"
Wydaje mi się, że przedstawiłaś sprawę w ten sposób, że kto nie popiera proponowanej przez PiS nauki patriotyzmu, ten musi być zwolennikiem komuny. (Czysta demagogia, nawiasem mówiąc - wróżę wielkie powodzenie na niwie polityki). Chyba, że źle zrozumiałam.
29
Off-topic / Re: wiceminister Jarosław Z.
27 Cze 2006, 11:41:53
Jak Zieliński chce to oczywiście może startować na urząd prezydenta i moje własne widzimisię jest zupełnie bez znaczenia, takie są zasady demokracji, ale możesz mi wierzyć, że ja na niego nie będę głosować i zmobilizuję całą moją rodzinę aby na niego nie głosowała, takie są przywileje demokracji (że mogę wyrażać własne zdanie i mieć, wprawdzie ograniczony, ale zawsze, wpływ na wybór)
30
Off-topic / Re: wiceminister Jarosław Z.
27 Cze 2006, 11:36:54
O jak pięknie! wedłóg ciebie, młoda, jeśli ktoś nie popiera pisu, jest komunistą? Szczerze mówiąc wedłóg mnie PiS jest partią socjalistyczną, dążącą do centralizacji władzy i rozdającą przywileje na prawo i lewo, a przez to, że weszli do koalicji z LPR i Samoobroną, stała się partią narodowo - wyznaniowo - socjalistyczną.
SMF spam blocked by CleanTalk