• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - zaroowka

796
Wincenty - a jakie imprezy wychodziły na zakończenie SET\'u... Ehhhh... To se ne vrati pane Havranek... Szkoda gadać.
797
Luki - serio? A ja jakoś nie zauważyłem tego, jakże osobliwego faktu.  :]
Rokis dla młodzieży nie robi praktycznie nic... Najlepiej wychodzi im organizowanie imprez bardzo ambitnie regionalnych. Czasami trafi się jakaś perełka (ostatnio w postaci wystawy fotografii z naszego regionu). I tyle. Jak na mój gust to trochę za mało.
798
Suwałki - pozostałe tematy / Re: Radio 5
10 Lis 2005, 23:38:23
Muhehehehehe a z powodu wstawiania wiadomości w ostatniej chwili mało parę razy do mordobicia nie doszło, nie Arensik? :D

A co do radia - sorry, jakie jest, takie jest i inne nie będzie, chyba że wymienicie zarząd na inszy. ;)
799
I niech ktoś mi powie, że Suwałki to nie biegun zimna! :D
800
Ciekawe czy ktoś się zastanawiał, czy może ktoś wie, z jakiej to technologii będą korzystać te kamery do przesyłania danych... Bo jeśli to pójdzie na częstotliwości 2,4 Ghz to... kilka firm w Suwałkach może mieć problemy. Dlaczego?

No bo tak:
Jeśli nasza inteligentna policja wstawi jedną kamerę na jeden kanał (a przypominam że w UE standard to 13 kanałów do wykorzystania w paśmie 2,4 GHz) to zrobi się nielicha sieczka w eterze - a  przekazywanie internetu drogą radiową nagle zostanie mocno utrudnione...
801
[cytat]A co może nie Zagranica[/cytat]
Sorry Oskarze - to nie Zagrnica pisał tylko ja.

[cytat]Skoro prowadzi treningi ucząc innych to na pewno musi być dobry.[/cytat]

Nie musi - wiesz, jak organizowane były treningo Capo w Suwałkach? Jeśli nie, to proszę - nie wypowiadaj się. Poza tym przeczytaj jeszcze raz, dokładnie o czym pisałem.
802
[cytat]To masz to na co dzień i nikt ci w szkole nie podskoczy jak masz takiego braciszka.[/cytat]
...no padnę!

A ja chciałbym zobaczyć samoobronę z użyciem Capo (w sparringu albo na sportowo) w wykonaniu kogoś z Suwalskiej sekcji (np. prowadzącego).

Bo jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Jak napisałem wcześniej:

[cytat]opanowanie capo na poziomie umożliwiającym samoobronę to kwestia lat...[/cytat]

...i widzę takie kwiatki, że \"nikt Ci nie podskoczy\" to nie wiem czy śmiać się czy płakać...
803
Off-topic / Re: Pozdrowionka
04 Lis 2005, 19:09:36
Pozdrawiam wszystkich z oplutymi monitorami!!!  :lol:
804
Heh... Małe sprostowanie - sztuki walki, moim skromnym zdaniem, w ogóle nie służą do bicia się. Napisałem o samoobronie, nie o biciu się. A to pewna, namacalna różnica.
805
No nie byłbym do końca przekonany... Właśnie z tego co wiem ludziom w Capo przeszkadzają dwie rzeczy - akrobatyka i to że Capo w gruncie rzeczy jest... bezkontaktowa. Nie ma ćwiczenia w zwarciu, nie ma agresywnych technik jako tako. Fakt, że świetnie sprawdza się jako trening ogólnokondycyjny, ale za pomocą Caop raczej trudno się będzie nam obronić (chyba, że ktoś ćwiczy na tyle długo, że ma wysokie cordao - ale w Suwałkach takich ludzi nie ma). Co się zaś akrobatyki tyczy - myślę, że w pewnym momencie jest to kwestia przełamania swoich zachamowań, uprzedzeń i lęków. Faktem jednak jest, że właśnie ta akrobatyka ludzi trochę odstrasza.

Jeśli ktoś twierdzi, że się mylę - wystarczy spojrzeć ile ludzi chodzi na Capo, a ile na Karate czy Aikido? ;)
806
Zabawna historia? Spotkałem Arensa...  :D  :lol:

W Ełku - a potem spotkaliśmy niejakiego Dj\'a na plaży a co było potem to może Arens powiedzieć bo ja się trochę wacham.. :lol:
807
Cytując za Radiem 5:

[cytat]13- letnia suwalczanka trafiła dziś do szpitala po tym jak okaleczyło ją pięć innych dziewczyn. Poszkodowana ma rany twarzy, szyi i rąk. Nieletnie napastniczki użyły prawdopodobnie scyzoryka.

Dziś około godziny 9.30 13- letnia Joanna P. szła do szkoły. W okolicach bloków przy ulicy Lityńskiego zaczepił ją nieznany chłopak. Przekazał jej kartkę z informacją, że w klatce pobliskiego bloku ktoś na nią czeka.

Poszkodowana poszła we wskazane miejsce. Z relacji, którą przekazała policjantom wynika, że była tam dziewczyna, która zaczęła na nią krzyczeć. Po chwili pojawiły się cztery inne napastniczki. Jedna z nich zaatakowała trzynastolatkę ostrym narzędziem, prawdopodobnie scyzorykiem.
Dziewczyna doznała ran twarzy, szyi i rąk. Nieletnie uciekły, pozostawiając zakrwawioną 13- latkę przed klatką. Tam znalazła ją jedna z mieszkanek osiedla, która powiadomiła o całym zdarzeniu policję.

Jak powiedział Radiu 5 Krzysztof Kapusta, rzecznik prasowy suwalskiej komendy policji, nie udało się jeszcze ustalić kim były nieletnie, ani jaki był motyw ich działania. Widomo, że miesiąc temu poszkodowana Joanna P. została zaatakowana w podobny sposób, także przez nieznane sobie dwie nieletnie.

Jednocześnie policja prosi o kontakt wszystkich, którzy około godz. 9.30 przebywali w okolicach bloku nr 13 przy ul. Lityńskiego i widzieli grupę nieletnich dziewcząt. Kontakt z prowadzącym postępowanie pod nr tel. 564-1529 lub tel. 997[/cytat]

No tak... Jak jest każdy widzi.
Czujecie się w Suwałkach bezpiecznie?

Jak sądzicie co można zmienić, żeby poprawić bezpieczeństwo na ulicach?

I co sądzicie o suwalskiej młodzieży i jej zachowaniach?

808
Hmmm... Pomyślmy...

Shamrock
Dautenis
Poza Ciszą
Suwalska Formacja Szantowa
Kapela Biesiadno-Podwórkowa
DRESZCZ BLUES BAND
ACOUSTIC DUET
Instead
Panzerfaust
Domun

... i pewnie jeszcze parę by się znalazło (zwłaszcza tych młodzieżowych). Część wzięta ze strony suwalskiego ROKiS\'u. Żaden z tych zespołów nie gra disco-polo.

A rodzime zespoły disco-polowe są raczej spoza Suwałk, jeśli ktoś potrzebuje na takie namiarów - polecam zgłosić się do Radia 5.
809
Capo? Czy ja wiem...

Nie powiedziałbym, że jest łatwe - opanowanie capo na poziomie umożliwiającym samoobronę to kwestia lat... Poza tym dla niektórych osób trudnością będą akrobacje. Każdy musi wybrać swoją drogę, jeśli ma zamiar ćwiczyć.
Jednemu spodoba się Capo, innemu Shotokan, jeszcze innemu Aikido... Kwestia gustu i tego w czym czujemy się dobrze. Mi ostatnio baaardzo do gustu przypadła modliszka (link do strony podał wcześniej TIGER). I jak tylko będę miał na to kasę - zamierzam chodzić.

810
Off-topic / Re: Pozdrowionka
03 Lis 2005, 14:57:14
No i założyłem konto... Pozdrawiam załogantów strony! Pozdrawiam ciocię Stefanię, wujka Jurka i ich psa!
I chciałem dodać, że moim zdaniem Arens to człowiek niebezpieczny i powinien być umieszczony w zakładzie terapii alkoholowej.  :D
SMF spam blocked by CleanTalk