• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Marcinowy

31
acha... "wiosenne grządki, zmiana pory roku"
32
tak właśnie wczoraj słyszałem ten kawałek w aranżacji reggae, prowadzący przedstawił zespół; mówiąc, że info przysłał Wojtek z Suwałk  ;)
33
Fajne jest to, że wiosna (i lato) jest już coraz bliżej :) (mimo śniegu za oknem)
i mam nadzieję, że będzie duuużo ciekawych rzeczy - koncertów i innych wydarzeń - się działo w naszym mieście jak też i w okolicach! Oprócz tego
w Suwałkach mieszka wiele ładnych dziewczyn, które kwitnąc wiosennie - wyrastają na piękne kobiety... pozdrawiam bardzo, bardzo :D
34
dodałem głos-opinię (również) prawdziwie subiektywną, ktora pomoże stworzyć obiektywny obraz muzyczny FSB :)
Thrash M są autentyczni w tym co robią i zasługują na nie mniejszą uwagę fanów bardziej metalowych nutek i fajne chłopaki z nich, i ładnie się ubierają  :D Pzdr All
35
Imprezy / Re: Najlepsza imprezownia
24 Gru 2008, 10:06:04
suwlaczak - jeśli do mnie pijesz to nie pisałem w negatywnych emocjach; tylko wyrażałem opinię na pewnej podstawie doświadczeń - i podałem uzasadnienie... a pro pos towarzystwa (ekipy) to jasna sprawa  :]  więc wszystko jasne; i takie mam zdanie i myślę, że dyskusja jest pełna (bez) sensu  :D  wesołych i spokojnych... itd. Pzdr All!  :)
36
Imprezy / Re: Najlepsza imprezownia
23 Gru 2008, 22:07:30
tak zielona... zgadzam się w (prawie) całej rozciągłości  :D  od prawie roku nie zachodziłem do komina ale w ubiegły piątek namówili mnie znajomi i udało się wejść (był znajomy wewnątrz, który nam pomógł w tym) do środka... porażka dosłownie... jakieś młode, nowe twarze i oczywiście stara play lista Sławka; więc długo tam nie byliśmy - a ja długo tam nie będę zachodził bądź w ogóle ;) a w Elicie tylko szafa grająca \"ratuje\" tylko klimat muzyczny i przychodzą fajni znajomi. Pzdr All!  8)
37
Aktualności, wydarzenia / Re: Szpital
08 Gru 2008, 22:45:46
Hehe :)  rzeczywiście czasem duszę się - ale ze śmiechu raczej a nie z braku powietrza - gdy widzę \"takie kwiatki\"  :D wybacz i polecam pisanie bez pośpiechu; łatwiej unikniesz błędów. Pzdr All  8)
38
Aktualności, wydarzenia / Re: Szpital
08 Gru 2008, 14:59:10
\"(...)ludzie nie do uczeni...\" :) chłopaku weź słownik do ręki... albo nie - przecież takie zabawne słowopotwory tworzysz; więc pisz jeszcze więcej, może coś równie fajnego powstanie?  :D Pzdr All!
39
Hej, ja jako mieszkaniem bloku; niepoprawny blokers, zniewolony wolnomyśliciel - od dawna robię selekcję. Plastik, szkło, makulatura i reszta - organiczne odpady ;) puszki też oddzielnie składam i wiem jaką radość one dają gdy przy śmietniku jakiś miły zbieracz-kolekcjoner je znajdzie  ;) nie wiem dokładnie do czego zaliczyć kartony od soków, które zawierają też folię tudzież jakieś tworz. sztuczne... ale przyjąłem, żę są \"papierem\"  :D  Pzdr Karis&Fi
40
po co tam chodzisz sylw? nie jesteś dresem wiec tam nie pasujesz przecież i co się dziwisz? Mnie nie spotkało to ponieważ tam nie chodzę a jak nocą przechodzę przez ul. Chłodną i widze te wszystkie pijane, agresywne mordy i akcje które obok tego miejsca się odbywają to po prostu takowa wizytówka mówi mi wszystko o tym miejscu  i ich klientach (wiem, że może uogólniam - nie wszyscy pewnie tam są powaleni - ale mnie to zasadniczo wali) 8) Tyle. Pzdr All!
41
Hej, odpisałem na mejla... W zasadzie - to np. Biblioteka Publiczna powinna organizować takie \"spotkania\"... ale z tym w naszym mieście jest tak jak widać. Może w przyszłości uda się zmienić status quo?  ;)  Pzdr All!
42
Off-topic / Re: LOST - Zagubieni
22 Wrz 2008, 17:33:06
...o kurde chłopaku nieźle masz ........ współczuję  :]
43
Całkiem zajebiaszczo było  :D  Kazimierz mokry od potu, Fikou podonie bo fikaou gęsto i często wręcz bez przerwy, bez opamiętania, bez złych emocji koncer odbył się i \"wódka\" była i mili - młodzi i starsi ludzie kiwającymi głowami, dęciaki dęły jak cholera, że aż miło się robiło   8)
Pzdr All!
44
mam już bilecik i duży plakat dostałem, który zawieszę na szafę lub drzwi w pokoju ;) Jutro będzie działo się! Pamiętam i znam Kult od czasów podstawówki  i \"na starość młodości\" jest to wyjątkowa muzyczna podróż sentymentalna ;) Pzdr All!
45
Moje naj koncerty z Warszawy to:
1. Iron Maiden (2008)
2. Metallica (1999)
3. Iron Maiden (2000) ;)

Hehe... oraz parę pomniejszych...
SMF spam blocked by CleanTalk