• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Marcinowy

46
...dalej będzie tak, jak pisałem powyżej - koncert odbędzie się 13 września w siedzibie teatr-akcji na ul. Sejneńskiej 18.
 Zagrają dwa bandy HardCore\'owe z Olsztytna - \"One Way Back\" oraz \"4:04\" po koncercie odbędzie się projekcja filmow alternatywnych  8)  Zapraszam Wszystkich zainteresowanych!!
47
Witam wszystkich! Już niebawem przedstawię info na temat HC koncertu, który odbędzie się w siedzibie \"Teatr-akcji\" na Sejneńskiej 18 - dnia 13 IX o godz. 19.00  8)
Niech Moc będzie z Wami!

PS poprawiłem błąd - literówkę - zjadłem literkę; przed śniadaniem byłem dosyć głodny ;)
48
Off-topic / Re: nasze pasje
24 Sie 2008, 12:58:53
poezja, życie, muzyka, ładne kobiety ;) (czyt. piękno), natura, moja praca,
zachody i wschody (wschody bardziej) i parę innych...
Pozdrawiam    8)
49
czyżby już 10 lat minęło od koncertu Kultu w S.? nie byłem wówczas na tamtym koncercie - nie było mnie w S. Ale w tym roku raz już byłem i będę ponownie 19 IX !  :) Pzdr Fik&Fun Dusz
50
Słuchaj dziewczynko - tutaj jest temat \"Lato nad zalewem\" a  wczorajsze wydarzenia były nad zalewem i w lecie - więc wątki nie pomyliły się - do obelg nie doszło i nie dojdzie - więc nie martw się proszę na zapas  :]  Pzdr!
51
Pan Roman to sympatyczny człowiek; rozmawialiśmy z nim - a kwestia jakości jego gry i śpiewu to ocena indywidualna.  W sumie \"grajek barowy\" nie musi być śpiewakiem operowym ani rockowym ;) Pani Maria jest osobą bardzo miłą i serdeczną - pozdrawiam :)
Do zobaczenia na Dikandzie... zobaczymy Fikou jak scena się sprawdzi - jeśli będzie zawalać się - to wiesz - spierd... chyba nie?  :]
52
właśnie tak było (niestety) ;) do jutra  8)
53
Jest dokładnie Wojtku tak jak piszesz... Zasady są dosyć proste i zrozumiałe (chyba?) wszystkim piszącym limeryki (?)
54
Ok. Karis skontaktuję się z wami, Lechu to dobry spec więc będzie persona grata :) Wojtek - życzę powodzenia właśnie tego dnia będzie potrzebne szczególnie! ;) do zobaczenia pewnie dziś o 21 koło muzeum...
A koncert będzie zajebiście czadowy!  8)
55
Karis nie wiem kim jesteś ale podejrzewam że Kasia K.? ;) Fajnie, możliwe, że pomoc będzie jakaś potrzebna i zgłoszę się na pewno!
Małe zamieszanie będzie i mam nadzieję, że wszystko dobrze wypali!
asa - wiesz, tak się składa, że zespoły, które będą grały mają trasę w kierunku  Litwy; a Suwałki są jakby nie było po drodze, i mają jeden dzień wolny ;) Sprowadzenie zespołów takich jak np. \"Złodzieje rowerów\" wiąże się z dużymi kosztami co nie wchodzi w rachubę - bo nawet za bilety nie pokryje się kosztów podróży/transportu i innych...
Będzie dobrze, nie narzekać
Pzdr!
56
Super! Głód muzyczny zostanie zaspokojony!
 Tak sie składa, że byłem \"współwinowajcą\" koncertu 28 czerwca  8)  Na Sejneńskiej 18 - teraz (niedawno)
została podwyższona scena i wygląda bardzo poważnie! Wielkie dzięki Fikou - bez twojej pomocy nie powstałaby! dzięki Strunka i Lechu za wielką pomoc przed koncertem 28 VI w budowaniu sceny i we wszystkim!
Do rzeczy... żeby nie zapeszać... (będą jeszcze później dokładne info) koncert prawdopodobnie odbędzie się 11 września na Sejneńskiej 18! Zagra zespół z Olsztyna - \"One way back\" i być może - jeszcze trzeba poczekać na decyzję - band z Węgier, który gra razem w trasie koncertowej zmierzającej na Litwę! Niebawem wszystko będzie jasne! (możliwe, że będzie trzeci zespół?)
 Dawno nie było w Suwałkach takiej HC muzy i będzie niezła \'rozpierducha muzyczna\' !    :D  
Pozdrowienia!
57
Witam! Zakładam taki temat - ponieważ jest taka możliwość; żeby
 w Suwałkach - już we wrześniu - odbył się koncert muzyki typu
Old School HC! Czyli jeśli ktoś jest w temacie to wie, że jest to ostry czad! Zespoły byłyby spoza S. - możliwe, że jeden zza granicy (nie wschodniej)!
 Chciałbym usłyszeć głosy co myślicie o takim wydarzeniu? Czy jest  
potrzeba w Suwałkach takiego koncertu?
Pozdrawiam Mocno!  
58
Biegła, biegła - a nogi jej zmęczone były i mokre w szlamie, fekaliach kanałowych; pełna lęku podążała w stronę domu... lecz wszystkie strony pomieszały się w jej młodej głowie melancholia rozkwitała jak czarny kwiat smutku... Deszcz zaczął padać: tworząc kałuże; a ona w afekcie, niesiona adrenaliną sytuacji biegła jak Lola,  
myśląc z nadzieją, że ma znowu jakiś dziwny sen naTeHaCechowany niesamowitymi wizjami, demonicznymi postaciami nękana... Przeskakiwała kałuże i przy którymś ze skoków uniosła się wysoko
i co raz wyżej biegła już w powietrzu; zamieniła się w ptaka;
  machając rękoma zauważyła, że nie ma rąk tylko skrzydła biało-niebieskie z czerwonymi paskami o nieregularnych kształtach. Z góry widziała zalew, wyspę i tłumy ludzi opalających się na plaży... poczuła wręcz fizycznie jakiś dziwny dźwięk, szept dochodzący gdzieś z nieba, z ziemi, który brzmiał: (...)
59
Off-topic / Re: Wakacyjne relacje
10 Lip 2008, 11:39:16
...już się pakuję, dużo rzeczy nie biorę... weźcie, weźcie mnie ze sobą  ;)  będę grzeczny  8)  Do na razie!
60
Off-topic / Re: Wakacyjne relacje
10 Lip 2008, 10:26:16
Zaniedługo jadę do Węgorzewa na festiwal rockowy  8)  
...chyba pora się pakować?
Pozdrawiam!
SMF spam blocked by CleanTalk