• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - robert

16
Wyboru wielkiego nie masz ;P
I jak znam zycie i tak dziecko bedzie chodzilo do tego do ktorego blizej :)
18
W urzędzie miasta

tutaj masz rasy na ktore potrzebne jest pozwolenie oraz wniosek o wydanie pozwolenia.

Tylko o ile mi wiadomo to dotyczy to psów rasowych jeżeli masz psa w typie to po pierwsze Bóg jeden wie co tak naprawde masz w jego genach a po drugie nie potrzeba nań pozwolenia.

Dalej generalnie mało jest psów agresywnych. Większość jest poprostu źle socjalizowana i nie szkolona.

Gdybym miał mieć psa typu amstaff, rott, pitt Onek napewno potrzebne bylo by szkolenie psa towarzyszaceg ktorego w S-kach na odpowiednim poziomie raczej nie znajdziesz. Po drugie te rasy mają predyspozycje do obrony ale źle prowadzone szkolenie obrony( dopiero po opanowaniu Pt czyli posluszeństwa) moze spowodowac ich agresje. Sam jeśli nie znasz sie nie powinienes za to sie brac. Bo nic dobrego z tego nie wyniknie. U tych ras nie powinno rozbudzac sie w zaden sposob agresji.
W skrocie tyle

Daj znać jakiego chcesz psa i kiedy bedziesz go mial.
Pozdro
19
Witam Pan (i)! Chcę szukać praca rysuję Suwałki. Proszę daj mi adresa. Dziękuję! :)
20
Nauka / Re: I LO, a Playboy
28 Kwi 2007, 21:39:39
post usniety-vc Jeżeli nie umiesz się dostosować do wymogów forum, to nie pisz, bo zostaniesz zablokowany.
21
Nauka / Re: I LO, a Playboy
28 Kwi 2007, 19:30:40
admin - a prof. Miodek zapodał w tv iż słowo &{b]wymoderowano-vc[/b]" wulgaryzmem nie jest więc laczego je wyciołeś ?
Osobiscie nie słyszałam tej wypowiedzi, wiec nie moge jej potwierdzic, w necie tez nie ma wykładu z tym słowem, natomiast to słowo nalezy do wulgaryzmów łagodnych jak twierdzi moj kolega, ktory jest studentem filologii polskiej UJ-(czy do rodziców tez uzyjesz tego okreslenia?)prosze wiec uzywac zamienników:)-vc
22
Nauka / Re: I LO, a Playboy
27 Kwi 2007, 22:10:19
winston - wymoderowano proszę nie używać takich słów-vc na patyk i zajmij się swoimi sprawami c ???
23
Off-topic / Re: co daje papieros?
24 Lut 2006, 21:15:17
Po co ludzie pala?
po nic pala bo sa uzaleznieni.
Pytanie brzmi dlaczego zaczynaja palic
www.rzuc-palenie.prv.pl
24
Off-topic / Re: Wolontariat
19 Lut 2006, 16:55:03
Centrum Aktywności Społecznej „Pryzmat” Suwalskie Biuro Wolontariatu mieści się w Młodzieżowym Domu Kultury; otwarte w czwartki od godz. 15.00 do 17.00; w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 odbywają się też spotkania klubu wolontariusza; tel. (087 567-40-86), [email protected]org.pl
25
Aktualności, wydarzenia / Re: obwodnica
01 Lut 2006, 16:35:39
Widziałem plany obwodnicy, są dwa podejścia - wschodnie i zachodnie, wiecie, w czym leży problem? Jeśli nie - spieszę z wyjaśnieniem. Wybranie konkretnego kierunku to wykup gruntów pod nią, a są to w dużej mierze grunty prywatne. I tu pojawia się problem naszych władz kochanych - część z nich posiada grunty po jednej stronie, część po drugiej - i co wybrać? Kto u władzy - ciągnie w swoją stronę - i nie liczy się dobro mieszkańców tylko KASA za grunty, spojrzenie na to z tej perspektywy pomoże Wam zrozumieć poważny problem naszej obwodnicy, z tą myślą Was zostawiam i pozdrawiam.
26
Zastanawiałem się długo nad rodzajem łącza, słyszałem sporo słabych opinii o Vectranecie, zwłaszcza fakt, iż trzeba wykupić pakiet TV, osobiście mam FONET i bardzo sobie chwalę, zwłaszcza granie, na ET ping mam 40-50, nawet w sobotę wieczór, a jak miałem Connect, to mi poniżej 100 nie schodziło, pozdrawiam. Na razie większych awarii brak, a jak ktoś rąbnął sprzęt z piwnicy, po telefonie naprawili tego samego dnia, dla mnie oki, polecam.
27
Sprzęt RTV-AGD / Re: Real w Suwałkach
08 Sty 2006, 10:36:44
Mieszkałem w okolicach Kauflandu i znam okoliczne sklepy, pisanie, że jakieś z nich upadły to tani populizm, ponieważ nie upadł żadne, jaki pamiętam, po co wypisywać taki głupoty? Zdrowa konkurencja wymusza tylko na właścicielach sklepów obniżki i tak wysokich cen, a to dzieje sięz korzyścią dla nas - kupujących, popatrzcie tylko na przebitki cen w tzw. \"osiedlówkach\", czy wiecie, że cześć z nich kupuje produkty właśnie w Kauflandzie a potem sprzedaje u siebie :)
28
Witam, dobry pomysł z tym fotografowaniem i grupą, zima piękna, pejzaże jak malowane, jestem za, chętnie nawiąże kontakt z osobami lubiącymi \"chwytać chwilę\", pozdrawiam.
29
Witam
Widzę z dotychczasowej korespondencji że zaistniały dwa obozy zwolenników i przeciwników i przeciwników lotnictwa w Suwałkach;
do zwolenników - wkład pracy (niestety społecznej i raczej niedocenianej) włożony w istnienie lotniska w Suwałkach jest ogromny, na U. Miejski można zawsze narzekać ale nie wolno nam zapominać że w 2002 roku po kilkunastu latach bezprawnych decyzji, zakusów przejęcia w prywatne ręce itd. urzędnicy miejscy przekazali 70 ha terenu lotniska w użyczenie dla Aeroklubu zapewniając podstawy prawne do dalszej działalności. Co do U. Marszałkowskiego owszem znajduje się on w Ciemnogr.... ups w Białemstoku ale Marszałek i jego zastępcy nie pochodzą z Dziurolandu....  ups stolicy podlasia (to dobrze rokuje). Również niższy szczebel decyzyjny jest złożony z młodych aktywnych dyrektorów którzy są przychylnie nastawieni do poprawy infrastruktury w Suwałkach którzy doskonale zdają sobie sprawę, że chociaż pierwsza część inwestycji lotniczych powinna być w Białymstoku to Suwałki są do tego na dzisiaj lepiej przygotowane
Do przeciwników - myślę że słyszałem już wszystkie argumenty za i przeciw ale zawsze denerwuje mnie jedno: jeżeli ktoś ma marzenia i chce je spełnić to często jest wyśmiewany i krytykowany. Za co? Że chce latać a nie jeździć jaguarem za 300 -500 tyś. ?
Ludzie to jest XXI wiek, w kosmos poleciał kilkakrotnie prywatny statek kosmiczny Burta Rutana a my ciągle z nosem w trawie.
Zyczę wszystkim spokojnych i pogodnych świąt.
R. R. S.
SMF spam blocked by CleanTalk