• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - subiektywnie

1
Sport i rekreacja / Re: PAINTBALL pytaj !!!
11 Lut 2011, 14:15:37
o matko... hehe ;] to chyba zart...
2
Zglos do inspekcji pracy, lub zadzwon tam i sie po prostu zapytaj. Udziela Ci wyczerpujacych informacji na ten temat i powiedza, czy jest to calkowicie legalne, czy moze nie do konca. to chyba jedyny sposob, zeby poznac do konca odpowiedz:)
3
to tak jakby jedna duza sale podzielic na dwie czesci i gotowe... bez sensu. ale przeciez wystarczy tam zwyczajnie nie chodzic i problem z glowy... niech chodza ludzie, ktorzy lubia od stop do glow byc przesiaknietym zapachem palonego tytoniu.
4
Babskie sprawy / Re: Fryzjer Elita
14 Wrz 2010, 14:58:12
suwalska mentalnosc... do najlepszych fryzjerow nie trzeba sie umawiac z miesiecznym wyprzedzeniem. To zwylky chwyt marketingowy. Tak jak w zwyklym sklepie wystarczy napisac, ze promocja i smialo mozna zawyzac ceny.
5
Babskie sprawy / Re: Fryzjer Elita
13 Wrz 2010, 21:42:08
to jest smiesznze, zeby zapisywac sie do fryzjera z miesiecznym wyprzedzeniem
6
w de facto... to chyba mial byc zart
7
w zoologicznych nie znajdziesz, ale kazdy weterynarz powinien miec taki u siebie. Groszowa sprawa
8
nie działa
9
już sie wypowiadaja forumowicze na ten temat w innym watku
10
Na początku też byłam przeciw, bo niby czym on sobie zapracował na Wawel? tragiczna smierć nie czyni z niego przecież bohatera. Ale z drugiej strony, co my będziemy mieli z tego, że wyegzekwujemy decyzje o nie chowaniu Prezydenta na Wawelu? Może nie wybrałam go ja, ale wybrał go moj naród i trzeba to uszanować. Był Prezydentem (nie wnikajmy już jakim), zginał podczas pełnienia obowiązków, zginął w służbie Polsce, zginął bo chciał oddać hołd ludziom poległym 30 lat temu. Czyż nie taka mamy tradycję? Czy każdy Kól był taki wybitny? Mówią, że pochówek Prezydenta na Wawelu ma wymiar symboliczny, że symbolizuje każdego poległego w Katyniu, Oni też na to nie zasługują? Mnie to przekonuje. Nie żałujmy człowiekowi godnego odejścia, nie mówmy, że rodzina sie zachłysnęła pomysłem Wawelu. Dla nich to nie była decyzja wcale łatwa. Też byście nie chcieli pochować najważniejszych dla siebie osób 600 km od domu. Chociaż za życia za nim nie przepadałam, dziś jest mi go strasznie szkoda, szkoda, że nawet po śmierci Jego naród nie potrafi oddać mu należnego szacunku i niektorych decyzji po prostu przemilczeć, ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Szkoda, że nawet po śmierci dzieli Polaków i szkoda, że musi na to wszystko bezczynnie patrzeć. Opamietajmy się. Czym takim my się zasłuzyliśmy, że mamy decydować kogo, gdzie pochowają?
11
Aktualności, wydarzenia / Re: Empek 19
03 Mar 2010, 18:33:24
gwiazda wejdz na strone pgk suwalki i sprawdz rozklad
12
Biznes / Re: 1% dla potrzebujących
12 Sty 2010, 10:46:28
ja przekazuje co roku na nasz szpital
13
Aktualności, wydarzenia / Re: WOŚP 18
11 Sty 2010, 11:08:56
Może i niecała kwota idzie na pomoc... nieważne. Może i sam Owsiak ma z tego jakiś grosz... nieważne. Może i kradną, może robią przekręty... nieważne. Nieważne w porównaniu do skali pomocy jaką dzięki takim zbiórkom otrzymują chore dzieci i może jest to kropla w morzu potrzeb, ale to już o krople mniej... Nie zbiedniejesz jak wrzucisz do puszki chociaż te 5 zł raz w roku...
14
Biletów raczej nie zabraknie, bo sprzedają nawet jak jest już problem z miejscami. Po naszym mieście nie spodziewałam się, że będzie aż tyle osób :) ale to był weekend, więc na pewno było więcej ludzi niż normalnie w tygodniu. A film to już rzecz gustu. Naprawdę można było się pośmiać. Taka kretyńska komedia.
15
Wstęp na karaoke nadal 10 zł?
SMF spam blocked by CleanTalk